Connect with us

İzmir’de 18. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 12 – 18 Şubat 2022 tarihlerini kapsayacak olan 18. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
12.02.2022 CUMARTESİ 10:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.08
12.02.2022 CUMARTESİ 12:00 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS E 18
12.02.2022 CUMARTESİ 14:00 BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT C GR 54
12.02.2022 CUMARTESİ 16:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT F GR 52
12.02.2022 CUMARTESİ 10:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT F GR 53
12.02.2022 CUMARTESİ 12:00 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U10 ERK ALT KLAS B 02
12.02.2022 CUMARTESİ 14:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT D GR 52
12.02.2022 CUMARTESİ 16:00 BATI ANADOLU SAĞLIK VE EĞT. KUR. GENÇLİK SK İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 KIZ ÜST 09
12.02.2022 CUMARTESİ 10:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS C 17
12.02.2022 CUMARTESİ 12:00 TEK HEDEF SPORKULÜBÜ BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 KIZ ALT-34
12.02.2022 CUMARTESİ 14:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U12 ERKEK ÜST KLAS 05
12.02.2022 CUMARTESİ 16:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT A GR 66
12.02.2022 CUMARTESİ 10:00 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR EGE MEGA SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 KIZ ALT-36
12.02.2022 CUMARTESİ 12:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U11 KIZ 09
12.02.2022 CUMARTESİ 14:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT B GR 54
12.02.2022 CUMARTESİ 16:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS B 20
12.02.2022 CUMARTESİ 10:00 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT E GR 55
12.02.2022 CUMARTESİ 12:00 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A İNOVİTAL MENEMEN FİGES D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT F GR 54
12.02.2022 CUMARTESİ 14:00 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT B GR 55
12.02.2022 CUMARTESİ 16:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT F GR 51
13.02.2022 PAZAR 10:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U10 KIZ 07
13.02.2022 PAZAR 12:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS A 20
13.02.2022 PAZAR 14:00 İZMİR 1461 SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U14 KIZ ALT-35
13.02.2022 PAZAR 16:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (EBA) KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 11
13.02.2022 PAZAR 10:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ DENGE OKULLARI SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS D 17
13.02.2022 PAZAR 12:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KUL CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS E 20
13.02.2022 PAZAR 14:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS E 16
13.02.2022 PAZAR 16:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B TAKEV SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS E 17
13.02.2022 PAZAR 10:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS A 17
13.02.2022 PAZAR 12:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 KIZ ALT-33
13.02.2022 PAZAR 14:00 ALTAY SPOR KULÜBÜ KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT E GR 53
13.02.2022 PAZAR 16:00 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ ALTAY SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS B 18
13.02.2022 PAZAR 10:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS E 19
13.02.2022 PAZAR 12:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 ERK ALT KLAS A 05
13.02.2022 PAZAR 14:00 BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE C GR 09
13.02.2022 PAZAR 16:00 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR GUTS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK ALT C GR 52
13.02.2022 PAZAR 10:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS C 20
13.02.2022 PAZAR 11:30 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS D 19
13.02.2022 PAZAR 16:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A ATA 1925 SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS A 16
13.02.2022 PAZAR 17:30 SİBA SK AMİRALLER SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERK ÜST KL 08
14.02.2022 PAZARTESİ 18:30 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-57
14.02.2022 PAZARTESİ 20:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT F 23
14.02.2022 PAZARTESİ 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U21 ERK ÜST A-28
14.02.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U21 ERK ÜST A-30
14.02.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST A-29
14.02.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SK-B MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-48
14.02.2022 PAZARTESİ 20:00 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. İNOVİTAL MENEMEN FİGES SK İZTİK S.S. U16KIZ ALT-55
14.02.2022 PAZARTESİ 18:30 PETKİM SK KARŞIYAKA SK-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST 22
14.02.2022 PAZARTESİ 20:00 EGE ASİST SK-A KARŞIYAKA SK-B SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST 21
14.02.2022 PAZARTESİ 18:30 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT B-29
14.02.2022 PAZARTESİ 20:00 EN İYİ BEST GELİŞİM SK-A GELİŞİM KOLEJİ SK GAZİEMİR S.S U16 ERK ÜST 23
15.02.2022 SALI 18:30 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-59
15.02.2022 SALI 20:00 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ TORBALI METROPOLİS GSK KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-63
15.02.2022 SALI 20:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ İNOVİTAL MENEMEN FİGES CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST B-28
15.02.2022 SALI 18:30 TORBALI METROPOLİS GSK KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR K GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT C-29
15.02.2022 SALI 20:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK-B İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT C-30
15.02.2022 SALI 18:30 BERGAMA BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİKSPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-50
15.02.2022 SALI 20:00 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U16 ERK ALT E 23
15.02.2022 SALI 18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT C-27
15.02.2022 SALI 20:00 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT C-25
16.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-62
16.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KUÜ-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT F 25
16.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT D-23
16.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 EGE ASİST SK-A KARŞIYAKA SK-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST FİN 25
16.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 KARŞIYAKA SK-B GELİŞİM KOLEJİ SK SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST FİN 26
16.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 ADA KOLEJİ SPORKULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT E 21
16.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR EGE ELİT SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT A 35
16.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 PETKİM SK BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-B GAZİEMİR S.S U16 ERK ÜST FİN 27
16.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EN İYİ BEST GELİŞİM SK-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-A GAZİEMİR S.S U16 ERK ÜST FİN 28
16.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) İZTİK S.S. U16 ERK ALT F 21
16.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U16 ERK ALT F 22
17.02.2022 PERŞEMBE 20:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST A-33
17.02.2022 PERŞEMBE 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC.GSK SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST B-33
17.02.2022 PERŞEMBE 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL.- B – BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT C-28
17.02.2022 PERŞEMBE 18:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT D-25
17.02.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT C 32
17.02.2022 PERŞEMBE 18:30 İNOVİTAL MENEMEN FİGES SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT D-26
17.02.2022 PERŞEMBE 20:00 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT B-26
18.02.2022 CUMA 18:30 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR İNOVİTAL MENEMEN FİGES CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST B-32
18.02.2022 CUMA 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST A-32
18.02.2022 CUMA 18:30 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT F 24
18.02.2022 CUMA 20:00 SİBA SPOR KULÜBÜ-A MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT E 22
18.02.2022 CUMA 18:30 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT B 32
18.02.2022 CUMA 20:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT B 33
18.02.2022 CUMA 18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BORNOVA BELEDİYESİ GSK VALİ HÜSEYİN S.S. U21 ERK ÜST B-31
18.02.2022 CUMA 20:00 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U21 ERK ÜST A-31

Daha Fazla Haber