Haberler

İzmir’de 7. Hafta Tamamlandı

Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde Basketbol İl Temsilcileri tarafından organize edilen İzmir Altyapı Basketbol Yerel Ligleri’nde 7. Hafta hafta maçları tamamlandı.

26 Kasım-3 Aralık haftasında Büyük Erkekler, Ümit Erkekler, U18 Erkekler, U18 Kızlar, U16 Erkekler, U16 Kızlar, U14 Erkekler ve U14 Kızlar kategorilerinde maçlar oynandı.

Oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

BÜYÜK ERKEKLER

MAVİ EGE SK 59 – 80 SİBA SK
İZMİR GSK A 65 – 70 ROTA KOLEJİ SK
OLUŞUM BASKETBOL SK 66 – 57 YEŞİLYURT SK
TEK HEDEF SK 57 – 28 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK
İZMİR BŞB. 115 – 50 İZMİR AGORA SK
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK 65 – 108 BOSSAN SK

BÜYÜK ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U12 ERKEKLER

YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR 90 – 3 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ
EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ 60 – 25 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ
FOÇA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 12 – 63 YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ 51 – 26 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ 61 – 22
EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ

U12 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 ERKEKLER

İZMİR YÜKSELİŞ B 37 – 52 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK
ALTAY 53 – 68 EGE ATLETİK SK
OLUŞUM BASKETBOL SK 74 – 22 YARIMADA GSK
BOSSAN SPOR KULÜBÜ 49 – 59 İZMİR EFE SPOR A
EGE DEMİR SK 58 – 44 İZMİR ALTINAY SK
GÖZTEPE B 81 – 34 İZMİR EGE BASKETBOL SK
BORNOVA BELEDİYE GSK 77 – 16 BORNOVA SPORTİF SK
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A 67 – 35 ÇELSAN SK
ERA SK 38 – 22 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR A
SİBA SK 43 – 46 AMİRALLER B
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ B 76 – 32 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK
EGE ELİT SK 38 – 63 BANDIRMA İZMİR B
BERGAMA BELEDİYESİ SK 67 – 46 MAVİŞEHİR KOLEJİ B
ŞİRİNYER DORUK SPOR 70 – 25 ÇEŞME BELEDİYE SPOR
EGE ASİST SPOR A 52 – 69 AMİRALLER SK A
EGE ASİST BASKETBOL A 53 – 54 PETKİMSPOR
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B 42 – 89 KARŞIYAKA A
GÖZTEPE A 91 – 37 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR 65 – 15 EGE ASİST GSK A
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A 70 -72 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A

U14 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 KIZLAR

BUCA GSK 31 – 44 AMİRALLER SK
İZMİR YÜKSELİŞ SK 82 – 22 KARŞIYAKA ALBATROS SK
ÇEŞME BELEDİYESPOR 25 – 47 TEK HEDEF SK
BOSSAN 75 – 22 EGE MEGA SPOR
İZMİR EGE GELİŞİM B 44 – 76 İZMİR EGE GELİŞİM A
ŞİRİNYER DORUK SPOR 19 – 40 İZMİR 1461 SK
İZMİR ALTINAY SK 50 – 19
GÖZTEPE BASKETBOL SK

U14 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U16 ERKEKLER

KARŞIYAKA A 75 – 57 PETKİM SPOR
SİBA SK B 81 – 34 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK
BATI BASKETBOL SK 74 – 53 YARIMADA GSK
İZMİR BŞB 41 – 100 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A
ROTA KOLEJİ SK 63 – 68 GELİŞİM KOLEJİ
EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK 36 – 101 MAVİŞEHİR KOLEJİ B
EDBA 0 – 20 EGE DEMİR SK A
BATI BASKETBOL SK 62 – 74 GAZİEMİR BASKETBOL SK
İZMİR EFE SK 78 – 41 İZMİR GSK A
MAVİŞEHİR İHTİSAS A 21 – 57 MENDERES BELEDİYESİ
ADA KOLEJİ SK 35 – 72 TAKEV SK
PETKİM SPOR 71 – 47 İZMİR BŞB
KARŞIYAKA ALBATROS SK 10 – 59 TEK HEDEF SK B
MAVİŞEHİR İHTİSAS B 44 – 55 İZMİR GÖKSU SK
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK 79 – 29 YELKİ SK
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B 82 – 61 EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A
KARŞIYAKA B 67 – 31 BORNOVA BELEDİYESİ A
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A 72 – 32 GELİŞİM KOLEJİ
KARŞIYAKA A 59 – 28 ROTA KOLEJİ SK

U16 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U16 KIZLAR

İZMİR EGE GELİŞİM B 61 – 52 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ
İZMİR EGE GELİŞİM A 63 – 47 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR
İZMİR BŞB B 43 – 33 BERGAMA BELEDİYE
BUCA GENÇLİK 57 – 26 MENDERES BELEDİYE
ŞİRİNYER DORUK SPOR 44 – 22 İZMİR AGORA SPOR
İZMİR EGE GELİŞİM B 80 – 42 KARŞIYAKA ALBATROS

U16 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 ERKEKLER

BORNOVA BELEDİYESİ 63 – 67 KARŞIYAKA
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI 72 – 75 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK A
GELİŞİM KOLEJİ 72 – 43 EGE ELİT SK
ROTA KOLEJİ SK 81 – 90 PETKİM SPOR
YARIMADA SK 68 – 83 EGE ASİST SK
KARŞIYAKA 66 – 60 BANDIRMA İZMİR SK

U18 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 KIZLAR

AMİRALLER SK 48 – 52 İZMİR BŞB
GÖZTEPE BASKETBOL SK 58 – 19 İZMİR EFE SPOR
AMİRALLER SK 54 – 61 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ
İZMİR EGE GELİŞİM B 55 – 69 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ
İZMİR YÜKSELİŞ SK 85 – 82 YARIMADA GSK

U18 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

ÜMİT ERKEKLER

İZMİR EGE BASKETBOL SK 56 – 59 İZMİR YÜKSELİŞ SK
İZMİR EFE SK 74 – 102 KARŞIYAKA BELEDİYESİ
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK 31 – 75
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI

ÜMİT ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN