Haberler

İzmir’de 30. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 7 – 13 Mayıs 2022 tarihlerini kapsayacak olan 30. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
7.05.2022 CUMARTESİ 10:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ÜST KL.22
7.05.2022 CUMARTESİ 11:30 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A BATI ANADOLU SAĞLIK VE EĞT. KUR. GENÇLİK SK CUMHURİYET S.S. U12 KIZ ÜST 29
7.05.2022 CUMARTESİ 13:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 KIZ 60
7.05.2022 CUMARTESİ 14:30 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U12 KIZ ALT KL 39
7.05.2022 CUMARTESİ 16:00 İNOVİTAL MENEMEN FİGES SK BERGAMA BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U16KIZ ALT-115
7.05.2022 CUMARTESİ 10:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ EN İYİ BEST GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KUL. BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT FİN 07/1
7.05.2022 CUMARTESİ 11:30 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. ROTA KOLEJİ SPORKULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT FİN 03/1
7.05.2022 CUMARTESİ 13:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 KIZ ÜST 27
7.05.2022 CUMARTESİ 14:30 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ TEK HEDEF SPORKULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 KIZ ALT-59
7.05.2022 CUMARTESİ 16:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 41
7.05.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 KIZ ALT KL 37
7.05.2022 CUMARTESİ 11:30 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 KIZ 57
7.05.2022 CUMARTESİ 13:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.19
7.05.2022 CUMARTESİ 14:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT FİN 01/1
7.05.2022 CUMARTESİ 16:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 17
7.05.2022 CUMARTESİ 10:00 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 KIZ ÜST 28
7.05.2022 CUMARTESİ 11:30 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT FİN 06/1
7.05.2022 CUMARTESİ 13:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 KIZ ALT KL 43
7.05.2022 CUMARTESİ 14:30 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 43
7.05.2022 CUMARTESİ 16:00 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ YENİ KARŞIYAKA YALISPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT FİN 05/1
8.05.2022 PAZAR 10:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 18
8.05.2022 PAZAR 12:00 AMİRALLER SPORKULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT FİN 04/1
8.05.2022 PAZAR 14:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 16
8.05.2022 PAZAR 16:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U11 KIZ 28
8.05.2022 PAZAR 10:00 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİRYÜKSELİŞ SPORKULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT FİN 02/1
8.05.2022 PAZAR 12:00 ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 42
8.05.2022 PAZAR 14:00 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ SİBA SK D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERKEK ÜST KL 25
8.05.2022 PAZAR 16:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 KIZ 58
8.05.2022 PAZAR 10:00 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 28
8.05.2022 PAZAR 12:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 29
8.05.2022 PAZAR 14:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.21
8.05.2022 PAZAR 16:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 42
8.05.2022 PAZAR 10:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (EBA) VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 44
8.05.2022 PAZAR 12:00 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 43
8.05.2022 PAZAR 14:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ERA SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 41
8.05.2022 PAZAR 16:00 YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK 9 EYLÜLBASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT FİN 08/1
8.05.2022 PAZAR 10:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U11 KIZ 26
8.05.2022 PAZAR 11:30 ÇEŞME BELEDİYESPOR EGE MEGA SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 KIZ ALT-56
8.05.2022 PAZAR 13:00 ÇEŞME BELEDİYE SPOR İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 44
9.05.2022 PAZARTESİ 18:30 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SK-B KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-117
9.05.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-110
9.05.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK.ALT FİN 21/2
9.05.2022 PAZARTESİ 20:00 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ SK BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK.ALT FİN 22/2
9.05.2022 PAZARTESİ 20:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ALT FİN 26/2
9.05.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A ERA SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK.ALT FİN 25/2
9.05.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR GENÇLİKSPOR KULÜBÜ BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-112
10.05.2022 SALI 18:30 ŞİRİNYER DORUK SPOR TORBALI METROPOLİS GSK KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-111
10.05.2022 SALI 20:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-116
10.05.2022 SALI 20:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U16KIZ ALT-113
10.05.2022 SALI 18:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U11 ERKEK ÜST KL.26
10.05.2022 SALI 20:00 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 KIZ ALT KL 42
11.05.2022 ÇARŞAMBA 18:30 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. KARABAĞLAR SS U12 KIZ ÜST 30
11.05.2022 ÇARŞAMBA 20:00 MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MENDERES BELEDİYE KÜLTÜR SANAT SK. KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-114
11.05.2022 ÇARŞAMBA 20:00 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 KIZ ÜST 32
11.05.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 32
11.05.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK BALÇOVA S.S. U12 KIZ ÜST 31
11.05.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 33
11.05.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 34
12.05.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ BATI ANADOLU SAĞ. VE EĞT KUR. GSK CUMHURİYET S.S. U11 KIZ 25
12.05.2022 PERŞEMBE 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR BALÇOVA S.S. U14 KIZ ALT-62
12.05.2022 PERŞEMBE 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK BALÇOVA S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 20
12.05.2022 PERŞEMBE 18:30 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT FİN 02/1
12.05.2022 PERŞEMBE 20:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT FİN 03/1
13.05.2022 CUMA 18:30 BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT FİN 06/1
13.05.2022 CUMA 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT FİN 01/1
13.05.2022 CUMA 18:30 TORBALI METROPOLİS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT FİN 07/1
13.05.2022 CUMA 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ SİBA SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT FİN 08/1
13.05.2022 CUMA 18:30 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-A TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT FİN 04/1
13.05.2022 CUMA 20:00 EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT FİN 05/1