Connect with us

İzmir’de 23. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 19 – 25 Mart 2022 tarihlerini kapsayacak olan 23. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
19.03.2022 CUMARTESİ 10:00 BATI ANADOLU SAĞLIK VE EĞT. KUR. GENÇLİK SK MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 KIZ ÜST 13
19.03.2022 CUMARTESİ 12:00 EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (EBA) 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 23
19.03.2022 CUMARTESİ 14:00 İNOVİTAL MENEMEN FİGES BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 KIZ ALT-44
19.03.2022 CUMARTESİ 16:00 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT KLAS D 14
19.03.2022 CUMARTESİ 10:00 TEK HEDEF SPORKULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 KIZ ALT-41
19.03.2022 CUMARTESİ 12:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U11 KIZ 14
19.03.2022 CUMARTESİ 14:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U10 ERK ALT KLAS B 16
19.03.2022 CUMARTESİ 16:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ ŞİRİNYER DORUK SPOR SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK ALT KLAS B 33
19.03.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 KIZ ALT KL 14
19.03.2022 CUMARTESİ 12:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS D 31
19.03.2022 CUMARTESİ 14:00 KUTUP YILDIZI SPOR KULÜBÜ -B EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SP. KUL BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT KLAS D 15
19.03.2022 CUMARTESİ 16:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 09
19.03.2022 CUMARTESİ 10:00 ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS C 14
19.03.2022 CUMARTESİ 12:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 18
19.03.2022 CUMARTESİ 14:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS B 15
19.03.2022 CUMARTESİ 16:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 16
19.03.2022 CUMARTESİ 10:00 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ ÇELSAN SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS C 34
19.03.2022 CUMARTESİ 12:00 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 KIZ ALT-45
19.03.2022 CUMARTESİ 14:00 DENGE OKULLARI SPOR KULÜBÜ YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS D 33
19.03.2022 CUMARTESİ 16:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS A 31
20.03.2022 PAZAR 10:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KUL-B CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT FİN 09/1
20.03.2022 PAZAR 12:00 GUTS SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS C 32
20.03.2022 PAZAR 14:00 GUTS SPOR KULÜBÜ KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT KLAS D 13
20.03.2022 PAZAR 16:00 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT FİN 14/1
20.03.2022 PAZAR 10:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 KIZ 25
20.03.2022 PAZAR 12:00 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT FİN 12/1
20.03.2022 PAZAR 14:00 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT FİN 11/1
20.03.2022 PAZAR 16:00 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT FİN 13/1
20.03.2022 PAZAR 10:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U10 KIZ 22
20.03.2022 PAZAR 12:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 ERK ALT KLAS A 15
20.03.2022 PAZAR 14:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 KIZ 24
20.03.2022 PAZAR 16:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 20
20.03.2022 PAZAR 15:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK ERA SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT FİN 10/1
20.03.2022 PAZAR 16:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ SK EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT FİN 16/1
20.03.2022 PAZAR 18:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT FİN 15/1
20.03.2022 PAZAR 10:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 16
20.03.2022 PAZAR 12:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U10 ERK ALT KLAS C 16
20.03.2022 PAZAR 14:00 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U10 ERK.ÜST KLAS.13
20.03.2022 PAZAR 16:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 16
21.03.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK-B İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-78
21.03.2022 PAZARTESİ 20:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-76
21.03.2022 PAZARTESİ 18:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -B İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT A-51
21.03.2022 PAZARTESİ 20:00 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -A VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT B-54
21.03.2022 PAZARTESİ 20:00 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ 1. MÜSABAKA GALİBİ CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST FİN 3/1
21.03.2022 PAZARTESİ 18:30 MENEMEN BELEDİYESİ GSK İZMİR GENÇLİKSPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-74
21.03.2022 PAZARTESİ 20:00 İNOVİTAL MENEMEN FİGES SK ŞİRİNYER DORUK SPOR İZTİK S.S. U16KIZ ALT-75
21.03.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT C 45
21.03.2022 PAZARTESİ 20:00 2.MÜSABAKA GALİBİ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST FİN 4/1
21.03.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT C-43
21.03.2022 PAZARTESİ 20:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT D-49
22.03.2022 SALI 18:30 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TED İZMİR KOLEJLİLER SANAT DENİZC.GSK KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 46
22.03.2022 SALI 20:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT F 34
22.03.2022 SALI 20:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B EGE ASİST GENÇLİK SPOR KUÜ-B CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT F 33
22.03.2022 SALI 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT D-53
22.03.2022 SALI 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT A-49
22.03.2022 SALI 18:30 BERGAMA BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-80
22.03.2022 SALI 20:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U18 ERK ALT D-51
22.03.2022 SALI 18:30 YELKİ SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KUL. SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT D-50
22.03.2022 SALI 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT D-52
23.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 43
23.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT F 35
23.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ SK CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT FİN 16/2
23.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 ERA SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SK SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT FİN 10/2
23.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İNOVİTAL MENEMEN FİGES SPOR KULÜBÜ EGE FİNAL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT D-54
23.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KUL-B MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT FİN 09/2
23.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT FİN 15/2
23.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR S.S U14 ERK ALT FİN 13/2
23.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U14 ERK ALT FİN 11/2
23.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A EGE ELİT SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK ALT FİN 12/2
23.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK ALT FİN 14/2
24.03.2022 PERŞEMBE 20:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ 2.MÜSABAKA GALİBİ CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST FİN 4/2
24.03.2022 PERŞEMBE 18:30 1. MÜSABAKA GALİBİ ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST FİN 3/2
24.03.2022 PERŞEMBE 20:00 EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT C-54
24.03.2022 PERŞEMBE 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT B 42
24.03.2022 PERŞEMBE 20:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT A 42
25.03.2022 CUMA 18:30 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT B-52
25.03.2022 CUMA 20:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL.- B – CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT C-53
25.03.2022 CUMA 18:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT C-50
25.03.2022 CUMA 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ SİBA SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT A-54
25.03.2022 CUMA 18:30 SİBA SPOR KULÜBÜ-A TAKEV SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT E 34
25.03.2022 CUMA 20:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT E 32
25.03.2022 CUMA 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT A-53
25.03.2022 CUMA 20:00 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR K VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT C-49

Daha Fazla Haber