Connect with us

İzmir’de 19. Hafta Tamamlandı

Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde Basketbol İl Temsilcileri tarafından organize edilen İzmir Altyapı Basketbol Yerel Ligleri’nde 19. Hafta maçları tamamlandı.

12 – 18 Şubat haftasında U10 Erkekler, U10 Kızlar, U11 Erkekler, U11 Kızlar, U12 Erkekler, U12 Kızlar, U14 Erkekler, U14 Kızlar, U16 Erkekler, U16 Kızlar, U18 Erkekler, U18 Kızlar, Ümit Erkekler ve Büyük Erkekler kategorilerinde maçlar oynandı.

Oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

U10 ERKEKLER

KASK ATLETİK SK 2 – 38 ERA SK
BORNOVA SPORTİF SK BUCA GSK
BATIYAKA SK 8 – 90 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SK
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK 29 – 30 ÖZEL OLUŞUM SK
TAKEV SK 16 – 34 EGE ASİST BASKETBOL B
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ A 32 – 4 İZMİR EGE GELİŞİM SK
EGE MEGA SK 3 – 51 İZMİR DSİ SK
GUTS SK 24 – 17 KUTUP YILDIZI B
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK 18 – 32 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN SK
EGE ASİST SK 22 – 40 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR A
BASKETKÖY SEFERİHİSAR B 20 – 0 FOÇA BELEDİYE SK
AMİRALLER SK 23 – 42 EGE DEMİR SK
İZMİR YÜKSELİŞ SK 30 – 1 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR B
EN İYİ (BEST) GELİŞİM GSK 44 – 42 BERGAMA MOTORSİKLET SK

U10 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U10 KIZLAR

İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ 24 – 7 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 16 – 10 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ B
BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ 58 – 10 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ A
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ 49 – 2 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ

U10 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U11 ERKEKLER
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR 20 – 0 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ 0 – 20 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ B
İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 30 – 50 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ 79 – 14 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ
EGE ASİST SK 25 – 26 TAKEV SPOR KULÜBÜ
ERA SPOR KULÜBÜ 31 – 21 ÇEŞME BELEDİYE SPOR
ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 14 – 31 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ 34 – 41 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 14 – 68 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ 43 – 41 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ
ÇELSAN SK 24 – 70 AMİRALLER SK
BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ 16 – 31 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

U11 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U11 KIZLAR
U11 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U12 ERKEKLER
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ A 69 – 22 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ A
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ 26 – 36 BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ
YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK 32 – 46 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ 77 – 46 BOSSAN SPOR KULÜBÜ
U12 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U12 KIZLAR
EGE MEGA SPOR KULÜBÜ B 10 – 53 YELKİ SPOR KULÜBÜ
TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 59 – 38 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ 56 – 16 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
U12 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U14 ERKEKLER
U14 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U14 KIZLAR
ÇEŞME BELEDİYESPOR 19 – 85 MENEMEN FİKRET GSK

U14 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U16 ERKEKLER

GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SK 0 – 20 KARŞIYAKA ALBATROS SK
AMİRALLER SK 63 – 51 İZMİR YÜKSELİŞ A
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS 115 – 9 İZMİR EGE BASKETBOL A
BORNOVA SPORTİF SK 36 – 95 İZMİR KOLEJLİLER SK
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK B 60 – 52 MAVİŞEHİR A
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK 30 – 91 İZMİR GÖKSU SK
İZMİR GSK A 74 – 50 KASK ATLETİK SK
BÜYÜK (MEGA)BASKETBOL SK 34 – 60 MAVİŞEHİR KOLEJİ A
TEK HEDEF SK B 23 – 30 ERA SK B
İZMİR YENİ NESİL SK A 73 – 34 BATI BASKETBOL SK

U16 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U16 KIZLAR
BUCA GENÇLİK 86 – 17 ŞİRİNYER DORUK SPOR
MENEMEN BELEDİYESİ 20 – 0 EGE ZİRVE
MENDERES BELEDİYE 48 – 73 TORBALI METROPOLİS GSK
İZMİR GENÇLİK SPOR 15 – 120 İZMİR BŞB B
İZMİR AGORA SPOR 0 – 20 BERGAMA BELEDİYE
BOSSAN SPOR 44 – 49 BAYRAKLI BELEDİYESİ

U16
KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U18 ERKEKLER
EN İYİ (BEST) GELİŞİM GSK 74 – 57 BERGAMA BELEDİYE SK
İZMİR KOLEJLİLER SK 86 – 60 GAZİEMİR BASKETBOL SK
GÖZTEPE BASKETBOL SK 38 – 60 EGE DEMİR SK A
EGE ASİST GSK 47 – 64 ADA KOLEJİ GSK
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK 20 – 0 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SK
BANDIRMA İZMİR SK 46 – 53 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS A
İZMİR YÜKSELİŞ B 56 – 66 YELKİ SK
İZMİR BŞB 69 – 43 SİBA SK
İZMİR AGORA SK 47 – 99 İZMİR YÜKSELİŞ A
EDBA 51 – 72 İZMİR EFE A
İZMİR EGE GELİŞİM SK 49 – 83 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK B

U18 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U18 KIZLAR
U18 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

ÜMİT ERKEKLER
İZMİR YÜKSELİŞ SK 42 – 88 BORNOVA BELEDİYESİ
KARŞIYAKA BELEDİYESİ 76 – 80 İZMİR EFE SK
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI 61 – 47 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK
İZMİR GSK 70 – 75 BOSSAN SK
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK 81 – 60 MENEMEN FİGES SK
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK 60 – 76 KARŞIYAKA SK
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI 53 – 54 BOSSAN SK
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK 53 – 71 İZMİR EFE SK
İZMİR YÜKSELİŞ SK 0 – 20 İZMİR EGE BASKETBOL SK
KARŞIYAKA BELEDİYESİ 87 – 54 İZMİR GÖKSU SK
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK 47 – 70 KARŞIYAKA SK
ÜMİT ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
BÜYÜK ERKEKLER

BÜYÜK ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

Daha Fazla Haber