Haberler

İzmir’de 31. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 14 – 20 Mayıs 2022 tarihlerini kapsayacak olan 31. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
14.05.2022 CUMARTESİ 15:00 İZMİRYÜKSELİŞ SPORKULÜBÜ BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT FİN 02/2
14.05.2022 CUMARTESİ 16:30 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 KIZ 64
14.05.2022 CUMARTESİ 18:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 KIZ 29
14.05.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 KIZ ALT-66
14.05.2022 CUMARTESİ 11:30 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT FİN 01/1
14.05.2022 CUMARTESİ 13:00 ENİYİ BEST GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT FİN 06/1
14.05.2022 CUMARTESİ 10:00 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. VALİ HÜSEYİN S.S. U12 KIZ ÜST 35
14.05.2022 CUMARTESİ 11:30 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ ERASLAN SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT FİN 04/1
14.05.2022 CUMARTESİ 13:00 ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT FİN 05/1
14.05.2022 CUMARTESİ 10:00 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BATI ANADOLU SAĞLIK VE EĞT. KUR. GENÇLİK SK D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 KIZ ÜST 33
14.05.2022 CUMARTESİ 11:30 ROTA KOLEJİ SPORKULÜBÜ TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT FİN 03/2
14.05.2022 CUMARTESİ 13:00 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK ALT FİN 07/1
15.05.2022 PAZAR 15:30 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A BOSSAN SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT FİN 01/2
15.05.2022 PAZAR 17:00 YENİ KARŞIYAKA YALISPOR KULÜBÜ OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT FİN 05/2
15.05.2022 PAZAR 18:30 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ GUTS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT FİN 03/1
15.05.2022 PAZAR 10:00 EN İYİ BEST GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KUL. BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT FİN 07/2
15.05.2022 PAZAR 11:30 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT FİN 06/2
15.05.2022 PAZAR 13:00 9 EYLÜLBASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT FİN 08/2
15.05.2022 PAZAR 10:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U12 KIZ ÜST 34
15.05.2022 PAZAR 11:30 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 KIZ ALT-61
15.05.2022 PAZAR 13:00 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 KIZ ALT KL 45
15.05.2022 PAZAR 10:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 KIZ 32
15.05.2022 PAZAR 11:30 BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 KIZ 65
15.05.2022 PAZAR 13:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT FİN 02/1
15.05.2022 PAZAR 10:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ-A KARABAĞLAR SS U10 ERK.ÜST KLAS.22
15.05.2022 PAZAR 11:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK KARABAĞLAR SS U12 KIZ ÜST 36
15.05.2022 PAZAR 13:00 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ TED İZMİR KOLEJİ SANAT VE DENİZ GENÇ VE SK KARABAĞLAR SS U10 ERK ALT FİN 08/1
16.05.2022 PAZARTESİ 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 19
16.05.2022 PAZARTESİ 20:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT FİN 10/1
16.05.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT FİN 09/1
16.05.2022 PAZARTESİ 18:30 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U16 ERK ALT FİN 01/2
16.05.2022 PAZARTESİ 20:00 MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-124
16.05.2022 PAZARTESİ 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16KIZ ALT-118
16.05.2022 PAZARTESİ 20:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR BOSSAN SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16KIZ ALT-121
16.05.2022 PAZARTESİ 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ SİBA SK GAZİEMİR S.S U11 ERKEK ÜST KL.29
16.05.2022 PAZARTESİ 20:00 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İZMİR 1461 SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U14 KIZ ALT-68
17.05.2022 SALI 18:30 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U10 KIZ 70
17.05.2022 SALI 20:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BATI ANADOLU SAĞ. VE EĞT KUR. GSK KARABAĞLAR SS U11 KIZ 35
17.05.2022 SALI 20:00 EN İYİ BEST GELİŞİM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPORKULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT FİN 12/1
17.05.2022 SALI 18:30 İZMİR GENÇLİKSPOR KULÜBÜ MENDERES BELEDİYE KÜLTÜR SANAT SK. GAZİEMİR S.S U16KIZ ALT-122
17.05.2022 SALI 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U16KIZ ALT-120
17.05.2022 SALI 18:30 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ BERGAMA BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-123
17.05.2022 SALI 20:00 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT FİN 06/2
17.05.2022 SALI 18:30 SİBA SPOR KULÜBÜ-A İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT FİN 08/2
17.05.2022 SALI 20:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT FİN 11/1
18.05.2022 ÇARŞAMBA 18:30 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 KIZ 36
18.05.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-126
18.05.2022 ÇARŞAMBA 20:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT FİN 02/2
18.05.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT FİN 03/2
18.05.2022 ÇARŞAMBA 20:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT FİN 04/2
18.05.2022 ÇARŞAMBA 18:30 ÇEŞME BELEDİYESPOR İZMİR 1461 SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 KIZ ALT-63
18.05.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR BALÇOVA S.S. U14 KIZ ALT-67
18.05.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT FİN 05/2
18.05.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B TORBALI METROPOLİS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT FİN 07/2
18.05.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İNOVİTAL MENEMEN FİGES SK İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SK-B İZTİK S.S. U16KIZ ALT-125
18.05.2022 ÇARŞAMBA 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B AMİRALLER SPORKULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT FİN 04/2
19.05.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. CUMHURİYET S.S. U12 KIZ ÜST 40
19.05.2022 PERŞEMBE 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U12 KIZ ÜST 39
19.05.2022 PERŞEMBE 20:00 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 KIZ ÜST 38
19.05.2022 PERŞEMBE 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPORKULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 KIZ ALT-69
19.05.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 KIZ ALT KL 52
19.05.2022 PERŞEMBE 18:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.23
19.05.2022 PERŞEMBE 20:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U11 ERKEK ÜST KL.28
20.05.2022 CUMA 18:30 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ BATI ANADOLU SAĞLIK VE EĞT. KUR. GENÇLİK SK CUMHURİYET S.S. U12 KIZ ÜST 37
20.05.2022 CUMA 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT FİN 10/2
20.05.2022 CUMA 18:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 21
20.05.2022 CUMA 20:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT FİN 11/2
20.05.2022 CUMA 18:30 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT FİN 09/2
20.05.2022 CUMA 20:00 İZMİR GÖKSU SPORKULÜBÜ-A EN İYİ BEST GELİŞİM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT FİN 12/2