Connect with us

İzmir’de 15. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 22 – 28 Ocak 2022 tarihlerini kapsayacak olan 15. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
22.01.2022 CUMARTESİ 10:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS E 11
22.01.2022 CUMARTESİ 11:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS F 15
22.01.2022 CUMARTESİ 13:00 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT A GR 50
22.01.2022 CUMARTESİ 14:30 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT D GR 44
22.01.2022 CUMARTESİ 16:00 TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK-A CUMHURİYET S.S. U16 KIZ ÜST-66
22.01.2022 CUMARTESİ 10:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT B GR 45
22.01.2022 CUMARTESİ 11:30 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-A EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT A GR 58
22.01.2022 CUMARTESİ 13:00 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KUL BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK ALT KLAS E 15
22.01.2022 CUMARTESİ 14:30 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A BATI EGE SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT D GR 41
22.01.2022 CUMARTESİ 16:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT C GR 45
22.01.2022 CUMARTESİ 10:00 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT E GR 44
22.01.2022 CUMARTESİ 11:30 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT F GR 44
22.01.2022 CUMARTESİ 13:00 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT A GR 56
22.01.2022 CUMARTESİ 14:30 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 KIZ ALT-29
22.01.2022 CUMARTESİ 16:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B ŞİRİNYER DORUK SPOR BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT C GR 41
22.01.2022 CUMARTESİ 10:00 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DENGE OKULLARI SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS D 13
22.01.2022 CUMARTESİ 11:30 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ ÇEŞME BELEDİYESPOR VALİ HÜSEYİN S.S. U14 KIZ ALT-32
22.01.2022 CUMARTESİ 13:00 BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇEŞME BELEDİYESPOR VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT C GR 42
22.01.2022 CUMARTESİ 14:30 KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ ATA 1925 SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS A 12
22.01.2022 CUMARTESİ 16:00 ATA 1925 SPOR KULÜBÜ GUTS SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT C GR 44
22.01.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U14 ERK ALT B GR 42
22.01.2022 CUMARTESİ 11:30 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI Sk İZTİK S.S. U14 ERK ALT D GR 42
22.01.2022 CUMARTESİ 13:00 TEK HEDEF SPORKULÜBÜ-B İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK ALT D GR 45
22.01.2022 CUMARTESİ 14:30 FOÇA BELEDİYESPOR KULÜBÜ OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS F 14
22.01.2022 CUMARTESİ 16:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A ERASLAN SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 ERK ALT KLAS C 03
23.01.2022 PAZAR 10:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT B GR 44
23.01.2022 PAZAR 12:00 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS C 12
23.01.2022 PAZAR 14:00 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT B GR 43
23.01.2022 PAZAR 16:00 ALTAY SPOR KULÜBÜ BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT E GR 41
23.01.2022 PAZAR 10:00 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL.ELE C GR 08
23.01.2022 PAZAR 11:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERKEK ALT KL.ELE C GR 06
23.01.2022 PAZAR 15:30 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT C GR 43
23.01.2022 PAZAR 17:00 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL
İNOVİTAL MENEMEN FİGES
ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT F GR 45
23.01.2022 PAZAR 10:00 GUTS SPOR KULÜBÜ BATIYAKA SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 ERK ALT KLAS D 01
23.01.2022 PAZAR 12:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GUTS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS C 14
23.01.2022 PAZAR 14:00 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS E 12
23.01.2022 PAZAR 16:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS E 13
23.01.2022 PAZAR 10:00 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR VALİ HÜSEYİN S.S. U14 KIZ ALT-31
23.01.2022 PAZAR 11:30 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT E GR 43
23.01.2022 PAZAR 16:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 KIZ ÜST-70
23.01.2022 PAZAR 17:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ AMİRALLER SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 KIZ ÜST-72
24.01.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SK-B EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-38
24.01.2022 PAZARTESİ 20:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT E 25
24.01.2022 PAZARTESİ 18:30 PETKİM SPOR KULÜBÜ BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK.ÜST 95
24.01.2022 PAZARTESİ 20:00 PETKİM SK BORNOVA BELEDİYESİ GSK VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ÜST FİN 18
24.01.2022 PAZARTESİ 20:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULL.SK CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST FİN 14
24.01.2022 PAZARTESİ 18:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 91
24.01.2022 PAZARTESİ 20:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT A 26
24.01.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 KIZ-94
24.01.2022 PAZARTESİ 20:00 BÜYÜK ERKEK ELEME 1.MAÇI SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERKEK
24.01.2022 PAZARTESİ 18:30 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK-A EGE ASİST SK GAZİEMİR S.S U18 ERK ÜST FİN 20
24.01.2022 PAZARTESİ 20:00 BÜYÜK ERKEK ELEME 1.MAÇI GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERKEK
25.01.2022 SALI 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-37
25.01.2022 SALI 20:00 TORBALI METROPOLİS GSK İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-44
25.01.2022 SALI 20:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 94
25.01.2022 SALI 18:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -A ATA 1925 SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT B-20
25.01.2022 SALI 20:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR S.S U18 KIZ-93
25.01.2022 SALI 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİKSPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16KIZ ALT-42
25.01.2022 SALI 20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U18 KIZ-95
25.01.2022 SALI 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK.ÜST 93
25.01.2022 SALI 20:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK.ÜST 92
26.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ MENDERES BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SK KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT D 28
26.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 MENDERES BELEDİYE KÜLTÜR SANAT SK. TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-41
26.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 KARŞIYAKA SK ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULL.SK CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST FİN 17
26.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT A-21
26.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 GUTS SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT A-24
26.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 SİBA SPOR KULÜBÜ 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -B BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT A-20
26.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 EGE FİNAL SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT D-20
26.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KUL. ŞİRİNYER DORUK SPOR GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT D-24
26.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT A-22
26.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ İNOVİTAL MENEMEN FİGES SK İZTİK S.S. U16KIZ ALT-39
26.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK-A İZTİK S.S. U16 KIZ ÜST-71
27.01.2022 PERŞEMBE 20:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK GELİŞİM KOLEJİ SK CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST FİN 19
27.01.2022 PERŞEMBE 18:30 BÜYÜK ERKEK ELEME 2.MAÇI SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERKEK
27.01.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST A-27
27.01.2022 PERŞEMBE 18:30 BÜYÜK ERKEK ELEME 2.MAÇI BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERKEK
27.01.2022 PERŞEMBE 20:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KUL. BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT B-22
27.01.2022 PERŞEMBE 18:30 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT A-19
27.01.2022 PERŞEMBE 20:00 TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-91
28.01.2022 CUMA 18:30 GELİŞİM KOLEJİ SK PETKİM SK CUMHURİYET S.S. U16 ERK ÜST FİN 11
28.01.2022 CUMA 20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U18 KIZ-99
28.01.2022 CUMA 18:30 EGE ASİST SK-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST FİN 9
28.01.2022 CUMA 20:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-B EN İYİ BEST GELİŞİM SK-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST FİN 10
28.01.2022 CUMA 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 KIZ-100
28.01.2022 CUMA 20:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC GSK GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT B-21
28.01.2022 CUMA 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-96
28.01.2022 CUMA 20:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT A-23

Daha Fazla Haber