Connect with us

İzmir’de 10. Hafta Tamamlandı

Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde Basketbol İl Temsilcileri tarafından organize edilen İzmir Altyapı Basketbol Yerel Ligleri’nde 10. Hafta hafta maçları tamamlandı.

18-24 Aralık haftasında Büyük Erkekler, U18 Erkekler, U18 Kızlar, U16 Erkekler, U16 Kızlar, U14 Erkekler, U14 Kızlar, U12 Erkekler, U12 Kızlar, U11 Erkekler, U11 Kızlar, U10 Erkekler ve U10 Kızlar kategorilerinde maçlar oynandı.

Oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

BÜYÜK ERKEKLER

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK 98 – 88 İZMİR YÜKSELİŞ SK
İZMİR GSK B 72 – 65 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK
İZMİR BŞB. 79 – 36 YEŞİLYURT SK
OLUŞUM BASKETBOL SK 53 – 66 SİBA SK


BÜYÜK ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U10 ERKEKLER

GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR A 22 – 10 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN SK
BASKETKÖY SEFERİHİSAR A 45 – 21 BOSSAN SK

U10 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U10 KIZLAR

EGE MEGA SPOR KULÜBÜ B 9 – 14 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ

U10 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U11 ERKEKLER

9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 47 – 39 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ B
SİBA SPOR KULÜBÜ 28 – 23 ÇELSAN SK
ÇEŞME BELEDİYE SPOR 13 – 18 BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 4 – 41 EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (EBA)
BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ 0 – 20 EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ 31 – 17 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ

U11 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U11 KIZLAR

İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ 70 – 4 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ A

U11 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U12 ERKEKLER

YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR 55 – 21 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

U12 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U12 KIZLAR

YELKİ SPOR KULÜBÜ 20 – 0 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KULÜBÜ 12 – 68 TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

U12 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 ERKEKLER

ROTA KOLEJİ SK 66 – 34 MAVİŞEHİR GENÇLİK A
İZMİR KOLEJLİLER SK 45 – 66 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK
BATIYAKA SK 0 – 20 BATI BASKETBOL GSK B
BATI EGE SK 34 – 37 İZMİR DSİ SK
TEK HEDEF B 10 – 76 MAVİŞEHİR KOLEJİ A
GÖZTEPE B 53 – 26 KASK ATLETİK SK
BORNOVA SPORTİF SK 0 – 20 İZMİR EGE BASKETBOL SK
TAKEV SK 27 – 64 EGE GENÇLİK
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR B 32 – 52 İNOVİTAL MENEMEN FİGES
EGE ASİST BASKETBOL A 43 – 52 AMİRALLER SK A
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ A 49 – 65 GÖZTEPE A
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A 54 – 60 KARŞIYAKA A
KARŞIYAKA ALBATROS SK 31 – 44 ÖZEL OLUŞUM
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B 42 – 68 KARŞIYAKA B
EGE ASİST BASKETBOL B 10 – 89 İZMİR YÜKSELİŞ SK A
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS A 28 – 64 EGE ASİST SPOR A


U14 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U14 KIZLAR

 

İZMİR DSİ 62 – 32 EGE MEGA SPOR
KARŞIYAKA ALBATROS SK 12 – 54 İZMİR EGE GELİŞİM A
BUCA GSK 40 – 27 İZMİR EGE GELİŞİM B
İZMİR BŞB 61 – 49 İZMİR YÜKSELİŞ SK
GÖZTEPE BASKETBOL SK 37 – 17 ŞİRİNYER DORUK SPOR


U14 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U16 ERKEKLER

BATI BASKETBOL SK 57 – 29 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS
MENEMEN BELEDİYESİ GSK 20 – 0 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK
BÜYÜK (MEGA)BASKETBOL SK 58 – 14 TEK HEDEF SK B
BORNOVA SPORTİF SK 25 – 51 EGE ELİT SK
İZMİR YÜKSELİŞ A 28 – 107 İZMİR GÖKSU SK
MAVİŞEHİR İHTİSAS B 104 – 8 İZMİR EGE BASKETBOL A
İZMİR EFE SK 75 – 37 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK
BORNOVA BELEDİYESİ B 39 – 56 GAZİEMİR BASKETBOL SK
EGE ASİST GENÇLİK A 59 – 34 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK


U16 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U16 KIZLAR

MENDERES BELEDİYE 31 – 70 MENEMEN FİKRET GENÇLİK
AMİRALLER SK 53 – 44 İZMİR EGE GELİŞİM A
ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ 56 – 26 KARŞIYAKA ALBATROS
İZMİR BŞB A 60 – 59 YARIMADA GENÇLİK
ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ 73 – 33 AMİRALLER SK
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR 40 – 76 İZMİR EGE GELİŞİM B

 

U16 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 ERKEKLER

EGE ELİT SK 40 – 62 YARIMADA SK
PETKİM SPOR 78 – 77 KARŞIYAKA
BANDIRMA İZMİR SK 63 – 43 ROTA KOLEJİ SK
MAVİŞEHİR KOLEJİ SK 87 – 39 TORBALI METROPOLİS GSK
BORNOVA BELEDİYESİ 88 – 67 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK A
EGE ASİST SK 56 – 66 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK A
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI 75 – 71 GELİŞİM KOLEJİ
YELKİ SK 44 – 60 ŞİRİNYER DORUK SK


U18 ERKEKLER PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

U18 KIZLAR

ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ 20 – 0 AMİRALLER SK
İZMİR BŞB 29 – 56 İZMİR EGE GELİŞİM B
İZMİR YÜKSELİŞ SK 65 – 20 İZMİR EFE SPOR
GÖZTEPE BASKETBOL SK 42 – 67 YARIMADA GSK
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ 77 – 30 İZMİR EGE GELİŞİM A


U18 KIZLAR PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

Daha Fazla Haber