Haberler

İzmir’de 19. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 19 – 25 Şubat 2022 tarihlerini kapsayacak olan 19. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
19.02.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 12
19.02.2022 CUMARTESİ 12:00 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 10
19.02.2022 CUMARTESİ 14:00 BATIYAKA SPOR KULÜBÜ 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT KLAS D 06
19.02.2022 CUMARTESİ 16:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 15
19.02.2022 CUMARTESİ 10:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B YELKİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 KIZ ALT KL 08
19.02.2022 CUMARTESİ 12:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A SERDAR YERELİ S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 04
19.02.2022 CUMARTESİ 14:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 12
19.02.2022 CUMARTESİ 16:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.09
19.02.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 14
19.02.2022 CUMARTESİ 12:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS F 17
19.02.2022 CUMARTESİ 14:00 ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 15
19.02.2022 CUMARTESİ 16:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT KLAS C 01
19.02.2022 CUMARTESİ 10:00 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 13
19.02.2022 CUMARTESİ 12:00 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS B 07
19.02.2022 CUMARTESİ 14:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 13
19.02.2022 CUMARTESİ 10:00 ERA SPOR KULÜBÜ KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK ALT KLAS D 07
19.02.2022 CUMARTESİ 12:00 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 KIZ ÜST 10
19.02.2022 CUMARTESİ 14:00 ERA SPOR KULÜBÜ ÇEŞME BELEDİYE SPOR D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 14
19.02.2022 CUMARTESİ 16:00 İNOVİTAL MENEMEN FİGES ÇEŞME BELEDİYESPOR D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 KIZ ALT-37
20.02.2022 PAZAR 10:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U10 KIZ 14
20.02.2022 PAZAR 11:30 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT KLAS B 06
20.02.2022 PAZAR 15:30 BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U10 KIZ 15
20.02.2022 PAZAR 17:00 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SP. KUL BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK ALT KLAS D 08
20.02.2022 PAZAR 10:00 YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS F 18
20.02.2022 PAZAR 12:00 GUTS SPOR KULÜBÜ KUTUP YILDIZI SPOR KULÜBÜ -B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK ALT KLAS D 05
20.02.2022 PAZAR 14:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 KIZ ALT KL 10
20.02.2022 PAZAR 16:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 KIZ 13
20.02.2022 PAZAR 10:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 KIZ 12
20.02.2022 PAZAR 12:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ ÇELSAN SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 KIZ ALT KL 09
20.02.2022 PAZAR 14:00 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U11 ERK ÜST KL 10
20.02.2022 PAZAR 16:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 ERK ALT KLAS A 06
20.02.2022 PAZAR 10:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS B 08
20.02.2022 PAZAR 12:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 11
20.02.2022 PAZAR 14:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS A 08
20.02.2022 PAZAR 16:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS B 05
20.02.2022 PAZAR 10:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS F 16
20.02.2022 PAZAR 12:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL KARABAĞLAR SS U10 ERK ALT KLAS A 07
20.02.2022 PAZAR 14:00 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ-B FOÇA BELEDİYESPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U10 ERK ALT KLAS C 02
20.02.2022 PAZAR 16:00 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 12
21.02.2022 PAZARTESİ 18:30 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-67
21.02.2022 PAZARTESİ 20:00 MENDERES BELEDİYE KÜLTÜR SANAT SK. TORBALI METROPOLİS GSK KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-71
21.02.2022 PAZARTESİ 18:30 KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U21 ERK ÜST A-35
21.02.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U21 ERK ÜST A-34
21.02.2022 PAZARTESİ 20:00 BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KUL. CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT D-30
21.02.2022 PAZARTESİ 18:30 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT A 31
21.02.2022 PAZARTESİ 20:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-56
21.02.2022 PAZARTESİ 18:30 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST A-36
21.02.2022 PAZARTESİ 20:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC.GSK İNOVİTAL MENEMEN FİGES SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST B-36
21.02.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ BORNOVA BELEDİYESİ GSK GAZİEMİR S.S U21 ERK ÜST B-35
21.02.2022 PAZARTESİ 20:00 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT A-36
22.02.2022 SALI 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SK-B İZMİR GENÇLİKSPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-58
22.02.2022 SALI 20:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 32
22.02.2022 SALI 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST B-34
22.02.2022 SALI 18:30 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT B-31
22.02.2022 SALI 20:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ADA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT B-36
22.02.2022 SALI 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 31
22.02.2022 SALI 20:00 BERGAMA BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-60
22.02.2022 SALI 18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT B 35
22.02.2022 SALI 20:00 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK -B- MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT A 36
23.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-72
23.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 33
23.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT A-31
23.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B YELKİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT D-28
23.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT A-32
23.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -A BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT B-34
23.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 SİBA SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT A-34
23.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK. GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KUL. GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT B-32
23.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL.- B – İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT C-35
23.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 36
23.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT C 35
24.02.2022 PERŞEMBE 20:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST A-37
24.02.2022 PERŞEMBE 18:30 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST A-38
24.02.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST B-37
24.02.2022 PERŞEMBE 18:30 ERA SPOR KULÜBÜ-B TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT A 34
24.02.2022 PERŞEMBE 20:00 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT C 33
24.02.2022 PERŞEMBE 18:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U21 ERK ÜST A-39
24.02.2022 PERŞEMBE 20:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC.GSK KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U21 ERK ÜST B-38
25.02.2022 CUMA 18:30 İNOVİTAL MENEMEN FİGES BORNOVA BELEDİYESİ GSK CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST B-39
25.02.2022 CUMA 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT A-33
25.02.2022 CUMA 18:30 EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT C-33
25.02.2022 CUMA 20:00 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT B-33
25.02.2022 CUMA 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT D-32
25.02.2022 CUMA 20:00 EGE FİNAL SPOR KULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT D-34
25.02.2022 CUMA 18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A GUTS SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT A-35
25.02.2022 CUMA 20:00 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR K VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT C-34