Haberler

İstanbul’da 9. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 25 – 31 Aralık tarihleri arasında oynanacak 9. hafta maçlarıyla devam edecek.

25 – 31 Aralık 2021 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

25.12.2021 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
9:30 ATLANTİK SPOR KULÜBÜ ÜNSPED A
11:00 DARÜŞŞAFAKA BİZ BASKETBOL
12:30 DARÜŞŞAFAKA B MİMAR SİNAN KOLEJİ
14:00 DARÜŞŞAFAKA B EMLAK KONUT
15:30 DARÜŞŞAFAKA A İSTANBUL TİCARET ODASI
17:00 KADIKÖY İSTANBUL SİLİVRİ SPOR
18:30 CEDİ OSMAN BASKETBOL AKADEMİ İSTANBUL
20:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK ORİON B
25.12.2021 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
9:30 BEYKENT BASKETBOL BASK B
11:00 SULTANGAZİ KARŞIYAKA SPOR FABRİKASI
12:30 CEDİ OSMAN BASKETBOL SPOR FABRİKASI
14:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL TEŞVİKİYE A
15:30 SİGORTAM NET BASKETBOL AKADEMİ BAĞCILAR GÖZTEPE
17:00 SİGORTAM NET BASKETBOL AKADEMİ İSTANBUL GELİŞİM
18:30 AVCILAR TANYILDIZI BAHÇELİEVLER BELEDİYE
20:00 İSTANBUL VARDAR A BEYLİKDÜZÜ BASKET
25.12.2021 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
18:00 FESA A İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK
19:30 KAAN GÖZTEPE A PAMUKSPOR GELİŞİM
25.12.2021 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
10:00 ADA YILDIZLARI A ÇUBUKLU
11:30 ATLETİK SPORTİF DİNAMO
13:00 ATAŞEHİR GENÇLİK AKADEMİ İSTANBUL
14:30 ROTA AKADEMİ TAKIM YILDIZLARI
26.12.2021 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
9:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE ALTINELLER
11:00 CBL AKADEMİ SİLİVRİ SPOR
12:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK ANADOLU EFES B
14:00 BEŞİKTAŞ B ANADOLU EFES A
15:30 MVP ETİLER PERTEVNİYAL İTÜ
17:00 AÇI GENÇLİK B EGE MAVİSİ
18:30 MİMAR SİNAN KOLEJİ LEYLA ÇALIŞKAN
20:00 HAZNEDAR DORUK KURTULUŞ
26.12.2021 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
9:30 GENÇ KOLEJ BASKETBOL EMLAK KONUT B
11:00 ORİON A EMLAK KONUT
12:30 ORİON B AVCILAR TANYILDIZI
14:00 ÜNSPED AVCILAR TANYILDIZI
15:30 BEYOĞLUSPOR ÜNSPED
17:00 ÇATALCA BELEDİYE BAHÇEŞEHİR SPOR KULÜBÜ
18:30 İSTANBUL GELİŞİM ÇATALCA BELEDİYE
20:00 EYÜPSULTAN BELEDİYESİ STARLARIN DOĞUŞU
26.12.2021 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
15:30 ALLSTARS İSTANBUL TİTAN AKADEMİ A
17:00 ŞERİFALİ GENÇLİK A ROTA AKADEMİ
18:30 HİGH TOUCH GENÇ PAŞABAHÇE A
20:00 PARLAYAN YILDIZLAR A BEYLERBEYİ A
27.12.2021 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 ÜNSPED TEŞVİKİYE B
18:30 KUTUP YILDIZI AÇI GENÇLİK
20:00 İSTANBUL VARDAR DİNAMO
27.12.2021 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 AVRUPA KARŞIYAKA BEŞİKTAŞ
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ FLORYA ELİT
20:00 EMLAK KONUT İSTANBUL PANTERLERİ
27.12.2021 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 LİMA TİTAN AKADEMİ A
27.12.2021 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 FENSPOR FMV ERENKÖY IŞIK
18:30 AKYILDIZ MARİNE EYÜPSULTAN BELEDİYESİ
20:00 MVP A FESA B
28.12.2021 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 KUTUP YILDIZI A BEŞİKTAŞ
18:30 ANADOLU EFES A BEŞİKTAŞ B
20:00 ANADOLU EFES B BEŞİKTAŞ A
28.12.2021 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 HAZNEDAR DORUK ATAKENT SPOR KOLEJLİLER
18:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK GENÇ NESİL İSTANBUL
20:00 GALATASARAY NEF A FMV IŞIKSPOR A
28.12.2021 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 İSTANBUL TİCARET ODASI B SUADİYE BASKETBOL A
18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL HİGH TOUCH B
20:00 GİRİŞİM KAAN GÖZTEPE A
28.12.2021 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 ATLETİK SPORTİF BEYLERBEYİ A
18:30 LİMA PAMUKSPOR GELİŞİM B
20:00 PAMUKSPOR GELİŞİM A TAKIM YILDIZLARI
28.12.2021 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 DEĞİŞİM BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B
18:30 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ GENÇ NESİL İSTANBUL
20:00 ROTA AKADEMİ ALLSTARS İSTANBUL
29.12.2021 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 EMLAK KONUT A GALATASARAY A
18:30 EMLAK KONUT GALATASARAY
20:00 AÇI GENÇLİK FENERBAHÇE
29.12.2021 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 AÇI GENÇLİK B NEF
18:30 İSTANBUL VARDAR A BAKIRKÖY SPOR
20:00 BEYLİKDÜZÜ BASKET İSTANBUL PANTERLERİ
29.12.2021 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 MVP FMV ERENKÖY IŞIK
18:30 FESA A İBB A
20:00 AKADEMİ İSTANBUL A DARÜŞŞAFAKA A
29.12.2021 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 FENERBAHÇE BEKO A HİGH TOUCH
18:30 BAŞARI PERFORMANS DEV ATAŞEHİR A
20:00 UNİBASKET KIZILTOPRAK
30.12.2021 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 BEŞİKTAŞ A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
18:30 KUTUP YILDIZI İSTANBUL YILDIZLARI BASK.
20:00 AÇI GENÇLİK İSTANBUL BASKETBOL FENERİ
30.12.2021 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 İTO ATL FMV IŞIKSPOR
18:30 GALATASARAY B FMV IŞIKSPOR B
20:00 TEŞVİKİYE A GALATASARAY B
30.12.2021 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE A
18:30 KADIKÖY İSTANBUL KAAN
20:00 GENÇ PAŞABAHÇE A ROTA AKADEMİ
30.12.2021 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 PARLAYAN YILDIZLAR A Z10 SPORTS
18:30 MVP B TİTAN AKADEMİ B
20:00 KIZILTOPRAK PAMUKSPOR GELİŞİM
30.12.2021 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI
17:00 DİNAMO ATLETİK SPORTİF
18:30 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ ASYA KARTALLARI
20:00 ASYA KARTALLARI PENDİK YEDİTEPE