Connect with us

İzmir’de 8. Hafta Tamamlandı

Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde Basketbol İl Temsilcileri tarafından organize edilen İzmir Altyapı Basketbol Yerel Ligleri’nde 8. Hafta hafta maçları tamamlandı.

4-10 Aralık haftasında Büyük Erkekler, U18 Erkekler, U18 Kızlar, U16 Erkekler, U16 Kızlar, U14 Erkekler ve U14 Kızlar kategorilerinde maçlar oynandı.

Oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

BÜYÜK ERKEKLER

EGE SPORTİF 85 – 65 FOÇA BELEDİYE SK
OLUŞUM BASKETBOL SK 74 – 59 MAVİ EGE SK
TEK HEDEF SK 76 – 52 BOSSAN SK
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK 59 – 75 İZMİR GSK B
ROTA KOLEJİ SK 52 – 77 İZMİR BŞB.
SİBA SK 76 – 35 İZMİR AGORA SK
EGE SPORTİF 59 – 57 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK
İZMİR YÜKSELİŞ SK 20 – 0 FOÇA BELEDİYE SK

BÜYÜK ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 ERKEKLER

ROTA KOLEJİ SK 29 – 86 İZMİR YÜKSELİŞ SK A
BATIYAKA SK 13 – 114 KASK ATLETİK SK
KARŞIYAKA ALBATROS SK 23 – 71 EGE GENÇLİK
BATI BASKETBOL GSK A 30 – 22 ÖZEL OLUŞUM
MAVİŞEHİR KOLEJİ A 20 – 53 İZMİR DSİ SK
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A 72 – 33 BAHÇEŞEHİR OKULLARI B
KARŞIYAKA B 36 – 86 GÖZTEPE A
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR B 20 – 0 EGE ASİST SPOR B
BATI EGE SK 47 – 69 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK
EGE ASİST SPOR A 37 – 57 KARŞIYAKA A
GAZİEMİR BASKETBOL SK 45 – 53 TEK HEDEF SK A
İZMİR KOLEJLİLER SK 56 – 39 EGE ASİST BASKETBOL B
İZMİR EFE B 25 – 67 GUTS SK
İZMİR YENİ NESİL SK 69 – 35 TAKEV SK
EGE ASİST BASKETBOL A 59 – 77 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A
AMİRALLER SK A 55 – 60 KARŞIYAKA A
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B 33 – 56 EGE ASİST BASKETBOL A
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A 58 – 68 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A
EGE ASİST SPOR A 46 – 59 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A
KARŞIYAKA B 64 – 57 PETKİMSPOR

U14 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 KIZLAR

BUCA GSK 22 – 71 İZMİR EGE GELİŞİM A
İZMİR EGE GELİŞİM B 24 – 62 İZMİR BŞB
MENEMEN FİKRET GSK 59 – 9 TEK HEDEF SK

U14 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U16 ERKEKLER

İZMİR EGE BASKETBOL B 102 – 27 MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK
İZMİR AGORA SK 14 – 104 MENEMEN FİKRET GSK
TEK HEDEF SK A 50 – 23 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK
İZMİR YÜKSELİŞ B 105 – 27 KASK ATLETİK SK
İZMİR KOLEJLİLER SK 82 – 28 EN İYİ BEST GELİŞİM GSK B
MAVİŞEHİR KOLEJİ B 31 – 69 İZMİR EGE GELİŞİM SK
MENEMEN BELEDİYESİ GSK 88 – 20 İZMİR GENÇLİK B
PETKİM SPOR 90 – 88 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS GSK 45 – 82 KARŞIYAKA B
BORNOVA BELEDİYESİ A 59 – 63 EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A
ROTA KOLEJİ SK 49 – 48 İZMİR BŞB
GELİŞİM KOLEJİ 38 – 68 KARŞIYAKA A

U16 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U16 KIZLAR

MENEMEN BELEDİYESİ 67 – 58 TORBALI METROPOLİS GSK
MENEMEN FİKRET GENÇLİK 45 – 55 BAYRAKLI BELEDİYESİ
AMİRALLER SK 44 – 62 İZMİR EGE GELİŞİM B
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR 64 – 54 KARŞIYAKA ALBATROS
İZMİR BŞB A 52 – 69 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ
İZMİR EGE GELİŞİM A 26 – 78 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ
AMİRALLER SK 51 – 35 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR
YARIMADA GENÇLİK 44 – 51 İZMİR EGE GELİŞİM B
İZMİR BŞB A 67 – 34 KARŞIYAKA ALBATROS

U16 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 ERKEKLER

BORNOVA BELEDİYESİ 96 – 53 ROTA KOLEJİ SK
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK A 60 – 49 GELİŞİM KOLEJİ
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK A 47 – 52 KARŞIYAKA
PETKİM SPOR 67 – 78 BANDIRMA İZMİR SK
EGE ASİST SK 72 – 68 EGE ELİT SK
YARIMADA SK 63 – 70 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI

U18 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 KIZLAR

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ 64 – 53 İZMİR BŞB
GÖZTEPE BASKETBOL SK 70 – 59 İZMİR YÜKSELİŞ SK
İZMİR EGE GELİŞİM B 59 – 33 KARŞIYAKA ALBATROS SK
İZMİR EGE GELİŞİM A 45 – 60 YARIMADA GSK
ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ 73 – 39 YARIMADA GSK

U18 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

 

Daha Fazla Haber