Connect with us

İstanbul’da 7. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021-22 sezonu heyecanı 11 – 17 Aralık 2021 tarihleri arasında oynanacak 7. hafta maçlarıyla devam edecek.

11 – 17 Aralık 2021 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

11.12.2021 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 STARLARIN DOĞUŞU BAHÇELİEVLER BELEDİYE U14E C HGR AVR
11:00 İSTANBUL PANTERLERİ AÇI GENÇLİK B U18E B AGR AVR
12:30 FMV IŞKSPOR CEDİ OSMAN BASKETBOL U18E B DGR AVR
14:00 EMLAK KONUT EYÜPSULTAN BELEDİYESİ U16K A
15:30 AÇI OKULLARI BEŞİKTAŞ U16K A
17:00 KUTUP YILDIZI A AKYILDIZ MARİNE U16K A
18:30 KARTALTEPE GİRİŞİM ÜMİT ERKEK A
20:00 KURTULUŞ BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK BÜYÜK ERKEK
11.12.2021 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 AVCILAR DEMİRORDU PERTEVNİYAL LİSESİ U14E C BGR AVR
11:00 EGE MAVİSİ GENÇ KOLEJ BASKETBOL U14E C CGR AVR
12:30 EGE MAVİSİ BAKIRKÖY GELİŞİM ÜMİT ERKEK B AVR
14:00 ANKA AVRUPA İSTANBUL TEKNİK BASKET ÜMİT ERKEK B AVR
15:30 BEYKENT BASKETBOL SİGORTAM NET U14E C AGR AVR
17:00 BEYKENT BASKETBOL ÇATALCA BELEDİYE ÜMİT ERKEK B AVR
18:30 ÜNSPED BASK BÜYÜK ERKEK
20:00 IRMAK SPOR KULÜBÜ HAZNEDAR DORUK BÜYÜK ERKEK
11.12.2021 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 KÜÇÜKYALI GELİŞİM İSTANBUL ATA ÜMİT ERKEK B ASYA
11:00 ÇENGELKÖY BASKETBOL FESA ÜMİT ERKEK B ASYA
12:30 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ FENERBAHÇE U16K A
14:00 DİNAMO KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL ÜMİT KIZ
15:30 DİNAMO ATAŞEHİR GENÇLİK U18E B DGR ASYA
17:00 ADA YILDIZLARI B BOĞAZİÇİ ELİT U16E C GGR ASYA
18:30 ARMADA KOŞUYOLU BASKETBOL ÜMİT ERKEK B ASYA
20:00 KURTKÖY YILDIZLAR BEYOĞLUSPOR BÜYÜK ERKEK
12.12.2021 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 CENNET DOSTLUKSPOR B U16E C AGR AVR
11:00 YILDIRIM BOSNA BEŞYILDIZ A U16E C BGR AVR
12:30 EMLAK KONUT AÇI GENÇLİK A U18E B EGR AVR
14:00 BEŞİKTAŞ PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR U18E B CGR AVR
15:30 GENÇ NESİL İSTANBUL FİNAL İNŞAAT U14E C DGR AVR
17:00 GENÇ NESİL İSTANBUL İSTANBUL ATA ÜMİT KIZ
18:30 GENÇ NESİL İSTANBUL ALLSTARS İSTANBUL ÜMİT ERKEK A
20:00 İTO ATL SUADİYE BASKETBOL ÜMİT ERKEK A
12.12.2021 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 BİZİMKENT ALTINYILDIZ U14E C GGR AVR
11:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL İSTBOL U14E C GGR AVR
12:30 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR FLORYA ELİT U14E C FGR AVR
14:00 ATLAS OLİMPİK KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK U14E C EGR AVR
15:30 ROTARY 100. YIL AND. LİS. ATAKENT GENÇLİK B U14E C BGR AVR
17:00 ALTINELLER ORİON A U18E B EGR AVR
18:30 ÜNSPED A ORİON B U18E B BGR AVR
20:00 SİLİVRİ BEYKENT BASKETBOL BÜYÜK ERKEK
13.12.2021 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ B AKADEMİ İSTANBUL A U16E A
18:30 DARÜŞŞAFAKA A GALATASARAY NEF A U16E A
20:00 EMLAK KONUT B TEŞVİKİYE B U14E C CGR AVR
13.12.2021 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ A BEYLİKDÜZÜ BASK. AKD U18E A
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ FLORYA ELİT ÜMİT ERKEK B AVR
20:00 SULTANGAZİ KARŞIYAKA TEŞVİKİYE A U14E B CGR AVR
13.12.2021 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV ERENKÖY IŞIK BEŞAS ÜMİT ERKEK B ASYA
18:30 BEYKOZ GENÇLİK POTANIN KARTALLARI A U14E B DGR ASYA
20:00 HİGH TOUCH ADA YILDIZLARI ÜMİT ERKEK A
14.12.2021 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL VARDAR YEŞİLKÖY YILDIZLARI U14E C EGR AVR
18:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. DEV ADAMLAR U18E C DGR AVR
20:00 BAKIRKÖY SPOR KULÜBÜ NEF U18E B AGR AVR
14.12.2021 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B AKADEMİ İSTANBUL B U14E B CGR ASYA
18:30 AKADEMİ İSTANBUL A BEŞİKTAŞ B U14E A
20:00 KADIKÖY İSTANBUL CBL AKADEMİ BÜYÜK ERKEK
14.12.2021 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BOĞAZİÇİ İSTANBUL DSİ U14E B CGR ASYA
18:30 İSTANBUL YILDIZLARI GALATASARAY U16K A
20:00 GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL A LİMA U18E B AGR ASYA
14.12.2021 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TAKIM YILDIZLARI A DEV ATAŞEHİR B U14E B DGR ASYA
18:30 DEV ATAŞEHİR A FMV ERENKÖY IŞIK U14E B AGR ASYA
20:00 FMV ERENKÖY IŞIK ALLSTARS İSTANBUL U16E B AGR ASYA
15.12.2021 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY A BEŞİKTAŞ U14K A
18:30 BİZ BASKETBOL AVCILAR TANYILDIZI U18E B BGR AVR
20:00 DARÜŞŞAFAKA ATLANTİK U18E B BGR AVR
15.12.2021 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SUADİYE BASKETBOL İBB U18E A
18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FLORYA ELİT U18E A
20:00 KAAN PERTEVNİYAL İTÜ U18E A
15.12.2021 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PAMUKSPOR GELİŞİM ADA YILDIZLARI A U18E B EGR ASYA
18:30 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK MVP U18E B CGR ASYA
20:00 TAKIM YILDIZLARI KÜÇÜKYALI GELİŞİM U18E B BGR ASYA
16.12.2021 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AYKA MVP ETİLER U14E B AGR AVR
18:30 BAKIRKÖY ASLAN PETNA U14E B AGR AVR
20:00 ALTINELLER FMV IŞIKSPOR U14E C HGR AVR
16.12.2021 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER GALATASARAY NEF B U14E B CGR AVR
18:30 BAĞCILAR GÖZTEPE ÜNSPED U14E C AGR AVR
20:00 İSTANBUL EFENDİLERİ ÜNSPED ÜMİT ERKEK A
16.12.2021 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÜMRANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK EMLAK KONUT A U14K A
18:30 İSTANBUL TİCARET ODASI A ANADOLU EFES B U16E A
20:00 KIZILTOPRAK TİTAN AKADEMİ B U16E B DGR ASYA
16.12.2021 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL İSTANBUL MARMARA U18E B DGR ASYA
18:30 FENERBAHÇE BEKO A İBB A U16E A
20:00 FENERBAHÇE BEKO B LİMA U14E B AGR ASYA
16.12.2021 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ŞERİFALİ GENÇLİK MVP A U14E B BGR ASYA
18:30 ESSPOR DUDULLU OSB U14E B BGR ASYA
20:00 FMV ERENKÖY IŞIK DUDULLU OSG U18E B CGR ASYA
17.12.2021 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES A BEŞİKTAŞ A U14E A
18:30 ANADOLU EFES A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A U16E A
20:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK B İSTANBUL ANKA U16E C CGR AVR
17.12.2021 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TRUVA GENÇLİK FİNAL İNŞAAT U16E C JGR AVR
18:30 İSTANBUL GELİŞİM SULTANGAZİ BELEDİYESİ U16E C LGR AVR
20:00 ALTINYILDIZ BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK B U16E C BGR AVR
17.12.2021 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ PAŞABAHÇE A ŞERİFALİ GENÇLİK U16E B BGR ASYA
18:30 TİTAN AKADEMİ A FESA A U16E B AGR ASYA
20:00 TİTAN AKADEMİ B FESA B U18E B BGR ASYA

Daha Fazla Haber