Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul’da 8. haftanın programı belli oldu

İstanbul altyapı liglerinde 8. hafta programı açıklandı.

21 Kasım – 27 Kasım 2015 arasında oynanacak maçların programı şu şekilde;

21.11.2015 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAHÇEŞEHİR AKPINAR AYDOS YE YL BGR
11:30 İSTANBUL GELİŞİM SELİMİYE GE YL EGR
13:00 BAHÇELİEVLER BASKETBOL BALKAN YEŞİLBAĞLAR YE YL EGR
14:30 ÇAĞDAŞLAR OLİMPİK BASKET YE YL AGR
S.K. FİKRET DURADEMİR
21.11.2015 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BGS BASK GE YL DGR
11:30 CENNET DİNAMO GK YL BGR
13:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. ALLSTARS B. Y. İSTANBUL GE YL DGR
14:30 ARNAVUTKÖY BELEDİYE MAVİ BİRLİK GE YL EGR
16:00 TRUVA GENÇLİK MODA BASKETBOL ATLETİK GE YL EGR
17:30 İHLAS KOLEJİ ATAŞEHİR YILDIZLARI GE SL AGR
S.K. YAŞAR ER
21.11.2015 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 İST. ANADOLU YILDIZLARI PAMUKSPOR YE YL EGR
13:00 KIZILTOPRAK BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GE YL CGR
14:30 SUADİYE BASKETBOL BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. YE YL DGR
16:00 İTO UPS YE SL AGR
S.K. İBRAHİM DURGUN
22.11.2015 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BASKETS MODA BASKETBOL ATLETİK YE YL CGR
11:30 GENÇ İSTANBUL GENÇ İST. YILDIZLARI BASK. YE YL DGR
13:00 ÇATALCA BASKETBOL İST. YILDIZLARI BASKETBOL YK YL BGR
S.K. RAHMAN KOÇ
22.11.2015 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAYRAMPAŞA SANCAK İSTANBUL BOĞALARI YE YL CGR
11:30 İBB BORUSAN OTO. ZNK İÖO YE SL AGR
13:00 İBB DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GE SL BGR
14:30 BASK MVP YE YL AGR
16:00 YABANCI STARLARIN DOĞUŞU YE YL CGR
17:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. GENÇ KIZILTOPRAKLILAR YE YL BGR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
22.11.2015 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 OLİMPİK BASKET ANATOLYA TURKUAZ GE YL AGR
11:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI HALUK ÜNDEĞER İO YE YL DGR
13:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR BATI GE YL AGR
14:30 FENERBAHÇE KOLEJİ BASKETBOL GELİŞİM GK YL BGR
16:00 ÇEKMEKÖY BASKET BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL YE YL AGR
17:30 İSTANBUL DSİ SELİMİYE YE SL BGR
S.K. ABBAS ÜNAY
23.11.2015 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIK YEŞİLYURT YE SL BGR
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ FLORYA ELİT YE YL AGR
20:00 ANADOLU EFES SUADİYE BASKET GE SL BGR
S.K. BAKİ GÜNER
23.11.2015 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK BAKIRKÖY YÜCESPOR GE YL BGR
18:30 GENÇ KOLEJ BASKETBOL FENERBAHÇE KOLEJİ YK YL AGR
20:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE BEYLERBEYİ GE YL BGR
S.K. ERSAN ÇELİK
23.11.2015 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK ADA YILDIZLARI YE YL AGR
18:30 İST. ANADOLU GENÇLİK BATİS YK YL BGR
20:00 ALLSTARS B. Y. İSTANBUL BOSNA BASKET YK YL BGR
S.K. MUSTAFA F. AKINCI
23.11.2015 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ELİT AKADEMİ BASKETBOL BASKETBOL GELİŞİM GK YL BGR
18:30 İSTANBULGÜCÜ İSTANBUL MARMARA YK YL BGR
20:00 İSTANBUL DSİ İSTANBUL MARMARA GE YL DGR
S.K. ERSUN AKVURAN
24.11.2015 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK ÇAĞDAŞLAR YK YL AGR
18:30 BAYRAMPAŞA SANCAK İSTANBUL MARMARA GK YL AGR
20:00 BGD İSTANBULGÜCÜ GK SL SGR
S.K. BAKİ GÜNER
24.11.2015 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIK PERTEVNİYAL GENÇLİK GE SL BGR
18:30 PERTEVNİYAL GENÇLİK FENERBAHÇE YE SL BGR
20:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE GE SL AGR
S.K. ALPER SEYREK
24.11.2015 SALI HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖY ATA BGD YK YL AGR
18:30 ASSPOR KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. YK YL AGR
20:00 GLOBAL BASKET İST. YILDIZLARI BASKETBOL GK YL AGR
S.K. YAŞAR ER
24.11.2015 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KIZILTOPRAK İHLAS KOLEJİ YE YL EGR
18:30 İTO AVCILAR TANYILDIZI GE YL BGR
20:00 PAMUKSPOR İSTANBUL PANTERLERİ GE YL AGR
S.K. ERKAN YURTAY
24.11.2015 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL UNİBASKET YE YL AGR
18:30 UNO İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI YE YL BGR
20:00 GENÇ İSTANBUL TİTAN AKADEMİ GE YL CGR
S.K. ALİ BOZOĞLU
25.11.2015 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ YE SL BGR
18:30 BAKIRKÖYSPOR BEŞİKTAŞ GK SL SGR
20:00 GALATASARAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GK SL SGR
S.K. RAHMAN KOÇ
25.11.2015 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEŞİLYURT BAYRAMPAŞA SANCAK GE SL BGR
18:30 İTÜ GALATASARAY YE SL AGR
20:00 GALATASARAY TENİS ESKRİM DAĞCILIK GE SL AGR
S.K. BAKİ GÜNER
25.11.2015 ÇARŞAMBA HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 STARLARIN DOĞUŞU HAYDARPAŞA LİSESİ YE YL CGR
18:30 ÇAĞDAŞLAR İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI GE YL DGR
20:00 TEŞVİKİYE ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ GE YL EGR
S.K. FİKRET DURADEMİR
25.11.2015 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ GK SL SGR
18:30 ANATOLYA TURKUAZ FENERBAHÇE AVRUPA GE YL AGR
20:00 BATI BAHÇELİEVLER BASKETBOL GE YL AGR
S.K. ERSAN ÇELİK
25.11.2015 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ELİT AKADEMİ BASKETBOL OLİMPİK BASKET GE YL AGR
18:30 ALTINYURT TRUVA GENÇLİK GE YL AGR
20:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL BALKAN YEŞİLBAĞLAR GE YL AGR
S.K. RIZA ÖZCAN
26.11.2015 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA SANCAK BEŞİKTAŞ YK SL SGR
18:30 DOSTLUK FENERBAHÇE YK SL SGR
20:00 UPS KIZILTOPRAK GE YL CGR
S.K. ERSAN ÇELİK
26.11.2015 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ YK SL SGR
18:30 BAKIRKÖYSPOR İSTANBL DSİ YK SL SGR
20:00 İTÜ İSTANBULSPOR GE SL AGR
S.K. ALPER SEYREK
26.11.2015 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASKETBOLUN YILDIZLARI ATIŞALANI ANADOLU L. G. GK YL AGR
18:30 PAMUKSPOR TEŞVİKİYE YE YL EGR
20:00 BEYLERBEYİ ANADOLU EFES YE SL AGR
S.K. AHMET YÜKSELDİ
26.11.2015 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MAVİ BİRLİK KAAN GE YL AGR
18:30 SELİMİYE ARNAVUTKÖY BELEDİYE GE YL AGR
20:00 İSTANBUL MARMARA ROBERT KOLEJ GE YL DGR
S.K. CÜNEYT ERÇETİN
27.11.2015 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BOĞALARI YABANCI YE YL CGR
18:30 ASSPOR İTO GE YL BGR
20:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL MVP GE YL CGR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
27.11.2015 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AVCILAR TANYILDIZI BÜYÜKÇEKMECE SORTİE GE YL BGR
18:30 DAVUTPAŞA BGS GE YL DGR
20:00 FLORYA ELİT AKADEMİ İSTANBUL YE YL AGR
S.K. FİKRET DURADEMİR
27.11.2015 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ADA YILDIZLARI ÇEKMEKÖY BASKET YE YL AGR
18:30 BEYLERBEYİ BAŞAKŞEHİRSPOR GE YL BGR
20:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ BAYRAMPAŞA SANCAK YE YL CGR
S.K. ERKAN YURTAY

 

Altyapibasket.com Üyeleri

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler