Haberler

İzmir’de 22. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 12 – 18 Mart 2022 tarihlerini kapsayacak olan 22. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
12.03.2022 CUMARTESİ 10:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT B 36
12.03.2022 CUMARTESİ 11:30 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT E 26
12.03.2022 CUMARTESİ 13:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT C 36
12.03.2022 CUMARTESİ 14:30 ERA SPOR KULÜBÜ-A İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT B 40
12.03.2022 CUMARTESİ 16:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK ALT KLAS D 30
12.03.2022 CUMARTESİ 10:00 ERA SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SP. KUL BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT KLAS D 12
12.03.2022 CUMARTESİ 11:30 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 19
12.03.2022 CUMARTESİ 13:00 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT KLAS C 15
12.03.2022 CUMARTESİ 14:30 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ ÇEŞME BELEDİYE SPOR BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 18
12.03.2022 CUMARTESİ 16:00 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS C 28
12.03.2022 CUMARTESİ 10:00 YELKİ SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U10 KIZ 23
12.03.2022 CUMARTESİ 12:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B BATI ANADOLU SAĞ. VE EĞT KUR. GSK VALİ HÜSEYİN S.S. U11 KIZ 16
12.03.2022 CUMARTESİ 14:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. VALİ HÜSEYİN S.S. U12 KIZ ÜST 16
12.03.2022 CUMARTESİ 10:00 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KUL D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS E 32
12.03.2022 CUMARTESİ 11:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 KIZ ALT-40
12.03.2022 CUMARTESİ 13:00 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS F 28
12.03.2022 CUMARTESİ 14:30 KUTUP YILDIZI SPOR KULÜBÜ -B KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK ALT KLAS D 10
12.03.2022 CUMARTESİ 16:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ SİBA SK D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERK ÜST KL 15
13.03.2022 PAZAR 10:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS A 27
13.03.2022 PAZAR 11:30 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR EGE ASİST SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS B 34
13.03.2022 PAZAR 13:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS F 26
13.03.2022 PAZAR 14:30 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ ÇELSAN SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS C 30
13.03.2022 PAZAR 16:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK.ÜST KLAS.12
13.03.2022 PAZAR 10:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 07
13.03.2022 PAZAR 11:30 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS E 29
13.03.2022 PAZAR 13:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS B 27
13.03.2022 PAZAR 14:30 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS A 29
13.03.2022 PAZAR 16:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS D 28
13.03.2022 PAZAR 10:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS E 31
13.03.2022 PAZAR 11:30 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 19
13.03.2022 PAZAR 13:00 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS B 12
13.03.2022 PAZAR 14:30 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS A 13
13.03.2022 PAZAR 16:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS C 11
13.03.2022 PAZAR 10:00 ALTAY SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS B 32
13.03.2022 PAZAR 11:30 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. YELKİ SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS A 32
13.03.2022 PAZAR 13:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U10 ERK ALT KLAS A 16
13.03.2022 PAZAR 14:30 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 KIZ ALT KL 16
13.03.2022 PAZAR 16:00 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS C 33
14.03.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT B 41
14.03.2022 PAZARTESİ 20:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT B 39
14.03.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT A-46
14.03.2022 PAZARTESİ 20:00 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT B-47
14.03.2022 PAZARTESİ 18:30 ERA SPOR KULÜBÜ-B MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT A 40
14.03.2022 PAZARTESİ 20:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A EGE ELİT SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT A 39
14.03.2022 PAZARTESİ 18:30 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ TED İZMİR KOLEJLİLER SANAT DENİZC.GSK SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT C 41
14.03.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KUL. SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT D-45
14.03.2022 PAZARTESİ 18:30 EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ TORBALI METROPOLİS GSK GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT C-47
14.03.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT A-52
15.03.2022 SALI 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT B 37
15.03.2022 SALI 20:00 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SK-B İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-A KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 37
15.03.2022 SALI 18:30 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT D-44
15.03.2022 SALI 20:00 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B TORBALI METROPOLİS GSK GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT E 35
15.03.2022 SALI 18:30 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 36
15.03.2022 SALI 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 39
15.03.2022 SALI 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST FİN1/2
15.03.2022 SALI 20:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC.GSK SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST FİN 2/2
16.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 39
16.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT E 31
16.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) GUTS SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT A-50
16.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE FİNAL SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT D-48
16.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16KIZ ALT-73
16.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 SİBA SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT A-48
16.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -B İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT A-44
16.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT C 38
16.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL
(İNOVİTAL MENEMEN FİGES)
İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 40
16.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 ADA KOLEJİ SPORKULÜBÜ KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK İZTİK S.S. U16 ERK ALT E 33
17.03.2022 PERŞEMBE 18:30 EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT F 31
17.03.2022 PERŞEMBE 20:00 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK. TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC GSK SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT B-53
17.03.2022 PERŞEMBE 18:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT D-43
17.03.2022 PERŞEMBE 20:00 ATA 1925 SPOR KULÜBÜ ADA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT B-51
17.03.2022 PERŞEMBE 18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL.- B – VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT C-48
17.03.2022 PERŞEMBE 20:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT D-46
18.03.2022 CUMA 18:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SK-B SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT D 41
18.03.2022 CUMA 20:00 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK SK SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT D 38
18.03.2022 CUMA 18:30 SİBA SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT C 40
18.03.2022 CUMA 20:00 YELKİ SPOR KULÜBÜ MENDERES BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SK BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT D 37
18.03.2022 CUMA 18:30 İNOVİTAL MENEMEN FİGES SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT D-47
18.03.2022 CUMA 20:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR K VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT C-44