Haberler

İzmir’de 17. Hafta Tamamlandı

Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde Basketbol İl Temsilcileri tarafından organize edilen İzmir Altyapı Basketbol Yerel Ligleri’nde 17. Hafta maçları tamamlandı.

5 – 11 Şubat haftasında U10 Erkekler, U10 Kızlar, U11 Erkekler, U11 Kızlar, U12 Erkekler, U12 Kızlar, U14 Erkekler, U14 Kızlar, U16 Erkekler, U16 Kızlar, U18 Erkekler, U18 Kızlar, Ümit Erkekler ve Büyük Erkekler kategorilerinde maçlar oynandı.

Oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

U10 ERKEKLER

U10 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U10 KIZLAR
BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 – 18 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
U10 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U11 ERKEKLER

ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 54 – 16 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ
EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 69 – 5 ÇEŞME BELEDİYE SPOR
EGE ASİST SK 23 – 45 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 47 – 10 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ
BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ 50 – 16 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ
U11 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN
U11 KIZLAR
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ 26 – 70 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
U11 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U12 ERKEKLER
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 22 – 58 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR 18 – 36 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ
AMİRALLER SPOR KULÜBÜ 55 – 75 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR 140 – 15 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ
EGE ELİT SPOR KULÜBÜ 42 – 26 GUTS SPOR KULÜBÜ
U12 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U12 KIZLAR
İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ 3 – 36 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ
EGE MEGA SPOR KULÜBÜ A 13 – 90 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ
U12 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 ERKEKLER
TEK HEDEF SK A 37 – 65 BATI BASKETBOL GSK B
ATA 1925 SK 42 – 74 OLUŞUM BASKETBOL SK
ÇELSAN SK 75 – 55 BANDIRMA İZMİR SPOR A
EGE ASİST SPOR B 80 – 16 BATI BASKETBOL GSK A
EGE GENÇLİK 60 – 18 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR B
TAKEV SK 49 – 42 KARŞIYAKA ALBATROS SK
EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK 51 – 55 BOSSAN SPOR KULÜBÜ
BATI EGE SK 63 – 52 İZMİR KOLEJLİLER SK
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK 75 – 50 EGE ASİST BASKETBOL B
EGE ASİST GSK A 45 – 62 ŞİRİNYER DORUK SPOR
EGE ATLETİK SK 42 – 63 GÖZTEPE B
KASK ATLETİK SK 73 – 43 GAZİEMİR BASKETBOL SK
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK 24 – 57 ERA SK
İZMİR YÜKSELİŞ SK A 121 – 24 MAVİŞEHİR KOLEJİ A
EGE DEMİR SK 68 – 60 BAYRAKLI BELEDİYESİ SK
BANDIRMA İZMİR B 70 – 23 EGE ASİST GSK B
GUTS SK 16 – 76 BERGAMA BELEDİYESİ SK
MAVİŞEHİR KOLEJİ B 56 – 51 İZMİR EFE B
EGE GENÇLİK 46 – 50 İZMİR YENİ NESİL SK
U14 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 KIZLAR
U14 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN


U16 ERKEKLER

KARŞIYAKA B 51 – 64 BAHÇEŞEHİR OKULLARI B
GELİŞİM KOLEJİ 33 – 72 KARŞIYAKA A
EGE ASİST A 79 – 45 EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A
EGE ELİT SK 51 – 68 MAVİŞEHİR A
İZMİR YÜKSELİŞ A 29 – 75 MAVİŞEHİR İHTİSAS B
İZMİR EFE SK 85 – 78 İZMİR YÜKSELİŞ B
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A 91 – 66 PETKİM SPOR
MENEMEN FİKRET GSK 62 – 52 BERGAMA BELEDİYE SK
EGE ASİST BASKETBOL SK 74 – 32 MAVİ EGE GSK
İZMİR EGE BASKETBOL B 66 – 71 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK
İZMİR YENİ NESİL SK B 50 – 55 TORBALI METROPOLİS GSK
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B 73 – 82 GELİŞİM KOLEJİ
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A 55 – 47 KARŞIYAKA B
İZMİR AGORA SK 38 – 71 YELKİ SK
KARŞIYAKA A 66 – 59 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A

U16 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U16 KIZLAR

MENEMEN BELEDİYESİ 60 – 48 BERGAMA BELEDİYE
BORNOVA BELEDİYESİ 57 – 28 EGE ZİRVE
İZMİR YENİ NESİL 81 – 30 TEK HEDEF SK
TORBALI METROPOLİS GSK 42 – 44 İZMİR ALTINAY SK
BOSSAN SPOR 93 – 16 İZMİR AGORA SPOR
BUCA GENÇLİK 50 – 54 MENEMEN FİKRET GENÇLİK

U16
KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 ERKEKLER

KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK 48 – 72 ATA 1925 SK
BATI BASKETBOL SK 49 – 48 ŞİRİNYER DORUK SK
EDBA 45 – 54 MAVİŞEHİR SK
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS B 49 – 79 İZMİR YÜKSELİŞ A
TORBALI METROPOLİS GSK 32 – 73 MAVİŞEHİR İHTİSAS SK
EGE FİNAL SK 38 – 62 TEK HEDEF SK
GUTS SK 70 – 84 İZMİR KOLEJLİLER SK
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK 52 – 58 İZMİR GÖKSU SK B

U18 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 KIZLAR

YARIMADA GSK 22 – 72 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ
İZMİR BŞB 44 – 19 İZMİR EFE SPOR
İZMİR YÜKSELİŞ SK 64 – 77 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ
GÖZTEPE BASKETBOL SK 55 – 35 İZMİR EGE GELİŞİM A
KARŞIYAKA ALBATROS SK 24 – 60 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ

U18 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

ÜMİT ERKEKLER

İZMİR EGE BASKETBOL SK 51 – 65 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK
ÜMİT ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

BÜYÜK ERKEKLER
BOSSAN SK 66 – 62 İZMİR YÜKSELİŞ SK
TEK HEDEF SK 76 – 74 EGE SPORTİF
EGE SPORTİF 69 – 87 TEK HEDEF SK
İZMİR BŞB. 59 – 66 BOSSAN SK

BÜYÜK ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN