Haberler

İzmir’de 13. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 8 – 14 Ocak 2022 tarihlerini kapsayacak olan 13. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
8.01.2022 CUMARTESİ 10:00 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI Sk CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT D GR 38
8.01.2022 CUMARTESİ 12:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U10 KIZ 10
8.01.2022 CUMARTESİ 14:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U11 KIZ 06
8.01.2022 CUMARTESİ 16:00 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT F GR 39
8.01.2022 CUMARTESİ 10:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK ALT KLAS F 09
8.01.2022 CUMARTESİ 12:00 İZMİR 1461 SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 KIZ ALT-28
8.01.2022 CUMARTESİ 14:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT A GR 53
8.01.2022 CUMARTESİ 16:00 ERA SPOR KULÜBÜ SİBA SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT B GR 41
8.01.2022 CUMARTESİ 10:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-A EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT A GR 51
8.01.2022 CUMARTESİ 12:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS E 10
8.01.2022 CUMARTESİ 14:00 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KUL TAKEV SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS E 09
8.01.2022 CUMARTESİ 16:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.05
8.01.2022 CUMARTESİ 10:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 KIZ ÜST-38
8.01.2022 CUMARTESİ 12:00 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (EBA) VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE A GR 07
8.01.2022 CUMARTESİ 14:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 KIZ ÜST 08
8.01.2022 CUMARTESİ 16:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U14 KIZ ÜST-37
8.01.2022 CUMARTESİ 10:00 BATIYAKA SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KUL-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT E GR 36
8.01.2022 CUMARTESİ 12:00 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS D 10
8.01.2022 CUMARTESİ 14:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT D GR 40
8.01.2022 CUMARTESİ 16:00 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT F GR 36
8.01.2022 CUMARTESİ 10:00 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR GAZİEMİR S.S U14 ERK ALT C GR 37
8.01.2022 CUMARTESİ 12:00 ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR S.S U14 ERK ALT F GR 40
8.01.2022 CUMARTESİ 14:00 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. GAZİEMİR S.S U14 ERK ALT E GR 37
8.01.2022 CUMARTESİ 16:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U14 ERK ALT A GR 49
9.01.2022 PAZAR 10:00 TEK HEDEF SPORKULÜBÜ-B İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT D GR 39
9.01.2022 PAZAR 12:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U10 ERK ALT KLAS A 03
9.01.2022 PAZAR 14:00 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL.ELE C GR 05
9.01.2022 PAZAR 16:00 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT F GR 38
9.01.2022 PAZAR 10:00 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS F 07
9.01.2022 PAZAR 12:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS E 07
9.01.2022 PAZAR 14:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 76
9.01.2022 PAZAR 16:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 77
9.01.2022 PAZAR 10:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK.ÜST 80
9.01.2022 PAZAR 12:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT B GR 38
9.01.2022 PAZAR 14:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT C GR 39
9.01.2022 PAZAR 16:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERKEK ÜST KLAS 01
9.01.2022 PAZAR 10:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ İNOVİTAL MENEMEN FİGES İZTİK S.S. U14 KIZ ALT-25
9.01.2022 PAZAR 12:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A PETKİM SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 78
9.01.2022 PAZAR 14:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS B 07
9.01.2022 PAZAR 16:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B GUTS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK ALT C GR 40
10.01.2022 PAZARTESİ 18:30 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 24
10.01.2022 PAZARTESİ 20:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 21
10.01.2022 PAZARTESİ 18:30 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-82
10.01.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT A-18
10.01.2022 PAZARTESİ 20:00 KARŞIYAKA SK KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST FİN 9
10.01.2022 PAZARTESİ 18:30 TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U18 KIZ-83
10.01.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U18 KIZ-84
10.01.2022 PAZARTESİ 18:30 EGE ASİST SK ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULL.SK SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ÜST FİN 11
10.01.2022 PAZARTESİ 20:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 KIZ-85
10.01.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT C-17
10.01.2022 PAZARTESİ 20:00 SİBA SPOR KULÜBÜ YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.B-52
11.01.2022 SALI 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U14 KIZ ÜST-42
11.01.2022 SALI 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 19
11.01.2022 SALI 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK-A PETKİM SK CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST FİN 10
11.01.2022 SALI 18:30 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR S.S U16 ERK ALT C 23
11.01.2022 SALI 20:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U21 ERK ÜST B-24
11.01.2022 SALI 18:30 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 KIZ ÜST-40
11.01.2022 SALI 20:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 83
11.01.2022 SALI 18:30 GELİŞİM KOLEJİ SK BORNOVA BELEDİYESİ GSK SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ÜST FİN 12
11.01.2022 SALI 20:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ EGE SPORTİF BASKETBOL KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.A-49
12.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 SİBA SPOR KULÜBÜ-B İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 20
12.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR KARABAĞLAR SS U16KIZ ALT-43
12.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U16 KIZ ÜST-60
12.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK.ÜST 82
12.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.A-51
12.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.B-51
12.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.B-50
12.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR S.S U14 ERK.ÜST 85
12.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR S.S U14 ERK.ÜST 81
12.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A PETKİM SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 84
12.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 21
13.01.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT C-13
13.01.2022 PERŞEMBE 18:30 SİBA SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT A-13
13.01.2022 PERŞEMBE 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U16 KIZ ÜST-58
13.01.2022 PERŞEMBE 18:30 ERA SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT B 20
13.01.2022 PERŞEMBE 20:00 ERA SPOR KULÜBÜ-B İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT A 20
13.01.2022 PERŞEMBE 18:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U21 ERK ÜST A-22
13.01.2022 PERŞEMBE 20:00 KARŞIYAKA SK-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-B VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ÜST FİN 2
14.01.2022 CUMA 18:30 KARŞIYAKA SK-B BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-A CUMHURİYET S.S. U16 ERK ÜST FİN 3
14.01.2022 CUMA 20:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST A-25
14.01.2022 CUMA 18:30 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL.- B – EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT C-14
14.01.2022 CUMA 20:00 GUTS SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT A-17
14.01.2022 CUMA 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GSK TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC.GSK BALÇOVA S.S. U21 ERK ÜST B-25
14.01.2022 CUMA 20:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ AMİRALLER SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 KIZ ÜST-57
14.01.2022 CUMA 18:30 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK VALİ HÜSEYİN S.S. BÜYÜK ERK.B-49
14.01.2022 CUMA 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. BÜYÜK ERK.A-52