Connect with us

İzmir’de 27. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 16 – 22 Nisan 2022 tarihlerini kapsayacak olan 27. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
16.04.2022 CUMARTESİ 10:00 ERASLAN SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT KLAS C 27
16.04.2022 CUMARTESİ 11:30 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 30
16.04.2022 CUMARTESİ 13:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ AMİRALLER SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT KLAS A 29
16.04.2022 CUMARTESİ 10:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U10 KIZ 43
16.04.2022 CUMARTESİ 11:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U11 KIZ 17
16.04.2022 CUMARTESİ 13:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 KIZ ALT KL 29
16.04.2022 CUMARTESİ 10:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT KLAS A 25
16.04.2022 CUMARTESİ 11:30 BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS F 45
16.04.2022 CUMARTESİ 13:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 26
16.04.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS A 28
16.04.2022 CUMARTESİ 11:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 21
16.04.2022 CUMARTESİ 13:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ ERA SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 29
16.04.2022 CUMARTESİ 10:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 28
16.04.2022 CUMARTESİ 11:30 BATI ANADOLU SAĞLIK VE EĞT. KUR. GENÇLİK SK İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 KIZ ÜST 17
16.04.2022 CUMARTESİ 13:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 KIZ 45
17.04.2022 PAZAR 10:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT KLAS B 27
17.04.2022 PAZAR 11:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A EGE MEGA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT KLAS B 29
17.04.2022 PAZAR 15:30 DENGE OKULLARI SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS D 45
17.04.2022 PAZAR 17:00 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERK ÜST KL18
17.04.2022 PAZAR 10:00 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS F 44
17.04.2022 PAZAR 12:00 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS E 44
17.04.2022 PAZAR 14:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS A 43
17.04.2022 PAZAR 16:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS E 45
17.04.2022 PAZAR 10:00 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İZTİK S.S. U10 ERK ALT KLAS A 27
17.04.2022 PAZAR 12:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS E 43
17.04.2022 PAZAR 14:00 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KUL KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS E 42
17.04.2022 PAZAR 16:00 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 ERK ALT KLAS D 28
17.04.2022 PAZAR 10:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 KIZ ALT KL 31
17.04.2022 PAZAR 12:00 BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 19
17.04.2022 PAZAR 14:00 BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 KIZ 42
17.04.2022 PAZAR 16:00 BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ KUTUP YILDIZI SPOR KULÜBÜ -B VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS D 27
17.04.2022 PAZAR 10:00 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS D 43
17.04.2022 PAZAR 12:00 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL BOSSAN SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 20
17.04.2022 PAZAR 14:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS E 41
17.04.2022 PAZAR 16:00 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS F 43
18.04.2022 PAZARTESİ 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. ŞİRİNYER DORUK SPOR KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-91
18.04.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR GENÇLİKSPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-92
18.04.2022 PAZARTESİ 18:30 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT A 58
18.04.2022 PAZARTESİ 20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ ERA SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT A 59
18.04.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT A 60
18.04.2022 PAZARTESİ 18:30 MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-94
18.04.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ BERGAMA BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-99
18.04.2022 PAZARTESİ 18:30 ADA KOLEJİ SPORKULÜBÜ SİBA SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT E 45
18.04.2022 PAZARTESİ 20:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT E 44
18.04.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SK-B MENDERES BELEDİYE KÜLTÜR SANAT SK. GAZİEMİR S.S U16KIZ ALT-98
18.04.2022 PAZARTESİ 20:00 MENDERES BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SK İZMİR EGE BASKETBOL SK-B GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT D 57
19.04.2022 SALI 18:30 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-B MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 56
19.04.2022 SALI 20:00 İNOVİTAL MENEMEN FİGES SK TORBALI METROPOLİS GSK KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-95
19.04.2022 SALI 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A ERA SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT B 59
19.04.2022 SALI 18:30 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT C 56
19.04.2022 SALI 20:00 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SK-B SİBA SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT C 59
19.04.2022 SALI 18:30 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK İZTİK S.S. U16 ERK ALT E 41
19.04.2022 SALI 20:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 55
19.04.2022 SALI 18:30 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT C 60
19.04.2022 SALI 20:00 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT C 58
20.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT B 60
20.04.2022 ÇARŞAMBA 18:30 YELKİ SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT D 59
20.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT D 60
20.04.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK -B- BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT A 57
20.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT B 57
20.04.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U16KIZ ALT-97
20.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-A TED İZMİR KOLEJLİLER SANAT DENİZC.GSK GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT C 57
20.04.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT C 55
20.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 55
21.04.2022 PERŞEMBE 20:00 EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT F 47
21.04.2022 PERŞEMBE 18:30 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK SK MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL
(İNOVİTAL MENEMEN FİGES)
İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 56
21.04.2022 PERŞEMBE 20:00 İNOVİTAL MENEMEN FİGES EGE MEGA SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 KIZ ALT-51
21.04.2022 PERŞEMBE 18:30 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-96
21.04.2022 PERŞEMBE 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT F 48
21.04.2022 PERŞEMBE 18:30 EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT F 49
21.04.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-B TAKEV SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT E 46
21.04.2022 PERŞEMBE 18:30 TEK HEDEF SPORKULÜBÜ İZMİR 1461 SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 KIZ ALT-48
21.04.2022 PERŞEMBE 20:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-B ŞİRİNYER DORUK SPOR BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT A 63
21.04.2022 PERŞEMBE 18:30 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT D 58
21.04.2022 PERŞEMBE 20:00 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-A İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT F 46
22.04.2022 CUMA 18:30 MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT E 48
22.04.2022 CUMA 20:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 KIZ ALT-46
22.04.2022 CUMA 18:30 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A ADA KOLEJİ SPORKULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT E 50
22.04.2022 CUMA 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B TORBALI METROPOLİS GSK SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT E 47
22.04.2022 CUMA 18:30 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK -B- BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT A 62
22.04.2022 CUMA 20:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SİBA SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT E 49
22.04.2022 CUMA 18:30 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT A 66
22.04.2022 CUMA 20:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT A 61

Daha Fazla Haber