Connect with us

İzmir’de 33. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 28 Mayıs – 3 Haziran 2022 tarihlerini kapsayacak olan 33. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

28.05.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 KIZ ÜST 46
28.05.2022 CUMARTESİ 12:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.26
28.05.2022 CUMARTESİ 14:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT FİN 09/1
28.05.2022 CUMARTESİ 16:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A ÇELSAN SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ÜST KL 35
28.05.2022 CUMARTESİ 10:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U10 KIZ 78
28.05.2022 CUMARTESİ 12:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 KIZ ALT KL 62
28.05.2022 CUMARTESİ 14:00 TORBALI METROPOLİS GSK BOSSAN SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16KIZ ALT-137
28.05.2022 CUMARTESİ 16:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SK-B SERDAR YERELİ S.S. U16KIZ ALT-141
28.05.2022 CUMARTESİ 10:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ENİYİ BEST GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT FİN 11/1
28.05.2022 CUMARTESİ 12:00 ÇEŞME BELEDİYESPOR İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ BALÇOVA S.S. U14 KIZ ALT-77
28.05.2022 CUMARTESİ 14:00 7.MÜSABAKA GALİBİ TED İZMİR KOLEJİ SANAT VE DENİZC. GENÇLİK VE SK BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT FİN 12/1
28.05.2022 CUMARTESİ 10:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 KIZ ÜST 47
28.05.2022 CUMARTESİ 12:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPORKULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 KIZ ALT-74
28.05.2022 CUMARTESİ 14:00 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16KIZ ALT-136
28.05.2022 CUMARTESİ 16:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT FİN 10/1
29.05.2022 PAZAR 15:30 4. MÜSABAKA GALİBİ GÖZTEPE BASKETBOL SPORKULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL.FİNAL 06/1
29.05.2022 PAZAR 17:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 KIZ 79
29.05.2022 PAZAR 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 KIZ ALT-76
29.05.2022 PAZAR 10:00 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GELİŞİM VE SPOR KULÜBÜ 1. MÜSABAKA GALİBİ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL.FİNAL 05/1
29.05.2022 PAZAR 12:00 İZMİR GENÇLİKSPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16KIZ ALT-142
29.05.2022 PAZAR 14:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT VE DENİZCİLİK GSK 2.MÜSABAKA GALİBİ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL.FİNAL 07/1
30.05.2022 PAZARTESİ 18:30 AMİRALLER SPORKULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT FİN 09/2
30.05.2022 PAZARTESİ 20:00 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. ÇELSAN SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT FİN 11/2
30.05.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT.FİN 16/1
30.05.2022 PAZARTESİ 18:30 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ALT 7.8. LİK 2. MAÇI
30.05.2022 PAZARTESİ 20:00 EGE ASİST SPORKULÜBÜ YENİ KARŞIYAKA YALISPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT FİN 10/2
30.05.2022 PAZARTESİ 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ SK İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK.ALT 3.4. LÜK 2.MAÇI
30.05.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT FİN 13/1
30.05.2022 PAZARTESİ 18:30 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR S.S U14 ERK.ALT ŞAMPİYONLUK 2. MAÇI
30.05.2022 PAZARTESİ 20:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U12 ERK ALT FİN 15/2
31.05.2022 SALI 18:30 3.MÜSABAKA GALİBİ İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL. KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL.FİNAL 08/1
31.05.2022 SALI 20:00 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U11 KIZ 39
31.05.2022 SALI 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 22
31.05.2022 SALI 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ BATI ANADOLU SAĞLIK VE EĞT. KUR. GENÇLİK SK GAZİEMİR S.S U12 KIZ ÜST 45
31.05.2022 SALI 20:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPORKULÜBÜ-A GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT.FİN 17/1
31.05.2022 SALI 18:30 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ DENGE OKULLARI SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT FİN 12/1
31.05.2022 SALI 20:00 9 EYLÜLBASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT FİN 16/1
31.05.2022 SALI 18:30 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B ERA SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK.ALT 5.6. LIK 2. MAÇI
31.05.2022 SALI 20:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL. SERDAR YERELİ S.S. U11 ERKEK ALT KL.FİNAL 08/1
1.06.2022 ÇARŞAMBA 20:00 MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İNOVİTAL MENEMEN FİGES SK CUMHURİYET S.S. U16KIZ ALT-144
1.06.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16KIZ ALT-140
1.06.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 KIZ ÜST 48
1.06.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ EN İYİ BEST GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KUL. BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT FİN 14/2
1.06.2022 ÇARŞAMBA 20:00 ENİYİ BEST GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT FİN 11/2
1.06.2022 ÇARŞAMBA 18:30 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U10 ERK ALT FİN 10/2
1.06.2022 ÇARŞAMBA 20:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U16KIZ ALT-143
1.06.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U10 ERK ALT FİN 09/2
1.06.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPORKULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT FİN 13/2
2.06.2022 PERŞEMBE 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT FİN 15/2
2.06.2022 PERŞEMBE 18:30 ŞİRİNYER DORUK SPOR EGE ASİST SPORKULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT FİN 11/2
2.06.2022 PERŞEMBE 20:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A TAKEV SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT FİN 13/2
2.06.2022 PERŞEMBE 18:30 1. MÜSABAKA GALİBİ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GELİŞİM VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL.FİNAL 05/2
2.06.2022 PERŞEMBE 20:00 2.MÜSABAKA GALİBİ TED İZMİR KOLEJİ SANAT VE DENİZCİLİK GSK BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL.FİNAL 07/1
2.06.2022 PERŞEMBE 18:30 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-A İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT FİN 09/2
2.06.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT FİN 10/2
2.06.2022 PERŞEMBE 18:30 DENGE OKULLARI SPOR KULÜBÜ MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT FİN 12/2
3.06.2022 CUMA 18:30 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT FİN 12/2
3.06.2022 CUMA 20:00 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-A İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT FİN 14/2
3.06.2022 CUMA 18:30 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A SİBA SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT FİN 16/2
3.06.2022 CUMA 20:00 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL. 3.MÜSABAKA GALİBİ SERDAR YERELİ S.S. U11 ERKEK ALT KL.FİNAL 08/2
3.06.2022 CUMA 18:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.25
3.06.2022 CUMA 18:30 4. MÜSABAKA GALİBİ GÖZTEPE BASKETBOL SPORKULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL.FİNAL 06/1
3.06.2022 CUMA 20:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 9 EYLÜLBASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT FİN 16/2

Daha Fazla Haber