Connect with us

İzmir’de 12. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 1 – 7 Ocak 2022 tarihlerini kapsayacak olan 12. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
1.01.2022 CUMARTESİ 13:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.06
1.01.2022 CUMARTESİ 15:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A AMİRALLER SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U11 ERK ÜST KL 06
1.01.2022 CUMARTESİ 17:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK AMİRALLER SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 KIZ ÜST-35
1.01.2022 CUMARTESİ 15:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U10 ERK ALT KLAS B 03
1.01.2022 CUMARTESİ 16:30 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 KIZ ALT KL 05
1.01.2022 CUMARTESİ 18:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT B GR 39
1.01.2022 CUMARTESİ 13:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT A GR 43
1.01.2022 CUMARTESİ 15:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SPOR KUL. KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT E GR 33
1.01.2022 CUMARTESİ 17:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT A GR 46
1.01.2022 CUMARTESİ 13:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 KIZ ÜST-34
1.01.2022 CUMARTESİ 15:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 KIZ 05
1.01.2022 CUMARTESİ 17:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U14 KIZ ÜST-36
1.01.2022 CUMARTESİ 13:00 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ALTAY SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U14 ERK ALT E GR 31
1.01.2022 CUMARTESİ 15:00 BATI ANADOLU SAĞLIK VE EĞT. KUR. GENÇLİK SK TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U12 KIZ ÜST 05
1.01.2022 CUMARTESİ 17:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR GAZİEMİR S.S U14 ERK ALT C GR 33
1.01.2022 CUMARTESİ 13:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-A BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK ALT A GR 44
1.01.2022 CUMARTESİ 15:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ DENGE OKULLARI SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS D 09
1.01.2022 CUMARTESİ 17:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U14 ERK ALT A GR 45
2.01.2022 PAZAR 10:00 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT B GR 40
2.01.2022 PAZAR 12:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS E 08
2.01.2022 PAZAR 14:00 KUTUP YILDIZI SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS A 07
2.01.2022 PAZAR 16:00 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT D GR 36
2.01.2022 PAZAR 10:00 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL
İNOVİTAL MENEMEN FİGES
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT F GR 33
2.01.2022 PAZAR 12:00 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL ALTAY SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS B 10
2.01.2022 PAZAR 14:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS B 09
2.01.2022 PAZAR 16:00 BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT C GR 36
2.01.2022 PAZAR 10:00 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS D 07
2.01.2022 PAZAR 12:00 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT F GR 32
2.01.2022 PAZAR 14:00 ATA 1925 SPOR KULÜBÜ ÇEŞME BELEDİYESPOR D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT C GR 38
2.01.2022 PAZAR 16:00 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ SİBA SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT B GR 37
2.01.2022 PAZAR 10:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 71
2.01.2022 PAZAR 12:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B PETKİM SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 72
2.01.2022 PAZAR 14:00 KUTUP YILDIZI SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 KIZ 01
2.01.2022 PAZAR 16:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK-A İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 KIZ ÜST-53
2.01.2022 PAZAR 10:00 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS F 10
2.01.2022 PAZAR 12:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK VALİ HÜSEYİN S.S. U16 KIZ ÜST-51
2.01.2022 PAZAR 14:00 GUTS SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT C GR 35
2.01.2022 PAZAR 16:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT F GR 35
2.01.2022 PAZAR 10:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK ALT KLAS F 06
2.01.2022 PAZAR 12:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK.ÜST 75
2.01.2022 PAZAR 17:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK.ÜST 74
2.01.2022 PAZAR 18:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK.ÜST 73
3.01.2022 PAZARTESİ 18:30 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-A EGE CHAMPS ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT F 15
3.01.2022 PAZARTESİ 20:00 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SK -B- BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 22
3.01.2022 PAZARTESİ 18:30 KARŞIYAKA SK KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK-A VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ÜST FİN 5
3.01.2022 PAZARTESİ 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-77
3.01.2022 PAZARTESİ 20:00 GELİŞİM KOLEJİ SK PETKİM SK CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST FİN 7
3.01.2022 PAZARTESİ 18:30 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U16 ERK ALT F 11
3.01.2022 PAZARTESİ 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U18 KIZ-78
3.01.2022 PAZARTESİ 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GSK ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULL.SK SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ÜST FİN 8
3.01.2022 PAZARTESİ 20:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST A-24
3.01.2022 PAZARTESİ 18:30 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U21 ERK ÜST A-23
3.01.2022 PAZARTESİ 20:00 EGE ASİST SK KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK GAZİEMİR S.S U18 ERK ÜST FİN 6
4.01.2022 SALI 18:30 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-B İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT E 15
4.01.2022 SALI 20:00 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL
İNOVİTAL MENEMEN FİGES)
YELKİ SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT D 16
4.01.2022 SALI 20:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ BORNOVA BELEDİYESİ GSK CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST B-21
4.01.2022 SALI 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 KIZ-76
4.01.2022 SALI 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 KIZ-80
4.01.2022 SALI 18:30 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U18 KIZ-79
4.01.2022 SALI 20:00 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U16 ERK ALT F 18
4.01.2022 SALI 18:30 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.A-46
4.01.2022 SALI 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.B-47
5.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 23
5.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 19
5.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT B-18
5.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.B-46
5.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B EGE SPORTİF BASKETBOL KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.A-45
5.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ SİBA SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.B-48
5.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.B-45
5.01.2022 ÇARŞAMBA 18:30 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 22
5.01.2022 ÇARŞAMBA 20:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ ERA SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 13
6.01.2022 PERŞEMBE 20:00 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. BÜYÜK ERK.A-48
6.01.2022 PERŞEMBE 18:30 EGE ASİST SK-A GELİŞİM KOLEJİ SK SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST FİN 1
6.01.2022 PERŞEMBE 20:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-B SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST 24
6.01.2022 PERŞEMBE 18:30 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 ERK ALT B 23
6.01.2022 PERŞEMBE 20:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U16 KIZ ÜST-54
6.01.2022 PERŞEMBE 18:30 PETKİM SK EN İYİ BEST GELİŞİM SK-A VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ÜST FİN 4
6.01.2022 PERŞEMBE 20:00 KARŞIYAKA SK-A KARŞIYAKA SK-B VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ÜST FİN 12
7.01.2022 CUMA 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GSK KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST B-23
7.01.2022 CUMA 20:00 İNOVİTAL MENEMEN FİGES İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST B-22
7.01.2022 CUMA 18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT A-14
7.01.2022 CUMA 20:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT A-16
7.01.2022 CUMA 18:30 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ATA 1925 SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT B-15
7.01.2022 CUMA 20:00 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KUL. TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT D-17
7.01.2022 CUMA 18:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -A KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK. VALİ HÜSEYİN S.S. U18 ERK ALT B-13
7.01.2022 CUMA 20:00 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ALT C 14

Daha Fazla Haber