Sosyal Medya:

Haberler

İzmir U-16 Yıldız Erkekler A Ligi 2. Tur Heyecanında Son Durum

İzmir U-16 Yıldız Erkekler A Ligi’nde 2017 – 2018 sezonu heyecanı devam ederken, 2. Tur gruplarındaki çekişmenin dozu her geçen gün yükseliyor. 

İzmir U-16 Yıldız Erkekler A Ligi 2. Tur A Grubu’nda son maçlar öncesinde sıralama büyük ölçüde kesinleşmiş gibi görünüyor. Oynadığı 4. maçı da kazanan Siba, Final Grubu biletini cebine koymuş durumda. Diğer iki bilet için ise üç takım çekişme halinde. Şu anda 4. sırada yer alan Oluşum Basketbol son hafta mücadelesinde Altay Basketbol ile karşı karşıya gelecek. Bu karşılaşmada ortaya çıkacak sonuç kalan 2 biletin sahibinin kimler olacağını belirleyecek. İzmir Gençlik Spor Kulübü ve Şirinyer Doruk ise sezonu tamamlayan takımlar oldu.

İZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

B GRUBU’NDA MAVİŞEHİR VE EGE ASİST GARANTİLEDİ

 İzmir U-16 Yıldız Erkekler A Ligi 2. Tur B Grubu’nda son karşılaşmalar öncesinde Mavişehir Spor Kulübü oynadığı 4 maçı da kazanarak Final Grubu’nu garantiledi. Grupta 3 galibiyet 1 yenilgİ ile ikinci sırada yer alan Ege Asist Spor Kulübü de Final Grubu biletini kapan diğer takım oldu. Bu grupta Final Grubu’na yükselecek son takım ise Karşıyaka Basketbol Yıldızları ile Petkim Spor Kulübü arasında oynanacak maçın ardından belli olacak.

İZMİR U16E A LİGİ 2. TUR B GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12 takımın katılımıyla tek devreli lig usulüne göre oynanana 2.Tur müsabakaları sonucu her grubun ilk üç (3) takımı Final grubuna yükseleceklerdir. Final grubu müsabakaları tek devreli lig usulüne göre oynanacaktır.

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler