Haberler

İzmir’de 28. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 23 – 29 Nisan 2022 tarihlerini kapsayacak olan 28. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
23.04.2022 CUMARTESİ 12:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. CUMHURİYET S.S. U12 KIZ ÜST 22
23.04.2022 CUMARTESİ 14:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 35
23.04.2022 CUMARTESİ 16:00 BATI ANADOLU SAĞLIK VE EĞT. KUR. GENÇLİK SK İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK CUMHURİYET S.S. U12 KIZ ÜST 21
23.04.2022 CUMARTESİ 17:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ ÇELSAN SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERK ÜST KL 21
23.04.2022 CUMARTESİ 13:00 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 27
23.04.2022 CUMARTESİ 14:30 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U12 KIZ ÜST 20
23.04.2022 CUMARTESİ 12:00 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR BALÇOVA S.S. U14 KIZ ALT-52
23.04.2022 CUMARTESİ 14:00 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT KLAS A 31
23.04.2022 CUMARTESİ 16:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK BALÇOVA S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 14
23.04.2022 CUMARTESİ 17:30 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT KLAS C 29
23.04.2022 CUMARTESİ 12:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 KIZ ALT-55
23.04.2022 CUMARTESİ 14:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 30
23.04.2022 CUMARTESİ 16:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS B 30
23.04.2022 CUMARTESİ 17:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 21
23.04.2022 CUMARTESİ 12:00 ÇEŞME BELEDİYESPOR BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 KIZ ALT-49
23.04.2022 CUMARTESİ 14:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ÇEŞME BELEDİYE SPOR D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 26
23.04.2022 CUMARTESİ 16:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK ALT KLAS C 30
23.04.2022 CUMARTESİ 17:30 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK ALT KLAS A 32
24.04.2022 PAZAR 10:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.18
24.04.2022 PAZAR 12:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERK ÜST KL 20
24.04.2022 PAZAR 14:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ ÇELSAN SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 KIZ ALT KL 36
24.04.2022 PAZAR 16:00 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 23
24.04.2022 PAZAR 10:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 32
24.04.2022 PAZAR 12:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK ALT KLAS A 30
24.04.2022 PAZAR 14:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK ALT KLAS B 32
24.04.2022 PAZAR 16:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 31
24.04.2022 PAZAR 10:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U10 KIZ 50
24.04.2022 PAZAR 12:00 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U12 KIZ ÜST 23
24.04.2022 PAZAR 14:00 BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 24
24.04.2022 PAZAR 16:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U10 KIZ 49
24.04.2022 PAZAR 10:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ İZMİR 1461 SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 KIZ ALT-53
24.04.2022 PAZAR 11:30 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 KIZ 47
24.04.2022 PAZAR 16:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 11
24.04.2022 PAZAR 17:30 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 KIZ 18
24.04.2022 PAZAR 10:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U10 ERK.ÜST KLAS.17
24.04.2022 PAZAR 12:00 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 22
24.04.2022 PAZAR 14:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ-A KARABAĞLAR SS U10 ERK.ÜST KLAS.16
24.04.2022 PAZAR 16:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 28
25.04.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-A SİBA SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 64
25.04.2022 PAZARTESİ 20:00 MENDERES BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SK MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT D 64
25.04.2022 PAZARTESİ 18:30 ERA SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK.ALT FİN 25/1
25.04.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT FİN 02/1
25.04.2022 PAZARTESİ 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ALT FİN 21/1
25.04.2022 PAZARTESİ 18:30 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL
(İNOVİTAL MENEMEN FİGES)
İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 61
25.04.2022 PAZARTESİ 20:00 BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SK-B İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 62
25.04.2022 PAZARTESİ 18:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT FİN 05/1
25.04.2022 PAZARTESİ 20:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KUÜ-B YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT F 51
25.04.2022 PAZARTESİ 18:30 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ SK GAZİEMİR S.S U14 ERK.ALT FİN 22/1
25.04.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT FİN 01/1
26.04.2022 SALI 18:30 YELKİ SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT D 66
26.04.2022 SALI 20:00 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK TORBALI METROPOLİS GSK KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT E 51
26.04.2022 SALI 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT FİN 04/1
26.04.2022 SALI 18:30 ATA 1925 SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT FİN 03/1
26.04.2022 SALI 20:00 EN İYİ BEST GELİŞİM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT FİN 07/1
26.04.2022 SALI 18:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 62
26.04.2022 SALI 20:00 MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-104
26.04.2022 SALI 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ ADA KOLEJİ SPORKULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT FİN 06/1
26.04.2022 SALI 20:00 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A İZMİR GÖKSU SPORKULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT FİN 08/1
27.04.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ERA SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 64
27.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT D 65
27.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK SK EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT D 63
27.04.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B SİBA SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT E 53
27.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A TED İZMİR KOLEJLİLER SANAT DENİZC.GSK SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT C 62
27.04.2022 ÇARŞAMBA 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT E 55
27.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ TORBALI METROPOLİS GSK BALÇOVA S.S. U16KIZ ALT-103
27.04.2022 ÇARŞAMBA 18:30 EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT F 53
27.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-A EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT F 52
27.04.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT A 65
27.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 61
28.04.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT B 66
28.04.2022 PERŞEMBE 18:30 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT C 65
28.04.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-B EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT E 52
28.04.2022 PERŞEMBE 18:30 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ERA SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT B 64
28.04.2022 PERŞEMBE 20:00 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16KIZ ALT-100
28.04.2022 PERŞEMBE 18:30 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT B 65
28.04.2022 PERŞEMBE 20:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT C 63
29.04.2022 CUMA 18:30 MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK ADA KOLEJİ SPORKULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT E 54
29.04.2022 CUMA 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT F 54
29.04.2022 CUMA 18:30 İZMİR GENÇLİKSPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16KIZ ALT-102
29.04.2022 CUMA 20:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK.ALT FİN 26/1
29.04.2022 CUMA 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SK-B İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16KIZ ALT-108
29.04.2022 CUMA 20:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ MENDERES BELEDİYE KÜLTÜR SANAT SK. BALÇOVA S.S. U16KIZ ALT-106
29.04.2022 CUMA 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT C 61
29.04.2022 CUMA 20:00 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SK-B İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT C 66