Connect with us

İzmir’de 20. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 26 Şubat – 4 Mart 2022 tarihlerini kapsayacak olan 20. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
26.02.2022 CUMARTESİ 10:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 06
26.02.2022 CUMARTESİ 11:30 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS C 25
26.02.2022 CUMARTESİ 13:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 KIZ 20
26.02.2022 CUMARTESİ 14:30 BATIYAKA SPOR KULÜBÜ BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT KLAS D 11
26.02.2022 CUMARTESİ 16:00 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ GUTS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS C 22
26.02.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 KIZ ALT-38
26.02.2022 CUMARTESİ 11:30 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK ALT KLAS F 23
26.02.2022 CUMARTESİ 13:00 BATI ANADOLU SAĞ. VE EĞT KUR. GSK İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U11 KIZ 12
26.02.2022 CUMARTESİ 14:30 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B SERDAR YERELİ S.S. U10 ERK ALT KLAS C 08
26.02.2022 CUMARTESİ 16:00 SİBA SK EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U11 ERK ÜST KL 12
26.02.2022 CUMARTESİ 10:00 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR ALTAY SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS B 22
26.02.2022 CUMARTESİ 11:30 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS F 22
26.02.2022 CUMARTESİ 13:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS D 23
26.02.2022 CUMARTESİ 14:30 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DENGE OKULLARI SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS D 21
26.02.2022 CUMARTESİ 16:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK ERASLAN SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT KLAS C 06
26.02.2022 CUMARTESİ 10:00 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS B 24
26.02.2022 CUMARTESİ 11:30 KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS A 24
26.02.2022 CUMARTESİ 13:00 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS D 25
26.02.2022 CUMARTESİ 14:30 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK VALİ HÜSEYİN S.S. U12 KIZ ÜST 12
26.02.2022 CUMARTESİ 16:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS A 21
27.02.2022 PAZAR 10:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 17
27.02.2022 PAZAR 11:30 EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS E 22
27.02.2022 PAZAR 15:30 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 KIZ ALT-39
27.02.2022 PAZAR 17:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. TAKEV SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS E 21
27.02.2022 PAZAR 10:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS E 23
27.02.2022 PAZAR 11:30 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ FOÇA BELEDİYESPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 ERK ALT KLAS C 05
27.02.2022 PAZAR 13:00 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KUL İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS E 24
27.02.2022 PAZAR 14:30 GUTS SPOR KULÜBÜ 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 ERK ALT KLAS D 09
27.02.2022 PAZAR 16:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS D 22
27.02.2022 PAZAR 10:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS A 12
27.02.2022 PAZAR 11:30 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS B 25
27.02.2022 PAZAR 13:00 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.10
27.02.2022 PAZAR 14:30 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS B 21
27.02.2022 PAZAR 16:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 11
27.02.2022 PAZAR 10:00 YELKİ SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U10 KIZ 17
27.02.2022 PAZAR 11:30 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 KIZ ALT KL 11
27.02.2022 PAZAR 13:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B AMİRALLER SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS C 23
27.02.2022 PAZAR 14:30 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS E 25
27.02.2022 PAZAR 16:00 ATA 1925 SPOR KULÜBÜ TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS A 22
28.02.2022 PAZARTESİ 18:30 MENDERES BELEDİYE KÜLTÜR SANAT SK. BOSSAN SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-81
28.02.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ MENDERES BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SK KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT D 33
28.02.2022 PAZARTESİ 20:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT C-32
28.02.2022 PAZARTESİ 18:30 BERGAMA BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-70
28.02.2022 PAZARTESİ 20:00 İNOVİTAL MENEMEN FİGES SK TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-65
28.02.2022 PAZARTESİ 18:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT D-31
28.02.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KUL. SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT D-35
28.02.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT A-42
28.02.2022 PAZARTESİ 20:00 TORBALI METROPOLİS GSK TAKEV SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT E 30
1.03.2022 SALI 18:30 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A YELKİ SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT D 31
1.03.2022 SALI 20:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİKSPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-66
1.03.2022 SALI 18:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -A ADA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT B-41
1.03.2022 SALI 20:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC GSK EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT B-42
1.03.2022 SALI 18:30 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 32
1.03.2022 SALI 20:00 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK SK İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 34
1.03.2022 SALI 18:30 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK. BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT B-39
1.03.2022 SALI 20:00 İNOVİTAL MENEMEN FİGES İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST B-41
2.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ TORBALI METROPOLİS GSK KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-79
2.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SK-B İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-68
2.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST A-41
2.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST A-40
2.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U21 ERK ÜST A-42
2.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 ATA 1925 SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KUL. BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT B-37
2.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GSK KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U21 ERK ÜST B-42
2.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC.GSK KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR GAZİEMİR S.S U21 ERK ÜST B-40
2.03.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-64
2.03.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR EGE BASKETBOL SK-B MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL
(İNOVİTAL MENEMEN FİGES)
İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 36
3.03.2022 PERŞEMBE 18:30 İNOVİTAL MENEMEN FİGES SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT D-33
3.03.2022 PERŞEMBE 20:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KUÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT F 29
3.03.2022 PERŞEMBE 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT D-39
3.03.2022 PERŞEMBE 20:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -B İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT A-37
3.03.2022 PERŞEMBE 18:30 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT A-38
3.03.2022 PERŞEMBE 20:00 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-A İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT B-38
4.03.2022 CUMA 18:30 TED İZMİR KOLEJLİLER SANAT DENİZC.GSK GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT C 36
4.03.2022 CUMA 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL.- B – TORBALI METROPOLİS GSK SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT C-42
4.03.2022 CUMA 18:30 SİBA SPOR KULÜBÜ-B EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT C 34
4.03.2022 CUMA 20:00 SİBA SPOR KULÜBÜ-A İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT E 28
4.03.2022 CUMA 18:30 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ GUTS SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT A-40
4.03.2022 CUMA 20:00 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT D-36

Daha Fazla Haber