Haberler

İzmir’de 34. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 4 – 10 Haziran 2022 tarihlerini kapsayacak olan 34. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
4.06.2022 CUMARTESİ 10:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B YENİ KARŞIYAKA YALISPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK.ALT FİN 17/1
4.06.2022 CUMARTESİ 12:00 5.MÜSABAKA 6. MÜSABAKA CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL.FİNAL
4.06.2022 CUMARTESİ 14:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.28
4.06.2022 CUMARTESİ 16:00 BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT.FİN 16/1
4.06.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK BATI ANADOLU SAĞLIK VE EĞT. KUR. GENÇLİK SK SERDAR YERELİ S.S. U12 KIZ ÜST 49
4.06.2022 CUMARTESİ 12:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U10 KIZ 82
4.06.2022 CUMARTESİ 14:00 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U11 KIZ 39
4.06.2022 CUMARTESİ 16:00 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ 12.MÜSABAKA GALİBİ SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK.ALT FİN 18/1
4.06.2022 CUMARTESİ 10:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT FİN 13/1
4.06.2022 CUMARTESİ 12:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK.ALT FİN 19/1
4.06.2022 CUMARTESİ 14:00 SİBA SK KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ÜST KL 36
4.06.2022 CUMARTESİ 10:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 KIZ ÜST 50
4.06.2022 CUMARTESİ 12:00 5. MÜSABAKA 6.MÜSABAKA VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL.FİNAL
4.06.2022 CUMARTESİ 14:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 27
4.06.2022 CUMARTESİ 16:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT VE DENİZC. GENÇLİK VE SK 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT FİN 12/2
5.06.2022 PAZAR 15:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 26
5.06.2022 PAZAR 17:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 25
5.06.2022 PAZAR 18:30 7.MÜSABAKA 8. MÜSABAKA CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL.FİNAL
5.06.2022 PAZAR 10:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 KIZ ÜST 51
5.06.2022 PAZAR 12:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.27
5.06.2022 PAZAR 14:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ 16.MÜSABAKA GALİBİ İZTİK S.S. U12 ERK.ALT FİN 20/1
5.06.2022 PAZAR 16:00 7.MÜSABAKA 8.MÜSABAKA İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT KL.FİNAL 10/1
5.06.2022 PAZAR 10:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 KIZ 84
5.06.2022 PAZAR 12:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ BATI ANADOLU SAĞ. VE EĞT KUR. GSK VALİ HÜSEYİN S.S. U11 KIZ 40
5.06.2022 PAZAR 14:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 KIZ ALT KL 67
5.06.2022 PAZAR 16:00 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 KIZ ÜST 52
6.06.2022 PAZARTESİ 18:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT.FİN 16/2
6.06.2022 PAZARTESİ 20:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ 12.MÜSABAKA MAĞLUBU VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT.FİN 17/1
6.06.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR GÖKSU SPORKULÜBÜ-A BOSSAN SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT.FİN 17/2
6.06.2022 PAZARTESİ 18:30 ENİYİ BEST GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 12.MÜSBAKA GALİBİ İZTİK S.S. U10 ERK ALT FİN 14/1
6.06.2022 PAZARTESİ 20:00 YENİ KARŞIYAKA YALISPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U12 ERK.ALT FİN 17/2
6.06.2022 PAZARTESİ 18:30 13.MÜSABAKAGALİBİ 14.MÜSABAKA GALİBİ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK.ALT FİN 19/1
6.06.2022 PAZARTESİ 20:00 15. MÜSABAKAGALİBİ 16.MÜSABAKA GALİBİ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK.ALT FİN 20/1
6.06.2022 PAZARTESİ 18:30 11.MÜSABAKA GALİBİ 12.MÜSABAKA GALİBİ GAZİEMİR S.S U16 ERK.ALT FİN 18/1
6.06.2022 PAZARTESİ 20:00 9.MÜSABAKA GALİBİ 10.MÜSABAKA GALİBİ GAZİEMİR S.S U16 ERK.ALT FİN 17/1
7.06.2022 SALI 20:00 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. BOSSAN SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U16KIZ ALT-145
7.06.2022 SALI 18:30 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U12 ERK.ALT FİN 19/2
7.06.2022 SALI 20:00 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ MENDERES BELEDİYE KÜLTÜR SANAT SK. GAZİEMİR S.S U16KIZ ALT-138
7.06.2022 SALI 18:30 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U10 ERK ALT FİN 13/2
7.06.2022 SALI 20:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 ERK ALT.FİN 16/2
7.06.2022 SALI 18:30 12.MÜSABAKA GALİBİ ÇELSAN SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK.ALT FİN 18/2
7.06.2022 SALI 20:00 EN İYİ BEST GELİŞİM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT FİN 14/2
8.06.2022 ÇARŞAMBA 20:00 12.MÜSABAKA GALİBİ 11.MÜSABAKA GALİBİ CUMHURİYET S.S. U16 ERK.ALT FİN 18/2
8.06.2022 ÇARŞAMBA 18:30 14.MÜSABAKA GALİBİ 13.MÜSABAKAGALİBİ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK.ALT FİN 19/2
8.06.2022 ÇARŞAMBA 20:00 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U11 KIZ 45
8.06.2022 ÇARŞAMBA 18:30 U 11 ERKEK ALT KLASMAN FİNAL GRUBU MAÇ BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT
8.06.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16KIZ ALT-150
8.06.2022 ÇARŞAMBA 18:30 16.MÜSABAKA GALİBİ BOSSAN SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U12 ERK.ALT FİN 20/2
8.06.2022 ÇARŞAMBA 20:00 16.MÜSABAKA GALİBİ 15. MÜSABAKAGALİBİ GAZİEMİR S.S U16 ERK.ALT FİN 20/2
8.06.2022 ÇARŞAMBA 18:30 10.MÜSABAKA GALİBİ 9.MÜSABAKA GALİBİ İZTİK S.S. U16 ERK.ALT FİN 17/2
8.06.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ İZMİR 1461 SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 KIZ ALT-73
9.06.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT FİN 13/2
9.06.2022 PERŞEMBE 18:30 U 11 ERKEK FİNAL GRUBU MAÇ SERDAR YERELİ S.S. U11 ERKEK ALT
9.06.2022 PERŞEMBE 20:00 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ MENDERES BELEDİYE KÜLTÜR SANAT SK. SERDAR YERELİ S.S. U16KIZ ALT-146
9.06.2022 PERŞEMBE 18:30 12.MÜSBAKA GALİBİ ENİYİ BEST GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT FİN 14/2
9.06.2022 PERŞEMBE 20:00 12.MÜSABAKA MAĞLUBU EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT.FİN 17/2
9.06.2022 PERŞEMBE 18:30 TORBALI METROPOLİS GSK BERGAMA BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16KIZ ALT-147
9.06.2022 PERŞEMBE 20:00 U 11 ERKEK ALT KLASMAN FİNAL GRUBU MAÇ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT
9.06.2022 PERŞEMBE 18:30 U 11 ERKEK ALT KLASMAN FİNAL GRUBU MAÇ İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT
9.06.2022 PERŞEMBE 20:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-153
10.06.2022 CUMA 18:30 U 16 ERKEK ALT KLASMAN FİNAL GRUBU 1. MAÇ CUMHURİYET S.S. U 16 ERKEK
10.06.2022 CUMA 20:00 U 12 ERKEK ALT KLASMAN FİNAL GRUBU 1. MAÇ CUMHURİYET S.S. U12 ERK.ALT
10.06.2022 CUMA 18:30 U 16 ERKEK ALT KLASMAN FİNAL GRUBU 1. MAÇ SERDAR YERELİ S.S. U 16 ERKEK
10.06.2022 CUMA 20:00 U 12 ERKEK ALT KLASMAN FİNAL GRUBU 1. MAÇ SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK.ALT
10.06.2022 CUMA 18:30 U 16 ERKEK ALT KLASMAN FİNAL GRUBU 1. MAÇ BALÇOVA S.S. U 16 ERKEK
10.06.2022 CUMA 20:00 U 12 ERKEK ALT KLASMAN FİNAL GRUBU 1. MAÇ BALÇOVA S.S. U12 ERK.ALT
10.06.2022 CUMA 18:30 U 16 ERKEK ALT KLASMAN FİNAL GRUBU 1. MAÇ VALİ HÜSEYİN S.S. U 16 ERKEK
10.06.2022 CUMA 20:00 U 12 ERKEK ALT KLASMAN FİNAL GRUBU 1. MAÇ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK.ALT