Connect with us

İzmir’de 21. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 5 – 11 Mart 2022 tarihlerini kapsayacak olan 21. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
5.03.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U10 KIZ 18
5.03.2022 CUMARTESİ 11:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U10 KIZ 19
5.03.2022 CUMARTESİ 13:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U12 KIZ ALT KL 12
5.03.2022 CUMARTESİ 14:30 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS D 24
5.03.2022 CUMARTESİ 16:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 KIZ ÜST 11
5.03.2022 CUMARTESİ 10:00 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK ALT KLAS B 28
5.03.2022 CUMARTESİ 11:30 İZMİR 1461 SPOR KULÜBÜ BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR SERDAR YERELİ S.S. U14 KIZ ALT-42
5.03.2022 CUMARTESİ 13:00 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AMİRALLER SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK ALT KLAS C 27
5.03.2022 CUMARTESİ 14:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U10 ERK ALT KLAS A 11
5.03.2022 CUMARTESİ 16:00 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK ALT KLAS B 30
5.03.2022 CUMARTESİ 10:00 ATA 1925 SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS A 28
5.03.2022 CUMARTESİ 11:30 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 13
5.03.2022 CUMARTESİ 13:00 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT KLAS A 09
5.03.2022 CUMARTESİ 14:30 KUTUP YILDIZI SPOR KULÜBÜ -A İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT KLAS B 09
5.03.2022 CUMARTESİ 16:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS E 27
5.03.2022 CUMARTESİ 10:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 08
5.03.2022 CUMARTESİ 11:30 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS E 26
5.03.2022 CUMARTESİ 13:00 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERK ÜST KL14
5.03.2022 CUMARTESİ 14:30 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS A 23
5.03.2022 CUMARTESİ 16:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.11
5.03.2022 CUMARTESİ 10:00 EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KUL D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS E 28
5.03.2022 CUMARTESİ 11:30 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS C 24
5.03.2022 CUMARTESİ 13:00 ERA SPOR KULÜBÜ ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 20
5.03.2022 CUMARTESİ 14:30 ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ ERASLAN SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK ALT KLAS C 09
5.03.2022 CUMARTESİ 16:00 DENGE OKULLARI SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS D 27
6.03.2022 PAZAR 10:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT FİN 03/1
6.03.2022 PAZAR 11:30 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS D 29
6.03.2022 PAZAR 13:00 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SP. KUL-A D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT FİN 02/1
6.03.2022 PAZAR 14:30 ATA 1925 SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KUL-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT FİN 04/1
6.03.2022 PAZAR 16:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS C 29
6.03.2022 PAZAR 10:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL İZTİK S.S. U10 ERK ALT KLAS A 10
6.03.2022 PAZAR 11:30 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 15
6.03.2022 PAZAR 13:00 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS E 30
6.03.2022 PAZAR 14:30 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ BERGAMA BELEDİYESİ GSK İZTİK S.S. U14 ERK ALT FİN 07/1
6.03.2022 PAZAR 16:00 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ SK İZTİK S.S. U14 ERK ALT FİN 08/1
6.03.2022 PAZAR 10:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT FİN 01/1
6.03.2022 PAZAR 11:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS F 21
6.03.2022 PAZAR 13:00 YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS F 24
6.03.2022 PAZAR 14:30 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ EGE ELİT SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT FİN 06/1
6.03.2022 PAZAR 16:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT FİN 05/1
6.03.2022 PAZAR 10:00 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ ALTAY SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS B 26
6.03.2022 PAZAR 11:30 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ-B EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A KARABAĞLAR SS U10 ERK ALT KLAS C 12
6.03.2022 PAZAR 13:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 KIZ 11
6.03.2022 PAZAR 14:30 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS A 26
6.03.2022 PAZAR 16:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U10 ERK ALT KLAS B 11
7.03.2022 PAZARTESİ 18:30 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-A KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT F 28
7.03.2022 PAZARTESİ 20:00 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT E 29
7.03.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT C-37
7.03.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A GUTS SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT A-45
7.03.2022 PAZARTESİ 18:30 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT F 27
7.03.2022 PAZARTESİ 20:00 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SK-B İZTİK S.S. U16 ERK ALT C 21
7.03.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT D-38
7.03.2022 PAZARTESİ 20:00 İNOVİTAL MENEMEN FİGES SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KUL. SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT D-40
7.03.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT D-42
7.03.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT A-39
8.03.2022 SALI 18:30 ŞİRİNYER DORUK SPOR EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK -B- KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 41
8.03.2022 SALI 20:00 ADA KOLEJİ SPORKULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT E 27
8.03.2022 SALI 18:30 SİBA SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT A-41
8.03.2022 SALI 20:00 EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT C-40
8.03.2022 SALI 18:30 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U16 ERK ALT F 26
8.03.2022 SALI 20:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 35
8.03.2022 SALI 18:30 EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT A-43
8.03.2022 SALI 20:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR K SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT C-39
9.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SK-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 31
9.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 37
9.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 U 21 ERKEK ÜST LİG ELEME 1. MÜSABAKASI SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST
9.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT FİN 01/2
9.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KUL-B ATA 1925 SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT FİN 04/2
9.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT FİN 06/2
9.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SP. KUL-A ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U14 ERK ALT FİN 02/2
9.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT D-37
9.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK ALT FİN 03/2
9.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 BERGAMA BELEDİYESİ GSK KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK ALT FİN 07/2
10.03.2022 PERŞEMBE 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT B-43
10.03.2022 PERŞEMBE 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT A-47
10.03.2022 PERŞEMBE 18:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -A TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC GSK BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT B-48
10.03.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT A 38
10.03.2022 PERŞEMBE 18:30 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A EGE GENÇLİK BASKETBOL SK VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT FİN 05/2
10.03.2022 PERŞEMBE 20:00 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ SK MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT FİN 08/2
11.03.2022 CUMA 18:30 U 21 ERKEK ÜST LİG ELEME 1. MÜSABAKASI SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST
11.03.2022 CUMA 20:00 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK. ADA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT B-46
11.03.2022 CUMA 18:30 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT A 36
11.03.2022 CUMA 20:00 ATA 1925 SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT B-44
11.03.2022 CUMA 18:30 EGE FİNAL SPOR KULÜBÜ BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT D-41
11.03.2022 CUMA 20:00 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT F 30

Daha Fazla Haber