Haberler

İzmir’de 6. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 20-26 Kasım 2021 tarihlerini kapsayacak olan 6. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
20.11.2021 CUMARTESİ 10:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERK ÜST KL 03
20.11.2021 CUMARTESİ 11:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 KIZ ÜST 04
20.11.2021 CUMARTESİ 13:00 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS B 04
20.11.2021 CUMARTESİ 14:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 03
20.11.2021 CUMARTESİ 16:00 EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (EBA) ÇELSAN SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS C 01
20.11.2021 CUMARTESİ 10:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U11 KIZ 01
20.11.2021 CUMARTESİ 12:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT B GR 18
20.11.2021 CUMARTESİ 14:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT F GR 18
20.11.2021 CUMARTESİ 10:00 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT A GR 23
20.11.2021 CUMARTESİ 11:30 YELKİ SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS A 03
20.11.2021 CUMARTESİ 13:00 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS B 01
20.11.2021 CUMARTESİ 14:30 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ-A TAKEV SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.01
20.11.2021 CUMARTESİ 16:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT F GR 19
20.11.2021 CUMARTESİ 10:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS B 02
20.11.2021 CUMARTESİ 11:30 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS A 02
20.11.2021 CUMARTESİ 13:00 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI Sk MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT D GR 19
20.11.2021 CUMARTESİ 14:30 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A KUTUP YILDIZI SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS A 01
20.11.2021 CUMARTESİ 16:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B ATA 1925 SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT C GR 16
21.11.2021 PAZAR 10:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK. ÜST 31
21.11.2021 PAZAR 11:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK. ÜST 34
21.11.2021 PAZAR 13:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT F GR 17
21.11.2021 PAZAR 14:30 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK ALT KLAS C 03
21.11.2021 PAZAR 16:00 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK ALT KLAS E 05
21.11.2021 PAZAR 10:00 ALTAY SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ GAZİEMİR SS U12 ERK ALT KLAS B 05
21.11.2021 PAZAR 11:30 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS U12 ERK ALT KLAS D 01
21.11.2021 PAZAR 13:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS U12 ERK ALT KLAS C 04
21.11.2021 PAZAR 14:30 EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS U14 ERK ALT E GR 17
21.11.2021 PAZAR 16:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ ATA 1925 SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS U12 ERK ALT KLAS A 04
21.11.2021 PAZAR 10:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK. ÜST 35
21.11.2021 PAZAR 11:30 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U14 ERK. ÜST 32
21.11.2021 PAZAR 13:00 BATI EGE SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT D GR 20
21.11.2021 PAZAR 14:30 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT C GR 18
21.11.2021 PAZAR 16:00 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT B GR 16
21.11.2021 PAZAR 10:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U14 KIZ ÜST-13
21.11.2021 PAZAR 11:30 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 KIZ ALT KL 01
21.11.2021 PAZAR 13:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U14 KIZ ÜST-15
21.11.2021 PAZAR 14:30 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT F GR 20
21.11.2021 PAZAR 16:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE ELİT SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS C 02
21.11.2021 PAZAR 10:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ KUTUP YILDIZI SPOR KULÜBÜ -A İZTİK S.S. U10 ERK ALT KLAS B 01
21.11.2021 PAZAR 11:30 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK. ÜST 33
21.11.2021 PAZAR 13:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK İZTİK S.S. U14 KIZ ÜST-14
21.11.2021 PAZAR 14:30 BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 KIZ 03
21.11.2021 PAZAR 16:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT KL.ELE C GR 01
22.11.2021 PAZARTESİ 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-22
22.11.2021 PAZARTESİ 20:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-16
22.11.2021 PAZARTESİ 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GSK PETKİM SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST A-17
22.11.2021 PAZARTESİ 20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 KIZ-35
22.11.2021 PAZARTESİ 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-33
22.11.2021 PAZARTESİ 20:00 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL.- B – VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT C-7
22.11.2021 PAZARTESİ 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 07
22.11.2021 PAZARTESİ 20:00 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ ERA SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 08
23.11.2021 SALI 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK KARABAĞLAR SS U14 KIZ ÜST-16
23.11.2021 SALI 20:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U14 KIZ ÜST-18
23.11.2021 SALI 20:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 KIZ ÜST-17
23.11.2021 SALI 18:30 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR S.S U14 ERK.ÜST 38
23.11.2021 SALI 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. – A – ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ÜST A-18
23.11.2021 SALI 18:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 36
23.11.2021 SALI 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 39
24.11.2021 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-25
24.11.2021 ÇARŞAMBA 20:00 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-19
24.11.2021 ÇARŞAMBA 18:30 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST B-17
24.11.2021 ÇARŞAMBA 20:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST A-16
24.11.2021 ÇARŞAMBA 18:30 YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ SİBA SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.B-24
24.11.2021 ÇARŞAMBA 20:00 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK-A SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ÜST B-16
24.11.2021 ÇARŞAMBA 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 KIZ ÜST-21
24.11.2021 ÇARŞAMBA 20:00 GELİŞİM KOLEJİ YARIMADA SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ÜST B-18
24.11.2021 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.B-21
24.11.2021 ÇARŞAMBA 20:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.A-24
24.11.2021 ÇARŞAMBA 18:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 37
24.11.2021 ÇARŞAMBA 20:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A PETKİM SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 40
25.11.2021 PERŞEMBE 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B FOÇA BELEDİYESPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. BÜYÜK ERK.A-22
25.11.2021 PERŞEMBE 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GSK-A 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST A-16
25.11.2021 PERŞEMBE 20:00 BORNOVA BELEDİYESİ GSK İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST B-14
25.11.2021 PERŞEMBE 18:30 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR -A- BALÇOVA S.S. U16 ERK ÜST A-17
25.11.2021 PERŞEMBE 20:00 EGE SPORTİF BASKETBOL KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.A-21
25.11.2021 PERŞEMBE 18:30 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.B-23
25.11.2021 PERŞEMBE 20:00 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.B-22
25.11.2021 PERŞEMBE 18:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ÜST A-18
25.11.2021 PERŞEMBE 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. BÜYÜK ERK.A-23
26.11.2021 CUMA 18:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A PETKİM SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U16 ERK ÜST B-18
26.11.2021 CUMA 20:00 EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT F 10
26.11.2021 CUMA 18:30 TED İZMİR KOLEJLİLER SANAT DENİZC.GSK SİBA SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT C 08
26.11.2021 CUMA 20:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT B 12
26.11.2021 CUMA 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 KIZ-39
26.11.2021 CUMA 20:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK BALÇOVA S.S. U16 ERK ÜST B-17
26.11.2021 CUMA 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-37
26.11.2021 CUMA 20:00 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ GELİŞİM KOLEJİ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ÜST B-16