Connect with us

İzmir’de 10.Hafta Maç Programı Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği, altyapı basketbol liglerinde 18 – 24 Aralık 2021 tarihlerini kapsayacak olan 10. hafta müsabaka listesinde yer alan maçlar şöyle:

18.12.2021 CUMARTESİ 10:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI Sk CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT D GR 30
18.12.2021 CUMARTESİ 12:00 BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B BATIYAKA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT E GR 26
18.12.2021 CUMARTESİ 14:00 TEK HEDEF SPORKULÜBÜ-B MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK ALT D GR 27
18.12.2021 CUMARTESİ 16:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK CUMHURİYET S.S. U14 KIZ ÜST-30
18.12.2021 CUMARTESİ 10:00 YELKİ SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U12 KIZ ALT KL 04
18.12.2021 CUMARTESİ 12:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ BATI EGE SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT D GR 29
18.12.2021 CUMARTESİ 14:00 SİBA SK ÇELSAN SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U11 ERK ÜST KL 04
18.12.2021 CUMARTESİ 16:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U14 ERK ALT F GR 30
18.12.2021 CUMARTESİ 10:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL BALÇOVA S.S. U10 ERK ALT KLAS A 04
18.12.2021 CUMARTESİ 12:00 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ-A BOSSAN SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U10 ERK.ÜST KLAS.04
18.12.2021 CUMARTESİ 14:00 ÇEŞME BELEDİYE SPOR BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U11 ERKEK ALT KL.ELE B GR 05
18.12.2021 CUMARTESİ 16:00 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U14 ERK ALT E GR 30
18.12.2021 CUMARTESİ 10:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U14 KIZ ÜST-29
18.12.2021 CUMARTESİ 12:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U14 KIZ ÜST-28
18.12.2021 CUMARTESİ 14:00 KASK ATLETİK SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KUL-B VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT E GR 28
18.12.2021 CUMARTESİ 10:00 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT D GR 26
18.12.2021 CUMARTESİ 12:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. TORBALI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U12 KIZ ÜST 02
18.12.2021 CUMARTESİ 14:00 MENDERES BELEDİYE KÜLTÜR SANAT SK. İNOVİTAL MENEMEN FİGES SK D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U16KIZ ALT-31
18.12.2021 CUMARTESİ 16:00 MENEMEN FİKRET GENÇLİK VE SPOR KUL
İNOVİTAL MENEMEN FİGES
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B D.E.Ü. TINAZTEPE S.S U14 ERK ALT F GR 27
18.12.2021 CUMARTESİ 10:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U14 KIZ ALT-30
18.12.2021 CUMARTESİ 12:00 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT KL.ELE A GR 04
18.12.2021 CUMARTESİ 14:00 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U12 ERK ALT KLAS D 08
18.12.2021 CUMARTESİ 16:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (EBA) İZTİK S.S. U11 ERKEK ALT KL.ELE A GR 03
19.12.2021 PAZAR 10:00 ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT F GR 28
19.12.2021 PAZAR 12:00 BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ EGE DEMİR SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U11 ERKEK ALT KL.ELE C GR 02
19.12.2021 PAZAR 14:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B KARABAĞLAR SS U14 ERK ALT D GR 28
19.12.2021 PAZAR 16:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ŞİRİNYER DORUK SPOR KARABAĞLAR SS U14 KIZ ALT-26
19.12.2021 PAZAR 10:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 61
19.12.2021 PAZAR 12:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK CUMHURİYET S.S. U16 KIZ ÜST-41
19.12.2021 PAZAR 14:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 64
19.12.2021 PAZAR 16:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U14 ERK.ÜST 65
19.12.2021 PAZAR 10:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U14 ERK.ÜST 63
19.12.2021 PAZAR 12:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 KIZ ÜST-43
19.12.2021 PAZAR 14:00 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-B İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ İZTİK S.S. U10 KIZ 05
19.12.2021 PAZAR 16:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ EGE MEGA SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U11 KIZ 03
19.12.2021 PAZAR 10:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK.ÜST 62
19.12.2021 PAZAR 12:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U11 ERKEK ALT KL.ELE B GR 01
19.12.2021 PAZAR 14:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK-A YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 KIZ ÜST-44
19.12.2021 PAZAR 16:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN S.S. U14 ERK ALT C GR 27
20.12.2021 PAZARTESİ 18:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT B 17
20.12.2021 PAZARTESİ 20:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-B BÜYÜK (MEGA) BASKETBOL SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 18
20.12.2021 PAZARTESİ 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-63
20.12.2021 PAZARTESİ 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. VALİ HÜSEYİN S.S. U18 KIZ-65
20.12.2021 PAZARTESİ 20:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST A-28
20.12.2021 PAZARTESİ 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK İZTİK S.S. U18 KIZ-64
20.12.2021 PAZARTESİ 20:00 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK İZTİK S.S. U16 ERK ALT E 14
20.12.2021 PAZARTESİ 18:30 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ YARIMADA SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ÜST B-29
20.12.2021 PAZARTESİ 20:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 KIZ-62
20.12.2021 PAZARTESİ 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 KIZ-61
20.12.2021 PAZARTESİ 20:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ÜST A-29
21.12.2021 SALI 18:30 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT A 17
21.12.2021 SALI 20:00 TED İZMİR KOLEJLİLER SANAT DENİZC.GSK İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 15
21.12.2021 SALI 20:00 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ GELİŞİM KOLEJİ CUMHURİYET S.S. U18 ERK ÜST B-30
21.12.2021 SALI 18:30 TORBALI METROPOLİS GSK MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT C-15
21.12.2021 SALI 20:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR YELKİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S U18 ERK ALT D-18
21.12.2021 SALI 18:30 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 16
21.12.2021 SALI 20:00 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U16 ERK ALT B 14
21.12.2021 SALI 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GSK KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. – A – SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ÜST A-30
21.12.2021 SALI 20:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK-A SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ÜST B-28
22.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 GAZİEMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ BORNOVA BELEDİYESİ GENÇ. VE SK-B KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT C 16
22.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A KARABAĞLAR SS U16 ERK ALT B 15
22.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. BÜYÜK ERK.A-39
22.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.A-38
22.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ FOÇA BELEDİYESPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. BÜYÜK ERK.A-40
22.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. U21 ERK ÜST A-21
22.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SİBA SPOR KULÜBÜ BALÇOVA S.S. BÜYÜK ERK.B-38
22.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 MAVİ EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.B-39
22.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK GAZİEMİR S.S BÜYÜK ERK.B-37
22.12.2021 ÇARŞAMBA 18:30 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ ÖZBATILILAR TİMUR ARSLAN KOLEJİ SK İZTİK S.S. U16 KIZ ÜST-46
22.12.2021 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B İZTİK S.S. U16 KIZ ÜST-45
23.12.2021 PERŞEMBE 20:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET S.S. U16 ERK ÜST B-30
23.12.2021 PERŞEMBE 18:30 ADA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT B-16
23.12.2021 PERŞEMBE 20:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ EGE FİNAL SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ S.S. U18 ERK ALT D-13
23.12.2021 PERŞEMBE 18:30 EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR -A- 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SPOR BALÇOVA S.S. U16 ERK ÜST A-28
23.12.2021 PERŞEMBE 20:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPORKULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA S.S. U16 KIZ ÜST-48
23.12.2021 PERŞEMBE 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK GELİŞİM KOLEJİ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ÜST B-28
23.12.2021 PERŞEMBE 20:00 ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ PETKİM SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. U16 ERK ÜST B-29
23.12.2021 PERŞEMBE 18:30 YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR KUL. İZTİK S.S. U16 ERK ALT F 12
23.12.2021 PERŞEMBE 20:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-A İZTİK S.S. U16 ERK ALT C 18
24.12.2021 CUMA 18:30 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET S.S. U16 ERK ÜST A-30
24.12.2021 CUMA 20:00 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET S.S. U21 ERK ÜST A-20
24.12.2021 CUMA 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GSK-A BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U16 ERK ÜST A-29
24.12.2021 CUMA 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B SERDAR YERELİ S.S. U18 KIZ-81
24.12.2021 CUMA 18:30 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KUL. BALÇOVA S.S. U18 ERK ALT B-17
24.12.2021 CUMA 20:00 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SPOR TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZC.GSK BALÇOVA S.S. U21 ERK ÜST B-19
24.12.2021 CUMA 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ EGE SPORTİF BASKETBOL KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. BÜYÜK ERK.A-37
24.12.2021 CUMA 20:00 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A İZMİR AGORA SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN S.S. BÜYÜK ERK.B-40

Daha Fazla Haber