Connect with us

İzmir’de 18. Hafta Tamamlandı

Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde Basketbol İl Temsilcileri tarafından organize edilen İzmir Altyapı Basketbol Yerel Ligleri’nde 18. Hafta maçları tamamlandı.

12 – 18 Şubat haftasında U10 Erkekler, U10 Kızlar, U11 Erkekler, U11 Kızlar, U12 Erkekler, U12 Kızlar, U14 Erkekler, U14 Kızlar, U16 Erkekler, U16 Kızlar, U18 Erkekler, U18 Kızlar, Ümit Erkekler ve Büyük Erkekler kategorilerinde maçlar oynandı.

Oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

U10 ERKEKLER

BOSSAN SK 16 – 69 KARŞIYAKA SK
BORNOVA SPORTİF SK 26 – 10 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR B
KARŞIYAKA ALBATROS SK 28 – 27 İZMİR GSK
U10 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U10 KIZLAR
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ 45 – 2 YELKİ SPOR KULÜBÜ
U10 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U11 ERKEKLER
BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ 35 – 46 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
SİBA SPOR KULÜBÜ 30 – 67 AMİRALLER SK
U11 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U11 KIZLAR
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ 51 – 3 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ A

U11 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U12 ERKEKLER
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ B 17 – 82 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ 18 – 74 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK 47 – 41 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A
ŞİRİNYER DORUK SPOR 23 – 60 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ
BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ 66 – 13 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ B 85 – 20 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ
BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11 – 64 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ 40 – 29 DENGE OKULLARI SPOR KULÜBÜ
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ 66 – 59 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 38 – 29 YELKİ SPOR KULÜBÜ
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ 7 – 92 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ 22 – 81 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL.
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ B 23 – 62 TAKEV SPOR KULÜBÜ
ATA 1925 SPOR KULÜBÜ 15 – 55 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ A
BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ 55 – 12 ALTAY SPOR KULÜBÜ

U12 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U12 KIZLAR
BATI ANADOLU SAĞLIK VE EĞİTİM KURUMLARI GSK 22 – 70 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ

U12 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 ERKEKLER
ÖZEL OLUŞUM 37 – 56 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR B
BATI BASKETBOL GSK B 70 – 31 GAZİEMİR BASKETBOL SK
İNOVİTAL MENEMEN FİGES 20 – 0 BATI BASKETBOL GSK A
YARIMADA GSK 26 – 67 BERGAMA BELEDİYESİ SK
EGE ASİST GSK B 35 – 65 EGE ELİT SK
BANDIRMA İZMİR B 75 – 31 İZMİR YÜKSELİŞ B
İZMİR DSİ SK 64 – 46 EGE ASİST BASKETBOL B
İZMİR EFE SPOR A 73 – 26 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A
EGE ASİST SPOR B 82 – 30 KARŞIYAKA ALBATROS SK
KASK ATLETİK SK 63 – 41 ALTAY
GUTS SK 20 – 97 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR

U14 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 KIZLAR
EGE MEGA SPOR 46 – 41 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL
BAYRAKLI BELEDİYESİ 64 – 8 TEK HEDEF SK
GÖZTEPE BASKETBOL SK 24 – 74 BOSSAN
İZMİR DSİ 37 – 29 İZMİR 1461 SK
U14 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN


U16 ERKEKLER

PETKİM SPOR 56 – 106 KARŞIYAKA A
GELİŞİM KOLEJİ 56 – 49 EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A
EGE ASİST A 72 – 32 KARŞIYAKA B
EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK 80 – 34 EGE ZİRVE SK
İZMİR GENÇLİK B 37 – 69 EGE DEMİR SK B
GÖZTEPE BASKETBOL SK 75 – 37 ADA KOLEJİ SK
EDBA 110 – 26 MAVİŞEHİR KOLEJİ B
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B 67 – 78 PETKİM SPOR
KARŞIYAKA A 70 – 61 EGE ASİST A
KARŞIYAKA B 57 – 52 GELİŞİM KOLEJİ
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A 47 – 61 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A
MAVİŞEHİR B 58 – 34 EGE ASİST BASKETBOL B
EGE ASİST GENÇLİK B 50 – 80 İZMİR EGE GELİŞİM SK
EGE ELİT SK 41 – 66 ŞİRİNYER DORUK SK
OLUŞUM BASKETBOL SK 35 – 57 İZMİR EFE SK
U16 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U16 KIZLAR
İZMİR BŞB B 51 – 54 MENEMEN BELEDİYESİ
TEK HEDEF SK 29 – 30 BUCA GENÇLİK
MENEMEN FİKRET GENÇLİK 61 – 43 BORNOVA BELEDİYESİ
ŞİRİNYER DORUK SPOR 11 – 76 İZMİR YENİ NESİL
BERGAMA BELEDİYE 61 – 31 İZMİR GENÇLİK SPOR
TORBALI METROPOLİS GSK 33 – 77 BAYRAKLI BELEDİYESİ
İZMİR ALTINAY SK 23 – 71 BOSSAN SPOR
U16 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 ERKEKLER
EGE ASİST GSK 78 – 48 BANDIRMA İZMİR SK
MAVİŞEHİR İHTİSAS SK 81 – 48 İZMİR EGE BASKETBOL B
TORBALI METROPOLİS GSK 52 – 89 KEMALPAŞA BELEDİYE SK
MAVİŞEHİR KOLEJİ SK 41 – 75 İZMİR GÖKSU SK A
YELKİ SK 71 – 55 BERGAMA BELEDİYE SK
İZMİR GSK 75 – 51 MENEMEN FİKRET GSK
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK 43 – 70 BOSSAN SK
BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK 78 – 51 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK B
YENİ KARŞIYAKA YALI SK 56 – 43 GÖZTEPE BASKETBOL SK
U18 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 KIZLAR
U18 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

ÜMİT ERKEKLER
BOSSAN SK 81 – 45 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK
İZMİR GSK 66 – 80 KARŞIYAKA BELEDİYESİ
İZMİR GÖKSU SK 49 – 84 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI
KARŞIYAKA SK 97 – 60 MENEMEN FİGES SK
İZMİR YÜKSELİŞ SK 65 – 87 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK
KARŞIYAKA BELEDİYESİ 75 – 58 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI

ÜMİT ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

BÜYÜK ERKEKLER

BÜYÜK ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

Daha Fazla Haber