Connect with us

İzmir’de 25. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 26 Mart – 1 Nisan 2022 tarihlerini kapsayacak olan 24. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
26.03.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 KIZ ÜST 14
26.03.2022 CUMARTESİ 12:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U10 KIZ 27
26.03.2022 CUMARTESİ 17:00 BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 14
26.03.2022 CUMARTESİ 18:30 GUTS SPOR KULÜBÜ BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT KLAS D 17
26.03.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U11 KIZ 13
26.03.2022 CUMARTESİ 12:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U11 ERK ÜST KL 16
26.03.2022 CUMARTESİ 14:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ ÇEŞME BELEDİYE SPOR SERDAR YERELİ S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 22
26.03.2022 CUMARTESİ 16:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.14
26.03.2022 CUMARTESİ 10:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT KLAS B 18
26.03.2022 CUMARTESİ 12:00 ERASLAN SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT KLAS C 17
26.03.2022 CUMARTESİ 14:00 BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS F 27
26.03.2022 CUMARTESİ 16:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B EGE ELİT SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS C 35
26.03.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 KIZ ALT KL 19
26.03.2022 CUMARTESİ 12:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 23
26.03.2022 CUMARTESİ 14:00 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SP. KUL VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS D 18
26.03.2022 CUMARTESİ 16:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS E 35
26.03.2022 CUMARTESİ 10:00 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 KIZ ALT KL 17
26.03.2022 CUMARTESİ 12:00 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 KIZ ÜST 15
26.03.2022 CUMARTESİ 14:00 EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS E 34
26.03.2022 CUMARTESİ 16:00 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK ALT KLAS C 20
27.03.2022 PAZAR 10:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT KLAS B 20
27.03.2022 PAZAR 11:30 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 18
27.03.2022 PAZAR 15:30 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 10
27.03.2022 PAZAR 17:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS A 35
27.03.2022 PAZAR 10:00 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 25
27.03.2022 PAZAR 12:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK ALT KLAS B 17
27.03.2022 PAZAR 14:00 BATIYAKA SPOR KULÜBÜ ERA SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK ALT KLAS D 16
27.03.2022 PAZAR 16:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS E 33
27.03.2022 PAZAR 10:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 ERK ALT KLAS A 20
27.03.2022 PAZAR 12:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 KIZ 28
27.03.2022 PAZAR 14:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 KIZ 30
27.03.2022 PAZAR 16:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 24
27.03.2022 PAZAR 10:00 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS A 14
27.03.2022 PAZAR 12:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS A 33
27.03.2022 PAZAR 14:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS D 34
27.03.2022 PAZAR 16:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS A 18
27.03.2022 PAZAR 10:00 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS B 31
27.03.2022 PAZAR 12:00 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS F 32
27.03.2022 PAZAR 14:00 ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U10 ERK ALT KLAS C 19
27.03.2022 PAZAR 16:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS F 35
28.03.2022 PAZARTESİ 18:30 ERA SPOR KULÜBÜ-B ŞİRİNYER DORUK SPOR KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 48
28.03.2022 PAZARTESİ 20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ EGE ELİT SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 45
28.03.2022 PAZARTESİ 18:30 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B GUTS SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT A-55
28.03.2022 PAZARTESİ 20:00 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK. YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT B-60
28.03.2022 PAZARTESİ 20:00 3.MÜSABAKA GALİBİ 4.MÜSABAKA GALİBİ CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST FİN 5/1
28.03.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 45
28.03.2022 PAZARTESİ 20:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 46
28.03.2022 PAZARTESİ 18:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KUL. SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT D-55
28.03.2022 PAZARTESİ 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KULÜBÜ TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC.GSK SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST FİN 7/1
28.03.2022 PAZARTESİ 18:30 3.MÜSABAKA MAĞLUBU 4.MÜSABAKAMAĞLUBU GAZİEMİR S.S U21 ERK ÜST B-6/1
28.03.2022 PAZARTESİ 20:00 EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT A-57
29.03.2022 SALI 18:30 ADA KOLEJİ SPORKULÜBÜ TORBALI METROPOLİS GSK KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT E 39
29.03.2022 SALI 20:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK -B- KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 47
29.03.2022 SALI 20:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -B İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT A-58
29.03.2022 SALI 18:30 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT D-58
29.03.2022 SALI 20:00 ATA 1925 SPOR KULÜBÜ TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC GSK GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT B-58
29.03.2022 SALI 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT C 43
29.03.2022 SALI 20:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 47
29.03.2022 SALI 18:30 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT C-55
29.03.2022 SALI 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ EGE FİNAL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT D-59
30.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT E 37
30.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 44
30.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT A-60
30.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İNOVİTAL MENEMEN FİGES SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT D-60
30.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-A 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -A SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT B-59
30.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A TAKEV SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT E 38
30.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SK-B BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT D 47
30.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A SİBA SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT A-59
30.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A MENDERES BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SK GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT D 43
30.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK SK İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 44
30.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 YELKİ SPOR KULÜBÜ BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 45
31.03.2022 PERŞEMBE 20:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT D-56
31.03.2022 PERŞEMBE 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SK-B İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT C 45
31.03.2022 PERŞEMBE 20:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC.GSK KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST FİN 7/2
31.03.2022 PERŞEMBE 18:30 YELKİ SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT D-57
31.03.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT A-56
31.03.2022 PERŞEMBE 18:30 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT C-60
31.03.2022 PERŞEMBE 20:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ ADA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT B-61
1.04.2022 CUMA 18:30 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL.- B – CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT C-58
1.04.2022 CUMA 20:00 4.MÜSABAKAMAĞLUBU 3.MÜSABAKA MAĞLUBU CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST B-6/2
1.04.2022 CUMA 18:30 4.MÜSABAKA GALİBİ 3.MÜSABAKA GALİBİ SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST FİN 5/2
1.04.2022 CUMA 20:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT B-57
1.04.2022 CUMA 18:30 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ BALÇOVA S.S. U16KIZ ALT-86
1.04.2022 CUMA 20:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT F 40
1.04.2022 CUMA 18:30 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT A 46
1.04.2022 CUMA 20:00 SİBA SPOR KULÜBÜ-B KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT C 48

Daha Fazla Haber