Connect with us

İzmir’de 6. Hafta Tamamlandı

Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde Basketbol İl Temsilcileri tarafından organize edilen İzmir Altyapı Basketbol Yerel Ligleri’nde 6. Hafta hafta maçları tamamlandı.

20-26 Kasım haftasında Büyük Erkekler, Ümit Erkekler, U18 Erkekler, U18 Kızlar, U16 Erkekler, U16 Kızlar, U14 Erkekler ve U14 Kızlar kategorilerinde maçlar oynandı.

Oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

BÜYÜK ERKEKLER

İZMİR YÜKSELİŞ SK 41 – 59 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK
İZMİR BŞB. 80 – 45 İZMİR GSK A
BOSSAN SK 73 – 57 İZMİR YÜKSELİŞ SK
OLUŞUM BASKETBOL SK 77 – 57 ROTA KOLEJİ SK
MAVİ EGE SK 46 – 60 İZMİR AGORA SK
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK 59 – 61 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK
EGE SPORTİF 61 – 57 TEK HEDEF SK
İZMİR GSK B 77 – 44
FOÇA BELEDİYE SK

BÜYÜK ERKEKLER PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

U10 ERKEKLER

BASKETKÖY SEFERİHİSAR A 27 – 9 TAKEV SK
EGE MEGA SK 20 – 0 KUTUP YILDIZI A

U10 ERKEKLER PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

U11 ERKEKLER

AMİRALLER SK 52 – 41 BAHÇEŞEHİR OKULLAR SK
BOSSAN SPOR KULÜBÜ 14 – 49
BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ

U11 ERKEKLER PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

U12 ERKEKLER

ŞİRİNYER DORUK SPOR 31 – 24 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 79 – 4 KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
YELKİ SPOR KULÜBÜ 33 – 63 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ B
BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ 9 – 58 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ
MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 61 – 23 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ A 20 – 0 KUTUP YILDIZI SPOR KULÜBÜ
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ 77 – 30 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A
EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (EBA) 7 – 64 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ALTAY SPOR KULÜBÜ 6 – 80 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 20 – 0 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ
AMİRALLER SPOR KULÜBÜ 63 – 47 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ 28 – 14 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ B
TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ 55 – 28 ATA 1925 SPOR KULÜBÜ
BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 0 – 20 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ
MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 5 – 46
TAKEV SPOR KULÜBÜ

U12 ERKEKLER PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

U12 KIZLAR

İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ 57 – 28 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 0 – 20
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ

U12 KIZLAR PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

U14 ERKEKLER

EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK 70 – 31 İZMİR ALTINAY SK
İZMİR YÜKSELİŞ B 71 – 13 EGE ZİRVE SK
MAVİŞEHİR KOLEJİ A 30 – 77 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK
BATI BASKETBOL GSK A 17 – 62 EGE GENÇLİK
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR B 40 – 52 TAKEV SK
ATA 1925 SK 84 – 40 MAVİŞEHİR KOLEJİ B
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B 21 – 80 EGE ASİST SPOR A
PETKİMSPOR 44 – 68 KARŞIYAKA A
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A 61 – 64 GÖZTEPE A
AMİRALLER SK A 69 – 41 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A
KARŞIYAKA B 48 – 38 EGE ASİST BASKETBOL A
MAVİŞEHİR GSK B 2 – 74 EGE ASİST SPOR B
EGE ASİST BASKETBOL B 31 – 39 BATI EGE SK
BERGAMA BELEDİYESİ SK 62 – 18 EGE ASİST GSK A
GAZİEMİR BASKETBOL SK 48 – 40 EGE ATLETİK SK
KARŞIYAKA ALBATROS SK 16 – 66 İZMİR YENİ NESİL SK
EGE ASİST GSK B 8 – 65 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK
GÖZTEPE A 78 – 56 EGE ASİST BASKETBOL A
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A 42 – 52 KARŞIYAKA B
KARŞIYAKA A 69 – 66 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B 29 – 88 AMİRALLER SK A
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A 87 – 65 PETKİMSPOR

U14 ERKEKLER PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

U14 KIZLAR

BUCA GSK 41 – 29 İZMİR YÜKSELİŞ SK
İZMİR EGE GELİŞİM B 28 – 31 KARŞIYAKA ALBATROS SK
AMİRALLER SK 27 – 78 İZMİR BŞB
İZMİR BŞB 44 – 63 İZMİR EGE GELİŞİM A
BUCA GSK 0 – 20 KARŞIYAKA ALBATROS SK
AMİRALLER SK 54 – 28
İZMİR EGE GELİŞİM B

U14 KIZLAR PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

U16 ERKEKLER

MAVİŞEHİR KOLEJİ A 50 – 99 MAVİŞEHİR A
GELİŞİM KOLEJİ 73 – 57 İZMİR BŞB
PETKİM SPOR 85 – 58 ROTA KOLEJİ SK
KARŞIYAKA A 91 – 83 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B 64 – 65 BORNOVA BELEDİYESİ A
KARŞIYAKA B 54 – 77 EGE ASİST A
ERA SK B 28 – 60 EN İYİ BEST GELİŞİM GSK B
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS GSK 39 – 74 EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A
GELİŞİM KOLEJİ 52 – 66 PETKİM SPOR
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A 90 – 37 ROTA KOLEJİ SK
BORNOVA SPORTİF SK 18 – 54 BÜYÜK (MEGA)BASKETBOL SK
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SK 13 – 84 ŞİRİNYER DORUK SK
OLUŞUM BASKETBOL SK 23 – 61 İZMİR YENİ NESİL SK A
İZMİR KOLEJLİLER SK 104 – 34 EGE ELİT SK
AMİRALLER SK 107 – 30 İZMİR EGE BASKETBOL A
ERA SK A 70 – 58 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK
EGE ASİST A 95 – 50 EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS GSK 37 – 63 BORNOVA BELEDİYESİ A
KARŞIYAKA B 75 – 69 BAHÇEŞEHİR OKULLARI B
KARŞIYAKA A 75 – 57 PETKİM SPOR
SİBA SK B 81 – 34 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK
BATI BASKETBOL SK 74 – 53 YARIMADA GSK
İZMİR BŞB 41 – 100 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A
ROTA KOLEJİ SK 63 – 68 GELİŞİM KOLEJİ
EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK 36 – 101
MAVİŞEHİR KOLEJİ B

U16 ERKEKLER PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

U16 KIZLAR

BAYRAKLI BELEDİYESİ 43 – 31 BUCA GENÇLİK
İZMİR BŞB A 49 – 35 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR
YARIMADA GENÇLİK 61 – 54 KARŞIYAKA ALBATROS
EGE ZİRVE 10 – 87 BOSSAN SPOR
BANDIRMA İZMİR SPOR 0 – 20 MENEMEN BELEDİYESİ
YARIMADA GENÇLİK 60 – 62 AMİRALLER SK

U16 KIZLAR PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

U18 ERKEKLER

ROTA KOLEJİ SK 66 – 70 BANDIRMA İZMİR SK
GELİŞİM KOLEJİ 82 – 71 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI
KARŞIYAKA 71 – 56 PETKİM SPOR
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK A 66 – 51 EGE ASİST SK
YARIMADA SK 68 – 48 EGE ELİT SK
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS B 44 – 75 GUTS SK
İZMİR YÜKSELİŞ A 73 – 39 GAZİEMİR BASKETBOL SK
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK A 59 – 70 BORNOVA BELEDİYESİ
İZMİR EFE B 0 – 20 KEMALPAŞA BELEDİYE SK
EGE ASİST GSK 70 – 25 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK
MAVİŞEHİR KOLEJİ SK 99 – 55 İZMİR EGE GELİŞİM SK
YELKİ SK 68 – 50 TEK HEDEF SK
ŞİRİNYER DORUK SK 45 – 36 İZMİR GSK
İZMİR YÜKSELİŞ B 43 – 76 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK
MAVİŞEHİR İHTİSAS SK 50 – 92 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK
EGE FİNAL SK 37 – 62 BATI BASKETBOL SK
PETKİM SPOR 48 – 77 BORNOVA BELEDİYESİ
İZMİR GÖKSU SK A 95 – 19 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK B
ROTA KOLEJİ SK 57 – 68 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK A
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI 74 – 68 EGE ASİST SK
EGE ELİT SK 47 – 69 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK A
GELİŞİM KOLEJİ 77 – 68 YARIMADA SK

U18 ERKEKLER PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

U18 KIZLAR

İZMİR YÜKSELİŞ SK 52 – 85 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ
GÖZTEPE BASKETBOL SK 41 – 77 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ
KARŞIYAKA ALBATROS SK 60 – 51 İZMİR BŞB
İZMİR EFE SPOR 25 – 54 YARIMADA GSK
GÖZTEPE BASKETBOL SK 47 – 52 İZMİR BŞB
KARŞIYAKA ALBATROS SK 55 – 27 İZMİR EFE SPOR
GÖZTEPE BASKETBOL SK 58 – 19 İZMİR EFE SPOR
AMİRALLER SK 48 – 52 İZMİR BŞB

U18 KIZLAR PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

ÜMİT ERKEKLER

ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI 65 – 76 KARŞIYAKA BELEDİYESİ
MENEMEN FİGES SK 49 – 71 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK
BOSSAN SK 71 – 61 İZMİR GSK
BORNOVA BELEDİYESİ 61 – 46
İZMİR YÜKSELİŞ SK

ÜMİT ERKEKLER PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

Daha Fazla Haber