Connect with us

İzmir’de 16. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 29 Ocak – 4 Şubat 2022 tarihlerini kapsayacak olan 16. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
29.01.2022 CUMARTESİ 10:00 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A TEK HEDEF SPORKULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT D GR 50
29.01.2022 CUMARTESİ 12:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 98
29.01.2022 CUMARTESİ 14:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 100
29.01.2022 CUMARTESİ 16:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERK ÜST KL 07
29.01.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 08
29.01.2022 CUMARTESİ 12:00 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SP. KUL 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U10 ERK ALT KLAS D 03
29.01.2022 CUMARTESİ 14:00 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT D GR 48
29.01.2022 CUMARTESİ 16:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK.ÜST 97
29.01.2022 CUMARTESİ 10:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U18 KIZ-97
29.01.2022 CUMARTESİ 12:00 ATA 1925 SPOR KULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT C GR 50
29.01.2022 CUMARTESİ 14:00 BATI ANADOLU SAĞ. VE EĞT KUR. GSK BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U11 KIZ 07
29.01.2022 CUMARTESİ 16:00 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR ÇEŞME BELEDİYESPOR BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT C GR 46
29.01.2022 CUMARTESİ 10:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (EBA) VALİ HÜSEYİN S.S. U10 ERK ALT KLAS C 04
29.01.2022 CUMARTESİ 12:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK.ÜST 99
29.01.2022 CUMARTESİ 14:00 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT C GR 49
29.01.2022 CUMARTESİ 16:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK.ÜST 96
29.01.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS F 13
29.01.2022 CUMARTESİ 12:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT C GR 47
29.01.2022 CUMARTESİ 14:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A ÇELSAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT A GR 60
29.01.2022 CUMARTESİ 16:00 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A TAKEV SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT F GR 42
30.01.2022 PAZAR 10:00 KUTUP YILDIZI SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U10 KIZ 06
30.01.2022 PAZAR 12:00 ERA SPOR KULÜBÜ KUTUP YILDIZI SPOR KULÜBÜ -B KARABAĞLAR SS U10 ERK ALT KLAS D 02
30.01.2022 PAZAR 14:00 ERA SPOR KULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT B GR 47
30.01.2022 PAZAR 16:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇELSAN SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 KIZ ALT KL 06
30.01.2022 PAZAR 10:00 EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (EBA) GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS C 11
30.01.2022 PAZAR 12:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KUL-B BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT E GR 46
30.01.2022 PAZAR 14:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT D GR 47
30.01.2022 PAZAR 16:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 07
30.01.2022 PAZAR 10:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT F GR 41
30.01.2022 PAZAR 12:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT B GR 48
30.01.2022 PAZAR 14:00 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U10 ERK.ÜST KLAS.07
30.01.2022 PAZAR 16:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT A GR 55
30.01.2022 PAZAR 10:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 09
30.01.2022 PAZAR 12:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK ALT E GR 45
30.01.2022 PAZAR 14:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS B 19
30.01.2022 PAZAR 16:00 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL
İNOVİTAL MENEMEN FİGES
İZTİK S.S. U14 ERK ALT F GR 50
30.01.2022 PAZAR 10:00 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT B GR 49
30.01.2022 PAZAR 12:00 KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS A 18
30.01.2022 PAZAR 14:00 YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS F 12
31.01.2022 PAZARTESİ 18:30 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SK-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 26
31.01.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT B 28
31.01.2022 PAZARTESİ 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK.ÜST 101
31.01.2022 PAZARTESİ 20:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK.ÜST 103
31.01.2022 PAZARTESİ 20:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK-A CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST 24
31.01.2022 PAZARTESİ 18:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 102
31.01.2022 PAZARTESİ 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 105
31.01.2022 PAZARTESİ 18:30 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ 1. MÜSABAKA GALİBİ GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.FİN 3/1
31.01.2022 PAZARTESİ 20:00 2. MÜSABAKA GALİBİ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.FİN 4/1
1.02.2022 SALI 18:30 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK -B- TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 29
1.02.2022 SALI 20:00 SİBA SPOR KULÜBÜ-B OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 27
1.02.2022 SALI 20:00 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULL.SK GELİŞİM KOLEJİ SK CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST 22
1.02.2022 SALI 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR S.S U18 KIZ-105
1.02.2022 SALI 20:00 PETKİM SK EGE ASİST SK GAZİEMİR S.S U18 ERK ÜST 23
1.02.2022 SALI 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 25
1.02.2022 SALI 20:00 TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 KIZ ÜST-69
1.02.2022 SALI 18:30 KARŞIYAKA SK BORNOVA BELEDİYESİ GSK SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ÜST 21
1.02.2022 SALI 20:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. SERDAR YERELİ S.S. U18 KIZ-102
2.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 30
2.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-A KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 28
2.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 109
2.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK.ÜST 108
2.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK.ÜST 110
2.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 1.MÜSABAKAMAĞLUBU 2. MÜSABAKA MAĞLUBU BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERKEK FİN 6/1 (5.6.LIK)
2.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 MENDERES BELEDİYE KÜLTÜR SANAT SK. ŞİRİNYER DORUK SPOR BALÇOVA S.S. U16KIZ ALT-51
2.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U21 ERK ÜST B-26
2.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR K GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT C-24
2.02.2022 ÇARŞAMBA 18:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 106
2.02.2022 ÇARŞAMBA 20:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 107
3.02.2022 PERŞEMBE 20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U18 KIZ-103
3.02.2022 PERŞEMBE 18:30 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULL.SK KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK-A SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ÜST FİN 27
3.02.2022 PERŞEMBE 20:00 1. MÜSABAKA GALİBİ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.FİN 3/2
3.02.2022 PERŞEMBE 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GSK EGE ASİST SK BALÇOVA S.S. U18 ERK ÜST FİN 26
3.02.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 2. MÜSABAKA GALİBİ BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.FİN 4/2
3.02.2022 PERŞEMBE 18:30 KARŞIYAKA SK GELİŞİM KOLEJİ SK VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ÜST FİN 25
3.02.2022 PERŞEMBE 20:00 PETKİM SK KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ÜST FİN 28
3.02.2022 PERŞEMBE 18:30 ERA SPOR KULÜBÜ-A BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT B 27
3.02.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT B 30
4.02.2022 CUMA 18:30 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST B-30
4.02.2022 CUMA 20:00 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT B-19
4.02.2022 CUMA 18:30 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK-B BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT C-23
4.02.2022 CUMA 20:00 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT C-20
4.02.2022 CUMA 18:30 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT D-22
4.02.2022 CUMA 20:00 2. MÜSABAKA MAĞLUBU 1.MÜSABAKAMAĞLUBU BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERKEK FİN 6/2 (5.6.LIK)
4.02.2022 CUMA 18:30 ADA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT B-23
4.02.2022 CUMA 20:00 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT C-19
4.02.2022 CUMA 18:30 TED İZMİR KOLEJLİLER SANAT DENİZC.GSK EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 29
4.02.2022 CUMA 20:00 ERA SPOR KULÜBÜ-B BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 27

Daha Fazla Haber