Connect with us

İzmir’de 11. Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 25 – 30 Aralık 2021 tarihlerini kapsayacak olan 11. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
25.12.2021 CUMARTESİ 10:00 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS C 07
25.12.2021 CUMARTESİ 11:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 KIZ ÜST-33
25.12.2021 CUMARTESİ 13:00 FOÇA BELEDİYESPOR KULÜBÜ İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL CUMHURİYET S.S. U12 ERK ALT KLAS F 08
25.12.2021 CUMARTESİ 10:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. SERDAR YERELİ S.S. U12 ERK ALT KLAS A 10
25.12.2021 CUMARTESİ 12:00 TEK HEDEF SPORKULÜBÜ-B BATI EGE SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT D GR 33
25.12.2021 CUMARTESİ 14:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A ALTAY SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT E GR 27
25.12.2021 CUMARTESİ 16:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT A GR 38
25.12.2021 CUMARTESİ 10:00 YELKİ SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U12 ERK ALT KLAS A 09
25.12.2021 CUMARTESİ 12:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT B GR 35
25.12.2021 CUMARTESİ 14:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B ÇEŞME BELEDİYESPOR BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT C GR 34
25.12.2021 CUMARTESİ 16:00 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ ERA SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT B GR 31
25.12.2021 CUMARTESİ 10:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A AMİRALLER SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 KIZ ÜST-31
25.12.2021 CUMARTESİ 12:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U14 KIZ ÜST-32
25.12.2021 CUMARTESİ 14:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ ATA 1925 SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U12 ERK ALT KLAS A 08
25.12.2021 CUMARTESİ 16:00 ATA 1925 SPOR KULÜBÜ YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT C GR 32
25.12.2021 CUMARTESİ 10:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS D 06
25.12.2021 CUMARTESİ 12:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT A GR 39
25.12.2021 CUMARTESİ 14:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-A D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT A GR 37
25.12.2021 CUMARTESİ 16:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B SİBA SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT B GR 33
25.12.2021 CUMARTESİ 10:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI Sk İZTİK S.S. U14 ERK ALT D GR 34
25.12.2021 CUMARTESİ 12:00 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U14 ERK ALT B GR 34
25.12.2021 CUMARTESİ 14:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ GUTS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS C 10
25.12.2021 CUMARTESİ 16:00 GUTS SPOR KULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR İZTİK S.S. U14 ERK ALT C GR 29
26.12.2021 PAZAR 15:00 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT C GR 31
26.12.2021 PAZAR 16:30 ERA SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U11 ERKEK ALT KL. ELE B GR 08
26.12.2021 PAZAR 18:00 ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT F GR 34
26.12.2021 PAZAR 10:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS C 08
26.12.2021 PAZAR 12:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U12 ERK ALT KLAS C 09
26.12.2021 PAZAR 14:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT D GR 35
26.12.2021 PAZAR 16:00 EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT E GR 35
26.12.2021 PAZAR 10:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 67
26.12.2021 PAZAR 12:00 ÇELSAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT A GR 40
26.12.2021 PAZAR 14:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 70
26.12.2021 PAZAR 16:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 69
26.12.2021 PAZAR 10:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT F GR 29
26.12.2021 PAZAR 12:00 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT D GR 32
26.12.2021 PAZAR 14:00 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT F GR 31
26.12.2021 PAZAR 16:00 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 ERK ALT KLAS A 06
26.12.2021 PAZAR 10:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 KIZ ÜST-49
26.12.2021 PAZAR 12:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS E 06
26.12.2021 PAZAR 14:00 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK ALT E GR 34
26.12.2021 PAZAR 16:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A PETKİM SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 66
26.12.2021 PAZAR 12:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK.ÜST 68
26.12.2021 PAZAR 14:00 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KUL-B VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT E GR 32
26.12.2021 PAZAR 16:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK-A İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U16 KIZ ÜST-50
27.12.2021 PAZARTESİ 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B SİBA SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 13
27.12.2021 PAZARTESİ 20:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT D 14
27.12.2021 PAZARTESİ 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-67
27.12.2021 PAZARTESİ 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-69
27.12.2021 PAZARTESİ 20:00 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ PETKİM SK CUMHURİYET S.S. U 18 ERKEK ÜST FIN 4
27.12.2021 PAZARTESİ 18:30 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U16 ERK ALT C 17
27.12.2021 PAZARTESİ 20:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U18 KIZ-66
27.12.2021 PAZARTESİ 18:30 KARŞIYAKA SK. EGE ASİST SK SERDAR YERELİ S.S. U 18 ERKEK ÜST FIN 1
27.12.2021 PAZARTESİ 20:00 GELİŞİM KOLEJİ SK KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK-A SERDAR YERELİ S.S. U 18 ERKEK ÜST FIN 2
27.12.2021 PAZARTESİ 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GSK. KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK GAZİEMİR S.S U 18 ERKEK ÜST FIN 3
27.12.2021 PAZARTESİ 20:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 KIZ-68
28.12.2021 SALI 18:30 TORBALI METROPOLİS GSK TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT E 12
28.12.2021 SALI 20:00 İZMİR EGE BASKETBOL SK-B MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT D 15
28.12.2021 SALI 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST A-19
28.12.2021 SALI 18:30 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR -B GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT A-15
28.12.2021 SALI 20:00 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT D-15
28.12.2021 SALI 18:30 BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT D 17
28.12.2021 SALI 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK İZTİK S.S. U18 KIZ-70
28.12.2021 SALI 18:30 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC GSK EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-A SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT B-14
28.12.2021 SALI 20:00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK SK MENDERES BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SK SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ALT D 18
29.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ-B ADA KOLEJİ SPORKULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT E 11
29.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 TAKEV SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT E 13
29.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR K BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ALT C-18
29.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.B-41
29.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.A-43
29.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A SİBA SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.B-43
29.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B BOSSAN SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.A-42
29.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. EGE SPORTİF BASKETBOL KULÜBÜ GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.A-41
29.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 KIZ-74
29.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KUÜ-B MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U16 ERK ALT F 14
29.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ (EDBA) İZTİK S.S. U16 ERK ALT F 13
30.12.2021 PERŞEMBE 20:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 KIZ-72
30.12.2021 PERŞEMBE 18:30 ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK SERDAR YERELİ S.S. U18 KIZ-75
30.12.2021 PERŞEMBE 20:00 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İNOVİTAL MENEMEN FİGES SERDAR YERELİ S.S. U21 ERK ÜST B-20
30.12.2021 PERŞEMBE 18:30 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.B-42
30.12.2021 PERŞEMBE 20:00 İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.B-44
30.12.2021 PERŞEMBE 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-71
30.12.2021 PERŞEMBE 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-73

Daha Fazla Haber