Haberler

İzmir’de 14. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 15 – 21 Ocak 2022 tarihlerini kapsayacak olan 14. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
15.01.2022 CUMARTESİ 10:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS B15
15.01.2022 CUMARTESİ 11:30 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS D 14
15.01.2022 CUMARTESİ 13:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS D 15
15.01.2022 CUMARTESİ 17:00 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT E GR 38
15.01.2022 CUMARTESİ 18:30 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS B12
15.01.2022 CUMARTESİ 10:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT E GR 39
15.01.2022 CUMARTESİ 11:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS E 14
15.01.2022 CUMARTESİ 17:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK-A VALİ HÜSEYİN S.S. U16 KIZ ÜST-61
15.01.2022 CUMARTESİ 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 KIZ ÜST-64
15.01.2022 CUMARTESİ 20:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR ALTAY SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS B14
16.01.2022 PAZAR 10:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS F 11
16.01.2022 PAZAR 12:00 YELKİ SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS A 15
16.01.2022 PAZAR 14:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS A 14
16.01.2022 PAZAR 16:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 06
16.01.2022 PAZAR 17:30 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS D 11
16.01.2022 PAZAR 10:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ AMİRALLER SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS C 15
16.01.2022 PAZAR 12:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A PETKİM SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 90
16.01.2022 PAZAR 14:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 88
16.01.2022 PAZAR 16:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 87
16.01.2022 PAZAR 17:30 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS A 11
16.01.2022 PAZAR 10:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 KIZ ÜST 07
16.01.2022 PAZAR 12:00 BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 KIZ 09
16.01.2022 PAZAR 14:00 BERGAMA MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 ERK ALT KLAS D 04
16.01.2022 PAZAR 16:00 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK ALT E GR 40
16.01.2022 PAZAR 17:30 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS D 12
16.01.2022 PAZAR 10:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERK ÜST KL 05
16.01.2022 PAZAR 12:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK.ÜST 86
16.01.2022 PAZAR 14:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS B13
16.01.2022 PAZAR 16:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK.ÜST 89
16.01.2022 PAZAR 17:30 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS C 13
17.01.2022 PAZARTESİ 18:30 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT E 17
17.01.2022 PAZARTESİ 20:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT D 19
17.01.2022 PAZARTESİ 20:00 KARŞIYAKA SK-B PETKİM SK CUMHURİYET S.S. U16 ERK ÜST FİN 8
17.01.2022 PAZARTESİ 18:30 TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 KIZ ÜST-63
17.01.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U18 KIZ-90
17.01.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SK-B MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT D 22
17.01.2022 PAZARTESİ 20:00 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT D 20
17.01.2022 PAZARTESİ 18:30 SİBA SPOR KULÜBÜ-A TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT E 16
17.01.2022 PAZARTESİ 20:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT E 19
18.01.2022 SALI 18:30 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT F 17
18.01.2022 SALI 20:00 TORBALI METROPOLİS GSK MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT E 18
18.01.2022 SALI 20:00 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST B-27
18.01.2022 SALI 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT F 19
18.01.2022 SALI 20:00 KARŞIYAKA SK-A EN İYİ BEST GELİŞİM SK-A GAZİEMİR S.S U16 ERK ÜST FİN 7
18.01.2022 SALI 18:30 BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U18 ERK ALT D-16
18.01.2022 SALI 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B İNOVİTAL MENEMEN FİGES SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U18 ERK ALT D-14
18.01.2022 SALI 18:30 GELİŞİM KOLEJİ SK BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-A SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST FİN 6
18.01.2022 SALI 20:00 EGE ASİST SK-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-B SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST FİN 5
19.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 25
19.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 28
19.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK SK CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT D 24
19.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.B-56
19.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U18 KIZ-87
19.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 SİBA SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.B-55
19.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.B-53
19.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.A-56
19.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.B-54
19.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 19
19.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 KIZ ÜST-68
20.01.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. BÜYÜK ERK.A-55
20.01.2022 PERŞEMBE 18:30 EGE ASİST SK GELİŞİM KOLEJİ SK SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ÜST FİN 16
20.01.2022 PERŞEMBE 20:00 KARŞIYAKA SK PETKİM SK SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ÜST FİN 13
20.01.2022 PERŞEMBE 18:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT D 21
20.01.2022 PERŞEMBE 20:00 TED İZMİR KOLEJLİLER SANAT DENİZC.GSK OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT C 22
20.01.2022 PERŞEMBE 18:30 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT F 16
20.01.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B AMİRALLER SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 KIZ ÜST-67
21.01.2022 CUMA 18:30 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. BÜYÜK ERK.A-54
21.01.2022 CUMA 20:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KUÜ-B EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U16 ERK ALT F 20
21.01.2022 CUMA 18:30 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT E 20
21.01.2022 CUMA 20:00 İNOVİTAL MENEMEN FİGES MENDERES BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SK SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT D 23
21.01.2022 CUMA 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 KIZ-88
21.01.2022 CUMA 20:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 KIZ-89
21.01.2022 CUMA 18:30 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK-A BORNOVA BELEDİYESİ GSK VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ÜST FİN 15
21.01.2022 CUMA 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT C 24