Connect with us

İzmir’de 14. Hafta Tamamlandı

Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde Basketbol İl Temsilcileri tarafından organize edilen İzmir Altyapı Basketbol Yerel Ligleri’nde 14. Hafta maçları tamamlandı.

15 – 21 Ocak haftasında U10 Erkekler, U10 Kızlar, U11 Erkekler, U11 Kızlar, U12 Erkekler, U12 Kızlar, U14 Erkekler, U14 Kızlar, U16 Erkekler, U16 Kızlar, U18 Erkekler, U18 Kızlar, Ümit Erkekler ve Büyük Erkekler kategorilerinde maçlar oynandı.

Oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

U10 ERKEKLER

BERGAMA MOTORSİKLET SK 45 – 3 KASK ATLETİK SK

U10 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U10 KIZLAR

BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ 34 – 2 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ

U10 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U11 ERKEKLER

EGE ASİST BASKETBOL A 48 – 27 BAHÇEŞEHİR OKULLAR SK
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ 10 – 30 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK

U11 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U11 KIZLAR

U11 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U12 ERKEKLER

İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ 34 – 36 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR 121 – 10 ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ 14 – 43 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
EGE MEGA SPOR KULÜBÜ 27 – 80 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ
BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ 59 – 24 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR
ŞİRİNYER DORUK SPOR 54 – 14 ALTAY SPOR KULÜBÜ
İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ 19 – 59 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ
BOSSAN SPOR KULÜBÜ 41 – 5 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 50 – 37 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ 64 – 41 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ A 22 – 67 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ B
İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ 11 – 80 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 28 – 23 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ
ÇELSAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 60 – 36 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

U12 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U12 KIZLAR

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KULÜBÜ 24 – 70 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

U12 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 ERKEKLER

BAHÇEŞEHİR OKULLARI A 54 – 50 KARŞIYAKA B
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A 55 – 53 EGE ASİST SPOR A
KARŞIYAKA A 57 – 54 GÖZTEPE A
PETKİMSPOR 44 – 68 AMİRALLER SK A
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A 54 – 37 EGE ASİST BASKETBOL A
BORNOVA SPORTİF SK 19 – 86 BATI BASKETBOL GSK B
EGE ASİST SPOR A 79 – 24 BAHÇEŞEHİR OKULLARI B
KARŞIYAKA A 63 – 45 PETKİMSPOR
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A 68 – 67 AMİRALLER SK A
EGE ASİST BASKETBOL A 48 – 55 KARŞIYAKA B
GÖZTEPE A 62 – 50 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A
EGE ATLETİK SK 48 – 93 KASK ATLETİK SK

U14 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 KIZLAR

AMİRALLER SK 58 – 42 BUCA GSK
KARŞIYAKA ALBATROS SK 18 – 69 İZMİR YÜKSELİŞ SK

U14 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U16 ERKEKLER

TEK HEDEF SK B 33 – 80 EGE ELİT SK
KARŞIYAKA ALBATROS SK 20 – 102 ŞİRİNYER DORUK SK
İZMİR YENİ NESİL SK A 68 – 50 GAZİEMİR BASKETBOL SK
İZMİR YÜKSELİŞ B 98 – 24 BATI BASKETBOL SK
İZMİR YÜKSELİŞ A 104 – 19 İZMİR EGE BASKETBOL A
EGE ASİST GENÇLİK A 34 – 43 ERA SK A
İZMİR KOLEJLİLER SK 101 – 23 ERA SK B
KARŞIYAKA A 92 – 42 BAHÇEŞEHİR OKULLARI B
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A 78 – 59 KARŞIYAKA B
İZMİR EGE BASKETBOL B 68 – 19 MAVİŞEHİR İHTİSAS A
TEK HEDEF SK A 44 – 54 SİBA SK A
İZMİR GENÇLİK B 17 – 79 TAKEV SK
KARŞIYAKA B 59 – 77 PETKİM SPOR
MAVİ EGE GSK 41 – 21 MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK
İZMİR AGORA SK 25 – 115 EGE ASİST BASKETBOL SK
GELİŞİM KOLEJİ 60 – 95 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A
EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK 41 – 78 İZMİR EGE GELİŞİM SK
EDBA 108 – 37 EGE ZİRVE SK
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A 45 – 90 KARŞIYAKA A
AMİRALLER SK 31 – 47 MAVİŞEHİR İHTİSAS B
İZMİR KOLEJLİLER SK 105 – 39 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SK
BÜYÜK (MEGA)BASKETBOL SK 29 – 75 ŞİRİNYER DORUK SK
BERGAMA BELEDİYE SK 63 – 67 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK
YELKİ SK 55 – 62 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK 37 – 55 OLUŞUM BASKETBOL SK

U16 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U16 KIZLAR

ŞİRİNYER DORUK SPOR 11 – 74 BAYRAKLI BELEDİYESİ
ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ 56 – 27 İZMİR EGE GELİŞİM B
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR 46 – 63 İZMİR EGE GELİŞİM A
AMİRALLER SK 41 – 37 YARIMADA GENÇLİK
İZMİR BŞB A 73 – 50 İZMİR EGE GELİŞİM A
KARŞIYAKA ALBATROS 40 – 69 İZMİR EGE GELİŞİM B
ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ 89 – 28 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR
İZMİR EGE GELİŞİM B 45 – 24 AMİRALLER SK

U16 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 ERKEKLER

MAVİŞEHİR İHTİSAS SK 80 – 47 İZMİR EGE GELİŞİM SK
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI 63 – 57 EGE ASİST SK
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK A 61 – 68 KARŞIYAKA
EGE DEMİR SK B 65 – 85 İZMİR BŞB
GELİŞİM KOLEJİ 69 – 68 BORNOVA BELEDİYESİ
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK A 79 – 84 PETKİM SPOR
İZMİR YÜKSELİŞ A 56 – 42 SİBA SK
İZMİR EGE BASKETBOL B 20 – 104 İZMİR GÖKSU SK A
EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK 48 – 103 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK B
İZMİR AGORA SK 59 – 62 GUTS SK
BERGAMA BELEDİYE SK 26 – 62 İZMİR GSK
MENEMEN FİKRET GSK 76 – 49 İZMİR YÜKSELİŞ B
EGE ASİST SK 74 – 68 GELİŞİM KOLEJİ
KARŞIYAKA 77 – 62 PETKİM SPOR

U18 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 KIZLAR

ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ 71 – 60 İZMİR YÜKSELİŞ SK
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ 77 – 51 GÖZTEPE BASKETBOL SK
YARIMADA GSK 51 – 34 İZMİR EFE SPOR
İZMİR BŞB 45 – 36 KARŞIYAKA ALBATROS SK
ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ 66 – 24 İZMİR EGE GELİŞİM B

U18 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

ÜMİT ERKEKLER

KARŞIYAKA SK 88 – 33 İZMİR EGE BASKETBOL SK
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK 32 – 71 KARŞIYAKA BELEDİYESİ
BORNOVA BELEDİYESİ 58 – 55 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK
İZMİR EFE SK 75 – 78 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI

ÜMİT ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

BÜYÜK ERKEKLER

SİBA SK 75 – 81 YEŞİLYURT SK
TEK HEDEF SK 93 – 80 EGE SPORTİF
ROTA KOLEJİ SK 46 – 61 OLUŞUM BASKETBOL SK
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK 50 – 45 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK
İZMİR AGORA SK 64 – 67 MAVİ EGE SK
İZMİR GSK A 60 – 76 İZMİR BŞB.
İZMİR YÜKSELİŞ SK 69 – 83 BOSSAN SK
BOSSAN SK 92 – 70 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK
SİBA SK 81 – 60 MAVİ EGE SK
YEŞİLYURT SK 74 – 73 OLUŞUM BASKETBOL SK
İZMİR AGORA SK 24 – 93 İZMİR BŞB.
ROTA KOLEJİ SK 31 – 63 İZMİR GSK A
İZMİR YÜKSELİŞ SK 56 – 73 İZMİR GSK B
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK 82 – 86 TEK HEDEF SK


BÜYÜK ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

Daha Fazla Haber