Connect with us

İstanbul’da 8. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021-22 sezonu heyecanı 18 – 24 Aralık 2021 tarihleri arasında oynanacak 8. hafta maçlarıyla devam edecek.

18 – 24 Aralık 2021 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

18.12.2021 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 AYKA EYÜPSULTAN BELEDİYESİ U18K B CGR
11:00 AVRUPA KARŞIYAKA AÇI GENÇLİK B U16E B FGR AVR
12:30 KUTUP YILDIZI AÇI GENÇLİK U18K A
14:00 KUTUP YILDIZI AÇI GENÇLİK U14K B BGR
15:30 KUTUP YILDIZI B İSTANBUL VARDAR B U16K B CGR
17:00 İSTANBUL VARDAR KOCAMUSTAPAŞA GENÇLİK U14K B CGR
18:30 HAZNEDAR DORUK KADIKÖY İSTANBUL BÜYÜK ERKEK
20:00 BEYOĞLUSPOR KURTULUŞ BÜYÜK ERKEK
18.12.2021 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 ŞERİFALİ GENÇLİK BÜYÜKKILIÇLI U14K B AGR
11:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM ŞERİFALİ GENÇLİK U18K B AGR
12:30 ALLSTARS İSTANBUL GENÇ PAŞABAHÇE U18K B AGR
14:00 BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SİLİVRİ BÜYÜK ERKEK
15:30 CBL AKADEMİ KURTKÖY YILDIZLAR BÜYÜK ERKEK
19.12.2021 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 İSTANBUL TEKNİK BASKET SPOR FABRİKASI U16E B GGR AVR
11:00 İSTANBUL BASKET MVP ETİLER U16E B FGR AVR
12:30 ELİT ATLETİK BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U16E B DGR AVR
14:00 BAĞCILAR GÖZTEPE BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ U16K B CGR
15:30 EYÜPSULTAN BELEDİYESİ AÇI GENÇLİK U16K A
17:00 AÇI GENÇLİK A ORİON A U16E B AGR AVR
18:30 FLORYA ELİT BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. U18E A
20:00 BASK ATLETİK SPORTİF İSTANBUL BÜYÜK ERKEK
19.12.2021 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL ANKA TEPEBASKET U16K B BGR
11:30 FMV ISPARTAKULE IŞIKSPOR DOSTLUKSPOR U18K B CGR
18:00 GALATASARAY NEF B SULTANGAZİ KARŞIYAKA U14E B CGR AVR
19:30 BEYKENT BASKETBOL ÜNSPED BÜYÜK ERKEK
20.12.2021 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İBB ANADOLU EFES U18E A
18:30 BEŞİKTAŞ A AKADEMİ İSTANBUL A U14E A
20:00 BEŞİKTAŞ B İSTANBUL TİCARET ODASI U14E A
20.12.2021 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ NESİL İSTANBUL İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16K A
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÜMRANİYE BELEDİYESİ U14K A
20:00 GALATASARAY B EMLAK KONUT B U14K B CGR
20.12.2021 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ROTA AKADEMİ PAMUKSPOR GELİŞİM A U16E B BGR ASYA
18:30 İSTANBUL DSİ SUADİYE BASKETBOL U18E A
20:00 FENSPOR FESA A U16E B AGR ASYA
21.12.2021 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ AKYILDIZ MARİNE U16K A
18:30 GALATASARAY NEF BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U18E A
20:00 KURTULUŞ CBL AKADEMİ BÜYÜK ERKEK
21.12.2021 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL PANTERLERİ İSTANBUL VARDAR U18K A
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ B ALTINELLER U18E B EGR AVR
20:00 SİLİVRİ BEYOĞLUSPOR BÜYÜK ERKEK
21.12.2021 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PAMUKSPOR GELİŞİM B HİGH TOUCH A U16E B CGR ASYA
18:30 İSTANBUL TİCARET ODASI MVP ETİLER U18E A
20:00 KADIKÖY İSTANBUL IRMAK BÜYÜK ERKEK
21.12.2021 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TAKIM YILDIZLARI ŞERİFALİ GENÇLİK A U16E B BGR ASYA
18:30 ŞERİFALİ GENÇLİK ÜSKÜDAR BASKETBOL U16K B AGR
20:00 KURTKÖY YILDIZLAR HAZNEDAR DORUK BÜYÜK ERKEK
21.12.2021 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ASYA KARTALLARI PENDİK YEDİTEPE U16K B AGR
18:30 TİTAN AKADEMİ B SUADİYE BASKETBOL B U16E B DGR ASYA
20:00 DUDULLU OSB A SUADİYE BASKETBOL A U16E B EGR ASYA
22.12.2021 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ A ANADOLU EFES A U16E A
18:30 DARÜŞŞAFAKA İSTANBUL DSİ U16E A
20:00 PERTEVNİYAL İTÜ KADIKÖY İSTANBUL U18E A
22.12.2021 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL GENÇ NESİL İSTANBUL U18K B BGR
18:30 SPOR FABRİKASI ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U14E B CGR AVR
20:00 ÜNSPED BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK BÜYÜK ERKEK
22.12.2021 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TİTAN AKADEMİ B ROTA AKADEMİ U18E B BGR ASYA
18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B LİMA U16E B CGR ASYA
20:00 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL BEYKENT BASKETBOL BÜYÜK ERKEK
22.12.2021 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DİNAMO İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U18K A
18:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. EMLAK KONUT U18K A
20:00 KIZILTOPRAK MVP B U16E B DGR ASYA
23.12.2021 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U16K A
18:30 FMV IŞIKSPOR İSTANBUL TİCARET ODASI A U16E A
20:00 BASKETS A GENÇ NESİL İSTANBUL U16E B EGR AVR
23.12.2021 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. U16E B BGR AVR
18:30 İSTANBUL PANTERLERİ DOSTLUKSPOR U16K B BGR
20:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ BAĞCILAR GÖZTEPE U14K B BGR
23.12.2021 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A ANADOLU EFES A U14E A
18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A ANADOLU EFES B U16E A
20:00 KAAN TEŞVİKİYE AKADEMİ A U18E A
23.12.2021 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HİGH TOUCH B DUDULLU OSB A U16E B EGR ASYA
18:30 FENERBAHÇE A BEŞİKTAŞ U14K A
20:00 FENERBAHÇE B ES SPOR U14K A
23.12.2021 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ LİMA U18E B AGR ASYA
18:30 ASYA KARTALLARI GENÇ PAŞABAHÇE U14K B AGR
20:00 POTANIN KARTALLARI A AKADEMİ İSTANBUL B U16E B HGR ASYA
24.12.2021 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK A BAKIRKÖY ASLAN U14E B AGR AVR
18:30 PETNA AYKA U14E B AGR AVR
20:00 İSTANBUL UTKU TENİS ESKRİM DAĞCILIK U16E B CGR AVR
24.12.2021 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 CEDİ OSMAN BASKETBOL İBB B U16E B EGR AVR
18:30 İBB B BASKETS U14E B AGR DVR
20:00 ORİON İSTANBUL BASKET U14E B BGR AVR
24.12.2021 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE EMLAK KONUT U16K A
18:30 FENERBAHÇE B GALATASARAY NEF A U16E A
20:00 FESA B BAŞARI PERFORMANS U16E B GGR ASYA
24.12.2021 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEV ATAŞEHİR A İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF U16E B GGR ASYA
18:30 Z10 SPORTS DİNAMO U16E B FGR ASYA
20:00 SUADİYE BASKETBOL ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E B EGR ASYA

Daha Fazla Haber