Haberler

İzmir’de 2. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 23-29 Ekim haftasını kapsayacak olan 2. hafta müsabaka listesini açıkladı. Açıklanan programda yer alan maçlar şöyle:

23.10.2021 10:00 ERA SPOR KULÜBÜ EGE ASİST  GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B U14 ERK ALT B GR 04
23.10.2021 12:00 YELKİ SPOR KULÜBÜ EGE ELİT SPOR KULÜBÜ U14 ERK ALT B GR 09
23.10.2021 14:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ U14 ERK ALT B GR 06
23.10.2021 16:00 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ U14 ERK ALT E GR 02
23.10.2021 10:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ İNOVİTAL MENEMEN FİGES U14 KIZ ALT-10
23.10.2021 12:00 BATI EGE SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A U14 ERK ALT D GR 02
23.10.2021 14:00 BATIYAKA SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ U14 ERK ALT E GR 05
23.10.2021 16:00 TED İZMİR KOLEJLİLER SANAT DENİZC.GSK PETKİM SPOR KULÜBÜ U14 ERK ALT A GR 08
23.10.2021 10:00 İZMİR 1461 SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ U14 KIZ ALT-7
23.10.2021 12:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KUL-B TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A U14 ERK ALT E GR 03
23.10.2021 14:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ U14 KIZ ALT-9
23.10.2021 16:00 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-A U14 ERK ALT A GR 12
23.10.2021 10:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ U14 ERK ALT F GR 04
23.10.2021 12:00 ÇEŞME BELEDİYESPOR GUTS SPOR KULÜBÜ U14 ERK ALT C GR 01
23.10.2021 14:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ ÇEŞME BELEDİYESPOR U14 KIZ ALT-12
23.10.2021 16:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ U14 ERK ALT A GR 07
23.10.2021 10:00 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK U14 ERK ALT A GR 11
23.10.2021 12:00 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR U14 KIZ ALT-11
23.10.2021 14:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR ATA 1925 SPOR KULÜBÜ U14 ERK ALT C GR 08
23.10.2021 10:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-B BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B U14 ERK ALT B GR 07
23.10.2021 12:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ AMİRALLER SPOR KULÜBÜ U14 KIZ ÜST-4
23.10.2021 14:00 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK ÇELSAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ U14 ERK ALT A GR 09
24.10.2021 10:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B U14 KIZ ÜST-1
24.10.2021 12:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ U14 KIZ ÜST-3
24.10.2021 14:00 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ U14 KIZ ALT-8
24.10.2021 16:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ U14 ERK ALT F GR 02
24.10.2021 10:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK U14 ERK. ÜST.10
24.10.2021 12:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A U14 ERK ALT A GR 10
24.10.2021 14:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B BERGAMA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ U14 ERK ALT C GR 10
24.10.2021 16:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A U14 ERK. ÜST.07
24.10.2021 10:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B U14 ERK. ÜST.09
24.10.2021 12:00 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ U14 ERK ALT C GR 09
24.10.2021 14:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A U14 ERK. ÜST.06
24.10.2021 10:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A U14 ERK. ÜST.08
24.10.2021 12:00 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI Sk TEK HEDEF SPORKULÜBÜ-B U14 ERK ALT D GR 07
24.10.2021 14:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ İNOVİTAL MENEMEN FİGES SK U16KIZ ALT-7
24.10.2021 16:00 EGE ASİST  GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B U14 ERK ALT C GR 06
25.10.2021 18:30 EGE SPORTİF BASKETBOL KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ BÜYÜK ERK.A-5
25.10.2021 20:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ YARIMADA SPOR KULÜBÜ U18 ERK ÜST B-6
25.10.2021 18:30 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ U18 KIZ-7
25.10.2021 20:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ U18 KIZ-6
25.10.2021 18:30 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK-A ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ U18 ERK ÜST B-4
25.10.2021 20:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ U18 ERK ÜST A-6
25.10.2021 18:30 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. U18 ERK ÜST A-5
25.10.2021 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A U18 KIZ-10
25.10.2021 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B U18 ERK ALT C-3
25.10.2021 20:00 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK AMİRALLER SPOR KULÜBÜ U18 KIZ-9
26.10.2021 18:30 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B BÜYÜK ERK.A-8
26.10.2021 20:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ BORNOVA BELEDİYESİ GSK U18 ERK ÜST A-4
26.10.2021 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BÜYÜK ERK.B-8
26.10.2021 20:00 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ GELİŞİM KOLEJİ U18 ERK ÜST B-5
26.10.2021 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B U18 KIZ-8
26.10.2021 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK SİBA SPOR KULÜBÜ BÜYÜK ERK.B-5
26.10.2021 18:30 GUTS SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A U18 ERK ALT A-3
26.10.2021 20:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK-B KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. U18 ERK ALT C-2
27.10.2021 18:30 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ BÜYÜK ERK.B-6
27.10.2021 20:00 KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR K EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ U18 ERK ALT C-4
27.10.2021 18:30 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ BÜYÜK ERK.A-6
27.10.2021 20:00 FOÇA BELEDİYESPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. BÜYÜK ERK.A-7
27.10.2021 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ U16  ERK ALT F  01
27.10.2021 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A AMİRALLER SPOR KULÜBÜ U16 KIZ ÜST-7
27.10.2021 18:30 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ ERA SPOR KULÜBÜ-B U16 ERK ALT A  03
27.10.2021 20:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK ERA SPOR KULÜBÜ-A U16 ERK ALT B  03
27.10.2021 18:30 İZMİR GÖKSU SPOR  KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A U16 ERK ALT B  02
27.10.2021 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BÜYÜK ERK.B-7
27.10.2021 18:30 ŞİRİNYER DORUK SPOR İNOVİTAL MENEMEN FİGES SPOR KULÜBÜ U18 ERK ALT D-4
27.10.2021 20:00 BERGAMA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B U18 ERK ALT D-2
28.10.2021 18:30 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B U16 ERK ÜST A-6
28.10.2021 20:00 GELİŞİM KOLEJİ BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A U16 ERK ÜST B-4
28.10.2021 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK PETKİM SPOR KULÜBÜ U16 ERK ÜST B-6
28.10.2021 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GSK-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B U16 ERK ÜST A-5
28.10.2021 20:00 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A U16 ERK ÜST B-5
28.10.2021 18:30 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK-A U16 KIZ ÜST-8
28.10.2021 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B TED İZMİR KOLEJLİLER SANAT DENİZC.GSK U16  ERK ALT C  01
28.10.2021 18:30 KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ U21 ERK ÜST A-5
28.10.2021 20:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ U18 ERK ALT D-6
28.10.2021 18:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A U16 ERK ÜST A-4
28.10.2021 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ U16 KIZ ÜST-6
29.10.2021 18:30 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ U21 ERK ÜST A-4
29.10.2021 20:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-A İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ U16  ERK ALT C  05
29.10.2021 18:30 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-B MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A U16 ERK ALT A  04
29.10.2021 20:00 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ U16 KIZ ÜST-5
29.10.2021 18:30 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A ŞİRİNYER DORUK SPOR U16 ERK ALT A  02
29.10.2021 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPOR  KULÜBÜ U21 ERK ÜST A-6
29.10.2021 18:30 YELKİ SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ U18 ERK ALT D-5
29.10.2021 20:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC.GSK BORNOVA BELEDİYESİ GSK U21 ERK ÜST B-4
29.10.2021 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ U21 ERK ÜST B-5
29.10.2021 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ U21 ERK ÜST B-6