Connect with us

İzmir’de 26. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 9 – 15 Nisan 2022 tarihlerini kapsayacak olan 26. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
9.04.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. CUMHURİYET S.S. U12 KIZ ÜST 19
9.04.2022 CUMARTESİ 12:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT KLAS B 25
9.04.2022 CUMARTESİ 14:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS B 42
9.04.2022 CUMARTESİ 16:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ ÇELSAN SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS C 42
9.04.2022 CUMARTESİ 10:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ ATA 1925 SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK ALT KLAS A 45
9.04.2022 CUMARTESİ 11:30 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK ALT KLAS C 45
9.04.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS B 45
9.04.2022 CUMARTESİ 12:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR BALÇOVA S.S. U14 KIZ ALT-47
9.04.2022 CUMARTESİ 14:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK BALÇOVA S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 12
9.04.2022 CUMARTESİ 16:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ SİBA SK BALÇOVA S.S. U11 ERK ÜST KL17
9.04.2022 CUMARTESİ 10:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS D 42
9.04.2022 CUMARTESİ 11:30 ERASLAN SPOR KULÜBÜ BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS C 22
9.04.2022 CUMARTESİ 16:00 DENGE OKULLARI SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS D 39
9.04.2022 CUMARTESİ 17:30 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS A 24
9.04.2022 CUMARTESİ 10:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS D 41
9.04.2022 CUMARTESİ 12:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ EGE ELİT SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS C 43
9.04.2022 CUMARTESİ 14:00 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL AMİRALLER SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK ALT KLAS A 26
9.04.2022 CUMARTESİ 16:00 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ KUTUP YILDIZI SPOR KULÜBÜ -B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK ALT KLAS D 24
10.04.2022 PAZAR 10:00 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT KLAS A 22
10.04.2022 PAZAR 11:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS F 36
10.04.2022 PAZAR 15:30 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.15
10.04.2022 PAZAR 17:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS A 41
10.04.2022 PAZAR 10:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 22
10.04.2022 PAZAR 12:00 GUTS SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS C 44
10.04.2022 PAZAR 14:00 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS A 44
10.04.2022 PAZAR 16:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS D 40
10.04.2022 PAZAR 10:00 EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (EBA) İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 29
10.04.2022 PAZAR 12:00 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS B 43
10.04.2022 PAZAR 14:00 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK İZTİK S.S. U12 KIZ ÜST 18
10.04.2022 PAZAR 16:00 BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ ERA SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 ERK ALT KLAS D 22
10.04.2022 PAZAR 10:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 KIZ 37
10.04.2022 PAZAR 12:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 KIZ ALT KL 26
10.04.2022 PAZAR 14:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A BATI ANADOLU SAĞ. VE EĞT KUR. GSK VALİ HÜSEYİN S.S. U11 KIZ 19
10.04.2022 PAZAR 16:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 KIZ 38
10.04.2022 PAZAR 10:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U10 KIZ 39
10.04.2022 PAZAR 12:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 24
10.04.2022 PAZAR 14:00 YELKİ SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 KIZ ALT KL 25
10.04.2022 PAZAR 16:00 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS B 41
11.04.2022 PAZARTESİ 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SK-B TED İZMİR KOLEJLİLER SANAT DENİZC.GSK KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 52
11.04.2022 PAZARTESİ 20:00 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT D 53
11.04.2022 PAZARTESİ 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK. VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT B-71
11.04.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT A-70
11.04.2022 PAZARTESİ 20:00 EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT A-71
11.04.2022 PAZARTESİ 18:30 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B ERA SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 54
11.04.2022 PAZARTESİ 20:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL
(İNOVİTAL MENEMEN FİGES)
İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 51
11.04.2022 PAZARTESİ 18:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ TORBALI METROPOLİS GSK SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT C-57
11.04.2022 PAZARTESİ 20:00 GUTS SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT A-67
11.04.2022 PAZARTESİ 18:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -B İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT A-72
11.04.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT A-68
12.04.2022 SALI 18:30 EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KUÜ-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT F 41
12.04.2022 SALI 20:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 53
12.04.2022 SALI 20:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ALT FİN 19/2
12.04.2022 SALI 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ TORBALI METROPOLİS GSK GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT E 43
12.04.2022 SALI 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT F 42
12.04.2022 SALI 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 52
12.04.2022 SALI 20:00 MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-84
12.04.2022 SALI 18:30 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -A SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT B-69
12.04.2022 SALI 20:00 YELKİ SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SK-B SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT D 52
13.04.2022 ÇARŞAMBA 18:30 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT F 45
13.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT D 54
13.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ALT FİN 18/2
13.04.2022 ÇARŞAMBA 18:30 ERA SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK.ALT FİN 17/2
13.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK TAKEV SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT E 42
13.04.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ SK BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U14 ERK.ALT FİN 20/2
13.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ SİBA SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT C 54
13.04.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT B 51
13.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ATA 1925 SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT B-78
13.04.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-A İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT C 50
13.04.2022 ÇARŞAMBA 20:00 MENDERES BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SK BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 50
14.04.2022 PERŞEMBE 20:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK SK CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT D 49
14.04.2022 PERŞEMBE 18:30 ADA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC GSK SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT B-73
14.04.2022 PERŞEMBE 20:00 EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT F 43
14.04.2022 PERŞEMBE 18:30 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ EGE ELİT SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT A 55
14.04.2022 PERŞEMBE 20:00 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B SİBA SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT A-69
14.04.2022 PERŞEMBE 18:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT C-64
14.04.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT A-73
15.04.2022 CUMA 18:30 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK. CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT B-76
15.04.2022 CUMA 20:00 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT A-76
15.04.2022 CUMA 18:30 EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -B SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT A-78
15.04.2022 CUMA 20:00 GUTS SPOR KULÜBÜ SİBA SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT A-74
15.04.2022 CUMA 18:30 ATA 1925 SPOR KULÜBÜ EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT B-72
15.04.2022 CUMA 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT A-77
15.04.2022 CUMA 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT A-75
15.04.2022 CUMA 20:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT B-75

Daha Fazla Haber