Connect with us

İzmir’de 16. Hafta Tamamlandı

Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde Basketbol İl Temsilcileri tarafından organize edilen İzmir Altyapı Basketbol Yerel Ligleri’nde 16. Hafta maçları tamamlandı.

29 Ocak – 4 Şubat haftasında U10 Erkekler, U10 Kızlar, U11 Erkekler, U11 Kızlar, U12 Erkekler, U12 Kızlar, U14 Erkekler, U14 Kızlar, U16 Erkekler, U16 Kızlar, U18 Erkekler, U18 Kızlar, Ümit Erkekler ve Büyük Erkekler kategorilerinde maçlar oynandı.

Oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

U10 ERKEKLER

9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SK 34 – 25 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GSK
MAVİŞEHİR SK 41 – 32 BASKETKÖY SEFERİHİSAR A
U10 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U10 KIZLAR

U10 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U11 ERKEKLER

İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 21 – 61 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ B
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ 56 – 57 BAHÇEŞEHİR OKULLAR SK
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 18 – 13 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
U11 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U11 KIZLAR

BATI ANADOLU SAĞ. VE EĞT KUR. GSK 35 – 12 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
U11 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U12 ERKEKLER

KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 11 – 87 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 40 – 50 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ
YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK 30 – 74 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ
U12 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U12 KIZLAR

BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 32 – 21 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
U12 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 ERKEKLER

PETKİMSPOR 79 – 56 EGE ASİST BASKETBOL A
KARŞIYAKA A 83 – 40 BAHÇEŞEHİR OKULLARI B
YARIMADA GSK 45 – 73 ATA 1925 SK
EGE ASİST GSK A 29 – 53 İZMİR EFE B
MAVİŞEHİR KOLEJİ B 37 – 93 OLUŞUM BASKETBOL SK
İZMİR DSİ SK 50 – 74 ROTA KOLEJİ SK
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A 75 – 78 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A
ÇELSAN SK 38 – 68 İZMİR EFE SPOR A
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A 35 – 80 GÖZTEPE A
AMİRALLER SK A 58 – 68 EGE ASİST SPOR A
ÇEŞME BELEDİYE SPOR 27 – 58 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR
TAKEV SK 59 – 13 BATI BASKETBOL GSK A
İZMİR YENİ NESİL SK 65 – 30 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR B
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK 41 – 61 EGE ELİT SK
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR A 50 – 30 İZMİR YÜKSELİŞ B
KASK ATLETİK SK 48 – 31 TEK HEDEF SK A
MAVİŞEHİR KOLEJİ A 35 – 64 İZMİR KOLEJLİLER SK
BOSSAN SPOR KULÜBÜ 40 – 86 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ B
İNOVİTAL MENEMEN FİGES 102 – 22 BATI BASKETBOL GSK A
GÖZTEPE A 79 – 37 KARŞIYAKA B
KARŞIYAKA A 44 – 35 EGE ASİST SPOR A
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A 56 – 53 EGE ASİST BASKETBOL A
PETKİMSPOR 54 – 51 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A
KARŞIYAKA A 64 – 45 AMİRALLER SK A
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A 50 – 59 EGE ASİST SPOR A
PETKİMSPOR 55 – 53 KARŞIYAKA B
EGE ASİST BASKETBOL A 61 – 40 BAHÇEŞEHİR OKULLARI B
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A 80 – 41 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A
U14 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 KIZLAR

U14 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN


U16 ERKEKLER

BORNOVA BELEDİYESİ B 59 – 38 BATI BASKETBOL SK
YARIMADA GSK 111 – 26 İZMİR EGE BASKETBOL A
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK B 92 – 7 TEK HEDEF SK B
EGE ASİST GENÇLİK A 37 – 54 AMİRALLER SK
OLUŞUM BASKETBOL SK 44 – 58 SİBA SK B
İZMİR GSK A 36 – 70 GAZİEMİR BASKETBOL SK
İZMİR YENİ NESİL SK A 90 – 32 KASK ATLETİK SK
BATI BASKETBOL SK 68 – 55 ERA SK A
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK 29 – 60 EGE ASİST B
BORNOVA SPORTİF SK 30 – 28 ERA SK B
U16 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN


U16 KIZLAR

ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ 87 – 37 İZMİR EGE GELİŞİM A
MENDERES BELEDİYE 48 – 13 ŞİRİNYER DORUK SPOR
U16 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN


U18 ERKEKLER

KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK A 79 – 63 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK A
KARŞIYAKA 45 – 60 BORNOVA BELEDİYESİ
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI 58 – 63 GELİŞİM KOLEJİ
EGE ASİST SK 66 – 73 PETKİM SPOR
KEMALPAŞA BELEDİYE SK 78 – 82 İZMİR EGE GELİŞİM SK
GELİŞİM KOLEJİ 72 – 48 KARŞIYAKA
BORNOVA BELEDİYESİ 57 – 51 EGE ASİST SK
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK A 48 – 71 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI
PETKİM SPOR 37 – 60 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK A
BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK 72 – 60 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK B
MAVİŞEHİR KOLEJİ SK 77 – 35 İZMİR EGE BASKETBOL B
İZMİR GÖKSU SK A 86 – 50 EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK
EGE DEMİR SK A 87 – 48 YENİ KARŞIYAKA YALI SK
U18 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN


U18 KIZLAR

İZMİR EFE SPOR 36 – 48 GÖZTEPE BASKETBOL SK
YARIMADA GSK 37 – 66 İZMİR EGE GELİŞİM B
KARŞIYAKA ALBATROS SK 53 – 74 İZMİR YÜKSELİŞ SK
ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ 74 – 23 İZMİR EGE GELİŞİM A
İZMİR BŞB 41 – 46 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ
İZMİR YÜKSELİŞ SK 50 – 43 GÖZTEPE BASKETBOL SK
KARŞIYAKA ALBATROS SK 41 – 66 İZMİR EGE GELİŞİM B
YARIMADA GSK 65 – 49 İZMİR EGE GELİŞİM A
GÖZTEPE BASKETBOL SK 23 – 68 İZMİR EGE GELİŞİM B
İZMİR EFE SPOR 21 – 60 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ
KARŞIYAKA ALBATROS SK 66 – 61 İZMİR EGE GELİŞİM A
U18 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN


ÜMİT ERKEKLER

İZMİR GÖKSU SK 50 – 63 İZMİR GSK
KARŞIYAKA SK 93 – 19 İZMİR YÜKSELİŞ SK
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK 92 – 49 İZMİR YÜKSELİŞ SK
ÜMİT ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

BÜYÜK ERKEKLER

YEŞİLYURT SK 64 – 95 EGE SPORTİF
OLUŞUM BASKETBOL SK 54 – 67 BOSSAN SK
BOSSAN SK 75 – 68 OLUŞUM BASKETBOL SK
EGE SPORTİF 77 – 57 YEŞİLYURT SK
TEK HEDEF SK 80 – 47 BOSSAN SK
EGE SPORTİF 54 – 38 İZMİR BŞB.
OLUŞUM BASKETBOL SK 77 – 79 YEŞİLYURT SK
BOSSAN SK 68 – 60 TEK HEDEF SK
İZMİR BŞB. 74 – 65 EGE SPORTİF
YEŞİLYURT SK 69 – 61 OLUŞUM BASKETBOL SK
BÜYÜK ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

Daha Fazla Haber