Haberler

İzmir’de 13. Hafta Tamamlandı

Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde Basketbol İl Temsilcileri tarafından organize edilen İzmir Altyapı Basketbol Yerel Ligleri’nde 13. Hafta maçları tamamlandı.

8 – 14 Ocak haftasında U10 Erkekler, U10 Kızlar, U11 Erkekler, U11 Kızlar, U12 Erkekler, U12 Kızlar, U14 Erkekler, U14 Kızlar, U16 Erkekler, U16 Kızlar, U18 Erkekler, U18 Kızlar, Ümit Erkekler ve Büyük Erkekler kategorilerinde maçlar oynandı.

Oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

U10 ERKEKLER

TAKEV SK 16 – 28 MAVİŞEHİR SK
EGE ASİST SK 16 – 32 EGE DEMİR SK

U10 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U10 KIZLAR

EGE MEGA SPOR KULÜBÜ A 9 – 10 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ B

U10 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U11 ERKEKLER

YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR 42 – 7 EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (EBA)
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ 71 – 21 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ

U11 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U11 KIZLAR

EGE MEGA SPOR KULÜBÜ B 32 – 6 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ A

U11 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U12 ERKEKLER

EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ 35 – 27 BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ
BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ 55 – 37 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ 74 – 11 ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 30 – 41 TAKEV SPOR KULÜBÜ
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 9 – 78 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ B
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ A 70 – 33 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK

U12 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U12 KIZLAR

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK 19 – 35 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ

U12 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 ERKEKLER

BANDIRMA İZMİR SPOR A 19 – 89 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK
ŞİRİNYER DORUK SPOR 48 – 65 OLUŞUM BASKETBOL SK
EGE ASİST SPOR B 74 – 15 ÖZEL OLUŞUM
BORNOVA BELEDİYE GSK 79 – 42 GAZİEMİR BASKETBOL SK
İZMİR EFE SPOR A 47 – 60 EGE DEMİR SK
İZMİR DSİ SK 20 – 60 İZMİR YÜKSELİŞ SK A
BAYRAKLI BELEDİYESİ SK 46 – 65 BOSSAN SPOR KULÜBÜ
SİBA SK 24 – 67 ERA SK
KARŞIYAKA ALBATROS SK 48 – 42 BATI BASKETBOL GSK A
EGE GENÇLİK 64 – 37 İNOVİTAL MENEMEN FİGES
GÖZTEPE A 49 – 45 AMİRALLER SK A
PETKİMSPOR 49 – 73 EGE ASİST SPOR A
AMİRALLER B 85 – 15 EGE ASİST GSK B
EGE ASİST GSK A 44 – 61 YARIMADA GSK
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A 111 – 30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI B
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A 51 – 55 BAHÇEŞEHİR OKULLARI A
TAKEV SK 53 – 22 BATI BASKETBOL
GUTS SK 63 – 46 MAVİŞEHİR KOLEJİ B
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A 54 – 50 KARŞIYAKA B
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A 55 – 53 EGE ASİST SPOR A
KARŞIYAKA A 57 – 54 GÖZTEPE A
PETKİMSPOR 44 – 68 AMİRALLER SK A
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A 54 – 37 EGE ASİST BASKETBOL A

U14 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 KIZLAR

KARŞIYAKA ALBATROS SK 16 – 43 BUCA GSK
BOSSAN 51 – 42 İZMİR 1461 SK
İZMİR EGE GELİŞİM A 74 – 58 İZMİR BŞB
İZMİR YENİ NESİL SK 23 – 53 MENEMEN FİKRET GSK
AMİRALLER SK 58 – 42 BUCA GSK
KARŞIYAKA ALBATROS SK 18 – 69 İZMİR YÜKSELİŞ SK

U14 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U16 ERKEKLER

TEK HEDEF SK B 33 – 80 EGE ELİT SK
KARŞIYAKA ALBATROS SK 20 – 102 ŞİRİNYER DORUK SK
İZMİR YENİ NESİL SK A 68 – 50 GAZİEMİR BASKETBOL SK
İZMİR YÜKSELİŞ B 98 – 24 BATI BASKETBOL SK
İZMİR YÜKSELİŞ A 104 – 19 İZMİR EGE BASKETBOL A
EGE ASİST GENÇLİK A 34 – 43 ERA SK A
KARŞIYAKA A 92 – 42 BAHÇEŞEHİR OKULLARI B
İZMİR KOLEJLİLER SK 101 – 23 ERA SK B
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A 78 – 59 KARŞIYAKA B

U16 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U16 KIZLAR

ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ 56 – 27 İZMİR EGE GELİŞİM B
ŞİRİNYER DORUK SPOR 11 – 74 BAYRAKLI BELEDİYESİ
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR 46 – 63 İZMİR EGE GELİŞİM A
AMİRALLER SK 41 – 37 YARIMADA GENÇLİK

U16 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 ERKEKLER

MAVİŞEHİR İHTİSAS SK 80 – 47 İZMİR EGE GELİŞİM SK
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI 63 – 57 EGE ASİST SK
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK A 61 – 68 KARŞIYAKA
EGE DEMİR SK B 65 – 85 İZMİR BŞB
GELİŞİM KOLEJİ 69 – 68 BORNOVA BELEDİYESİ
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK A 79 – 84 PETKİM SPOR
İZMİR YÜKSELİŞ A 56 – 42 SİBA SK
İZMİR EGE BASKETBOL B 20 – 104 İZMİR GÖKSU SK A
EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK 48 – 103 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK B
İZMİR AGORA SK 59 – 62 GUTS SK

U18 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 KIZLAR

ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ 71 – 60 İZMİR YÜKSELİŞ SK
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ 77 – 51 GÖZTEPE BASKETBOL SK
YARIMADA GSK 51 – 34 İZMİR EFE SPOR
İZMİR BŞB 45 – 36 KARŞIYAKA ALBATROS SK

U18 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

ÜMİT ERKEKLER

KARŞIYAKA SK 88 – 33 İZMİR EGE BASKETBOL SK
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK 32 – 71 KARŞIYAKA BELEDİYESİ
BORNOVA BELEDİYESİ 58 – 55 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK
İZMİR EFE SK 75 – 78 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI

ÜMİT ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

BÜYÜK ERKEKLER

SİBA SK 75 – 81 YEŞİLYURT SK
TEK HEDEF SK 93 – 80 EGE SPORTİF
ROTA KOLEJİ SK 46 – 61 OLUŞUM BASKETBOL SK
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK 50 – 45 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK
İZMİR AGORA SK 64 – 67 MAVİ EGE SK
İZMİR GSK A 60 – 76 İZMİR BŞB.
İZMİR YÜKSELİŞ SK 69 – 83 BOSSAN SK

BÜYÜK ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN