Connect with us

İzmir’de 7. Hafta Tamamlandı

Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde Basketbol İl Temsilcileri tarafından organize edilen İzmir Altyapı Basketbol Yerel Ligleri’nde 7. Hafta hafta maçları tamamlandı.

26 Kasım-3 Aralık haftasında Büyük Erkekler, Ümit Erkekler, U18 Erkekler, U18 Kızlar, U16 Erkekler, U16 Kızlar, U14 Erkekler ve U14 Kızlar kategorilerinde maçlar oynandı.

Oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

BÜYÜK ERKEKLER

MAVİ EGE SK 59 – 80 SİBA SK
İZMİR GSK A 65 – 70 ROTA KOLEJİ SK
OLUŞUM BASKETBOL SK 66 – 57 YEŞİLYURT SK
TEK HEDEF SK 57 – 28 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK
İZMİR BŞB. 115 – 50 İZMİR AGORA SK
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK 65 – 108 BOSSAN SK

BÜYÜK ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U12 ERKEKLER

YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR 90 – 3 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ
EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ 60 – 25 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ
FOÇA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 12 – 63 YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ 51 – 26 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ 61 – 22
EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ

U12 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 ERKEKLER

İZMİR YÜKSELİŞ B 37 – 52 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK
ALTAY 53 – 68 EGE ATLETİK SK
OLUŞUM BASKETBOL SK 74 – 22 YARIMADA GSK
BOSSAN SPOR KULÜBÜ 49 – 59 İZMİR EFE SPOR A
EGE DEMİR SK 58 – 44 İZMİR ALTINAY SK
GÖZTEPE B 81 – 34 İZMİR EGE BASKETBOL SK
BORNOVA BELEDİYE GSK 77 – 16 BORNOVA SPORTİF SK
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A 67 – 35 ÇELSAN SK
ERA SK 38 – 22 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR A
SİBA SK 43 – 46 AMİRALLER B
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ B 76 – 32 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK
EGE ELİT SK 38 – 63 BANDIRMA İZMİR B
BERGAMA BELEDİYESİ SK 67 – 46 MAVİŞEHİR KOLEJİ B
ŞİRİNYER DORUK SPOR 70 – 25 ÇEŞME BELEDİYE SPOR
EGE ASİST SPOR A 52 – 69 AMİRALLER SK A
EGE ASİST BASKETBOL A 53 – 54 PETKİMSPOR
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B 42 – 89 KARŞIYAKA A
GÖZTEPE A 91 – 37 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR 65 – 15 EGE ASİST GSK A
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A 70 -72 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A

U14 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 KIZLAR

BUCA GSK 31 – 44 AMİRALLER SK
İZMİR YÜKSELİŞ SK 82 – 22 KARŞIYAKA ALBATROS SK
ÇEŞME BELEDİYESPOR 25 – 47 TEK HEDEF SK
BOSSAN 75 – 22 EGE MEGA SPOR
İZMİR EGE GELİŞİM B 44 – 76 İZMİR EGE GELİŞİM A
ŞİRİNYER DORUK SPOR 19 – 40 İZMİR 1461 SK
İZMİR ALTINAY SK 50 – 19
GÖZTEPE BASKETBOL SK

U14 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U16 ERKEKLER

KARŞIYAKA A 75 – 57 PETKİM SPOR
SİBA SK B 81 – 34 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK
BATI BASKETBOL SK 74 – 53 YARIMADA GSK
İZMİR BŞB 41 – 100 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A
ROTA KOLEJİ SK 63 – 68 GELİŞİM KOLEJİ
EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK 36 – 101 MAVİŞEHİR KOLEJİ B
EDBA 0 – 20 EGE DEMİR SK A
BATI BASKETBOL SK 62 – 74 GAZİEMİR BASKETBOL SK
İZMİR EFE SK 78 – 41 İZMİR GSK A
MAVİŞEHİR İHTİSAS A 21 – 57 MENDERES BELEDİYESİ
ADA KOLEJİ SK 35 – 72 TAKEV SK
PETKİM SPOR 71 – 47 İZMİR BŞB
KARŞIYAKA ALBATROS SK 10 – 59 TEK HEDEF SK B
MAVİŞEHİR İHTİSAS B 44 – 55 İZMİR GÖKSU SK
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK 79 – 29 YELKİ SK
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B 82 – 61 EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A
KARŞIYAKA B 67 – 31 BORNOVA BELEDİYESİ A
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A 72 – 32 GELİŞİM KOLEJİ
KARŞIYAKA A 59 – 28 ROTA KOLEJİ SK

U16 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U16 KIZLAR

İZMİR EGE GELİŞİM B 61 – 52 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ
İZMİR EGE GELİŞİM A 63 – 47 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR
İZMİR BŞB B 43 – 33 BERGAMA BELEDİYE
BUCA GENÇLİK 57 – 26 MENDERES BELEDİYE
ŞİRİNYER DORUK SPOR 44 – 22 İZMİR AGORA SPOR
İZMİR EGE GELİŞİM B 80 – 42 KARŞIYAKA ALBATROS

U16 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 ERKEKLER

BORNOVA BELEDİYESİ 63 – 67 KARŞIYAKA
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI 72 – 75 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK A
GELİŞİM KOLEJİ 72 – 43 EGE ELİT SK
ROTA KOLEJİ SK 81 – 90 PETKİM SPOR
YARIMADA SK 68 – 83 EGE ASİST SK
KARŞIYAKA 66 – 60 BANDIRMA İZMİR SK

U18 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 KIZLAR

AMİRALLER SK 48 – 52 İZMİR BŞB
GÖZTEPE BASKETBOL SK 58 – 19 İZMİR EFE SPOR
AMİRALLER SK 54 – 61 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ
İZMİR EGE GELİŞİM B 55 – 69 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ
İZMİR YÜKSELİŞ SK 85 – 82 YARIMADA GSK

U18 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

ÜMİT ERKEKLER

İZMİR EGE BASKETBOL SK 56 – 59 İZMİR YÜKSELİŞ SK
İZMİR EFE SK 74 – 102 KARŞIYAKA BELEDİYESİ
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK 31 – 75
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI

ÜMİT ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

Daha Fazla Haber