Connect with us

İzmir’de 17. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 5 – 11 Şubat 2022 tarihlerini kapsayacak olan 17. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
5.02.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 KIZ ALT KL 07
5.02.2022 CUMARTESİ 11:30 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-A ÇELSAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT A GR 65
5.02.2022 CUMARTESİ 13:00 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ AMİRALLER SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS C 19
5.02.2022 CUMARTESİ 10:00 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ATA 1925 SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT C GR 55
5.02.2022 CUMARTESİ 12:00 ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 09
5.02.2022 CUMARTESİ 14:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U10 KIZ 08
5.02.2022 CUMARTESİ 16:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT F GR 46
5.02.2022 CUMARTESİ 10:00 EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (EBA) ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS C 16
5.02.2022 CUMARTESİ 12:00 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS B 16
5.02.2022 CUMARTESİ 14:00 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇEŞME BELEDİYE SPOR BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 10
5.02.2022 CUMARTESİ 16:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT A GR 61
5.02.2022 CUMARTESİ 10:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS D 16
5.02.2022 CUMARTESİ 12:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-101
5.02.2022 CUMARTESİ 14:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-106
5.02.2022 CUMARTESİ 16:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-108
5.02.2022 CUMARTESİ 10:00 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT E GR 50
5.02.2022 CUMARTESİ 12:00 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT F GR 48
5.02.2022 CUMARTESİ 14:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT F GR 47
5.02.2022 CUMARTESİ 16:00 BATI EGE SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT D GR 51
6.02.2022 PAZAR 10:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 06
6.02.2022 PAZAR 12:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KUL-B EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT E GR 52
6.02.2022 PAZAR 14:00 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL.ELE C GR 07
6.02.2022 PAZAR 16:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 KIZ 08
6.02.2022 PAZAR 10:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI Sk CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT D GR 46
6.02.2022 PAZAR 11:30 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS D 18
6.02.2022 PAZAR 15:30 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT A GR 63
6.02.2022 PAZAR 17:00 FOÇA BELEDİYESPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS F 20
6.02.2022 PAZAR 10:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT C GR 51
6.02.2022 PAZAR 12:00 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT E GR 49
6.02.2022 PAZAR 14:00 ERA SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT B GR 53
6.02.2022 PAZAR 16:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT B GR 50
6.02.2022 PAZAR 10:00 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR EGE MEGA SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS D 20
6.02.2022 PAZAR 12:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 KIZ ÜST 06
6.02.2022 PAZAR 14:00 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ GUTS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS C 18
6.02.2022 PAZAR 16:00 BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GUTS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK ALT C GR 48
6.02.2022 PAZAR 10:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS B 04
6.02.2022 PAZAR 12:00 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 10
6.02.2022 PAZAR 14:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT D GR 53
6.02.2022 PAZAR 16:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT C GR 53
7.02.2022 PAZARTESİ 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-46
7.02.2022 PAZARTESİ 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A EGE ELİT SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 30
7.02.2022 PAZARTESİ 18:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-B KARŞIYAKA SK-B VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ÜST FİN 15
7.02.2022 PAZARTESİ 20:00 GELİŞİM KOLEJİ SK KARŞIYAKA SK-A VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ÜST FİN 16
7.02.2022 PAZARTESİ 20:00 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK. ATA 1925 SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT B-25
7.02.2022 PAZARTESİ 18:30 BERGAMA BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-40
7.02.2022 PAZARTESİ 20:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 26
7.02.2022 PAZARTESİ 18:30 3.MÜSABAKA MAĞLUBU 4.MÜSABAKAMAĞLUBU SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERKEK FİN 7/1 (3.4.LÜK)
7.02.2022 PAZARTESİ 20:00 EGE ASİST SK-A EN İYİ BEST GELİŞİM SK-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST FİN 13
7.02.2022 PAZARTESİ 18:30 3.MÜSABAKA GALİBİ 4.MÜSABAKA GALİBİ GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.FİN 5/1
7.02.2022 PAZARTESİ 20:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR S.S U18 KIZ-109
8.02.2022 SALI 18:30 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-49
8.02.2022 SALI 20:00 TORBALI METROPOLİS GSK İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-54
8.02.2022 SALI 20:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-A PETKİM SK CUMHURİYET S.S. U16 ERK ÜST FİN 14
8.02.2022 SALI 18:30 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 27
8.02.2022 SALI 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT C 25
8.02.2022 SALI 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST A-26
8.02.2022 SALI 20:00 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC.GSK SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST B-29
9.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT D 25
9.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-52
9.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ GUTS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT A-30
9.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT A-26
9.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT B-24
9.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT D-29
9.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE FİNAL SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT D-27
9.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -B GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT A-25
9.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 TORBALI METROPOLİS GSK MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT C-22
9.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL
(İNOVİTAL MENEMEN FİGES)
BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 30
9.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR EGE BASKETBOL SK-B KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK SK İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 29
10.02.2022 PERŞEMBE 20:00 4.MÜSABAKAMAĞLUBU 3.MÜSABAKA MAĞLUBU CUMHURİYET S.S. BÜYÜK ERKEK FİN 7/2 (3.4.LÜK)
10.02.2022 PERŞEMBE 18:30 4.MÜSABAKA GALİBİ 3.MÜSABAKA GALİBİ SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.FİN 5/2
10.02.2022 PERŞEMBE 20:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-B GELİŞİM KOLEJİ SK SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST FİN 20
10.02.2022 PERŞEMBE 18:30 TORBALI METROPOLİS GSK İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT E 24
10.02.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT D 26
10.02.2022 PERŞEMBE 18:30 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC GSK İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT B-28
10.02.2022 PERŞEMBE 20:00 EN İYİ BEST GELİŞİM SK-A KARŞIYAKA SK-B GAZİEMİR S.S U16 ERK ÜST FİN 18
10.02.2022 PERŞEMBE 18:30 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İNOVİTAL MENEMEN FİGES SK VALİ HÜSEYİN S.S. U16KIZ ALT-47
10.02.2022 PERŞEMBE 20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-107
11.02.2022 CUMA 18:30 EGE ASİST SK-A PETKİM SK CUMHURİYET S.S. U16 ERK ÜST FİN 17
11.02.2022 CUMA 20:00 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT A-28
11.02.2022 CUMA 18:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-A KARŞIYAKA SK-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST FİN 19
11.02.2022 CUMA 20:00 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT A-29
11.02.2022 CUMA 18:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -A GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KUL. BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT B-27
11.02.2022 CUMA 20:00 SİBA SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT A-27
11.02.2022 CUMA 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT D-21
11.02.2022 CUMA 20:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İNOVİTAL MENEMEN FİGES SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT

Daha Fazla Haber