Connect with us

İzmir’de 29. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 30 Nisan – 6 Mayıs 2022 tarihlerini kapsayacak olan 29. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
30.04.2022 CUMARTESİ 10:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 34
30.04.2022 CUMARTESİ 11:30 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 27
30.04.2022 CUMARTESİ 13:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 KIZ 54
30.04.2022 CUMARTESİ 10:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U10 KIZ 53
30.04.2022 CUMARTESİ 11:30 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U12 KIZ ÜST 20
30.04.2022 CUMARTESİ 13:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U11 KIZ 23
30.04.2022 CUMARTESİ 10:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 31
30.04.2022 CUMARTESİ 11:30 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 26
30.04.2022 CUMARTESİ 13:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 34
30.04.2022 CUMARTESİ 10:00 EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (EBA) İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 35
30.04.2022 CUMARTESİ 11:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ AMİRALLER SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ÜST KL.24
30.04.2022 CUMARTESİ 13:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 36
30.04.2022 CUMARTESİ 10:00 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 37
30.04.2022 CUMARTESİ 11:30 ÇEŞME BELEDİYE SPOR ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 32
30.04.2022 CUMARTESİ 13:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK ALT KLAS C 34
1.05.2022 PAZAR 10:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A CUMHURİYET S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 15
1.05.2022 PAZAR 11:30 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.20
1.05.2022 PAZAR 13:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BERGAMA BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U16KIZ ALT-107
1.05.2022 PAZAR 10:00 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U10 ERK ALT KLAS A 36
1.05.2022 PAZAR 11:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR S.S U10 ERK ALT KLAS B 35
1.05.2022 PAZAR 13:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 25
1.05.2022 PAZAR 10:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 KIZ ALT KL 34
1.05.2022 PAZAR 11:30 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U10 KIZ 55
1.05.2022 PAZAR 13:00 İNOVİTAL MENEMEN FİGES İZMİR 1461 SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 KIZ ALT-58
1.05.2022 PAZAR 10:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 KIZ 21
1.05.2022 PAZAR 11:30 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS B 33
1.05.2022 PAZAR 13:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 13
1.05.2022 PAZAR 10:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ KARABAĞLAR SS U10 ERK ALT KLAS A 34
1.05.2022 PAZAR 11:30 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BATI ANADOLU SAĞ. VE EĞT KUR. GSK KARABAĞLAR SS U11 KIZ 22
1.05.2022 PAZAR 13:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 24
5.05.2022 PERŞEMBE 20:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT KLAS A 33
5.05.2022 PERŞEMBE 18:30 ADA KOLEJİ SPORKULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT FİN 06/2
5.05.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT FİN 05/2
5.05.2022 PERŞEMBE 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 36
5.05.2022 PERŞEMBE 20:00 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ERA SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 37
5.05.2022 PERŞEMBE 18:30 BATI ANADOLU SAĞLIK VE EĞT. KUR. GENÇLİK SK KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. VALİ HÜSEYİN S.S. U12 KIZ ÜST 25
5.05.2022 PERŞEMBE 20:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT FİN 01/2
5.05.2022 PERŞEMBE 18:30 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 KIZ ÜST 24
5.05.2022 PERŞEMBE 20:00 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 31
5.05.2022 PERŞEMBE 18:30 İNOVİTAL MENEMEN FİGES SK BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-105
5.05.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U12 KIZ ÜST 26
5.05.2022 PERŞEMBE 18:30 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U10 ERK ALT KLAS A 35
5.05.2022 PERŞEMBE 20:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR GAZİEMİR S.S U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 38
6.05.2022 CUMA 18:30 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT FİN 02/2
6.05.2022 CUMA 20:00 İZMİR GÖKSU SPORKULÜBÜ-A İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT FİN 08/2
6.05.2022 CUMA 18:30 EGE ASİST GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EN İYİ BEST GELİŞİM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT FİN 07/2
6.05.2022 CUMA 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (EBA) SERDAR YERELİ S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 40
6.05.2022 CUMA 18:30 ÇEŞME BELEDİYE SPOR BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 38
6.05.2022 CUMA 20:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 40
6.05.2022 CUMA 18:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ATA 1925 SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT FİN 03/2
6.05.2022 CUMA 20:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT FİN 04/2

Daha Fazla Haber