Haberler

İstanbul’da 5. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021-22 sezonu heyecanı  27 Kasım-3 Aralık 2021 tarihleri arasında oynanacak 5. hafta maçlarıyla devam edecek.

27 Kasım-3 Aralık 2021 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

27.11.2021 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 YEŞİLKÖY YILDIZLARI ŞEFKATGÜCÜ U16E C OGR AVR
11:00 AVRUPA KARŞIYAKA B AVCILAR ATAK U16E C JGR AVR
12:30 BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK YILDIRIM BOSNA U16E C BGR AVR
14:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE EYÜPSULTAN BELEDİYE U14E C HGR AVR
15:30 İSTANBUL VARDAR ATLAS OLİMPİK U14E C EGR AVR
17:00 FİNAL İNŞAAT BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U14E C DGR AVR
18:30 CEDİ OSMAN BASKETBOL GENÇ NESİL İSTANBUL U16E B EGR AVR
20:00 ATLANTİK SPOR KULÜBÜ BİZ BASKETBOL U18E B BGR AVR
27.11.2021 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BİZİMKENT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U14E C GGR AVR
11:30 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK U14E C EGR AVR
17:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL ELİT ATLETİK U16E B DGR AVR
18:30 BAKIRKÖY ASLAN AYKA U14E B AGR AVR
20:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BAKIRKÖY ASLAN U18E C AGR AVR
27.11.2021 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:30 Z10 SPORTS ATLETİK SPORTİF U16E B FGR ASYA
12:00 İSTANBUL TİCARET ODASI B DUDULLU OSB A U16E B EGR ASYA
13:30 UNİBASKET SUADİYE BASKETBOL B U16E B DGR ASYA
15:00 FESA B KÜÇÜKYALI GELİŞİM U18E B BGR ASYA
16:30 TAKIM YILDIZLARI ALLSTARS İSTANBUL U18E B BGR ASYA
18:00 HİGH TOUCH TİTAN AKADEMİ A U18E B AGR ASYA
19:30 TİTAN AKADEMİ B ROTA AKADEMİ U18E B BGR ASYA
28.11.2021 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 TEPEBASKET ALTINELLER U16E C DGR AVR
11:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U16E C CGR AVR
12:30 FMV ISPARTAKULE IŞIK İSTBOL U16E C OGR AVR
14:00 BAKIRKÖY SPOR KULÜBÜ FMV NİŞANTAŞI IŞIK U16E C IGR AVR
15:30 FMV IŞIKSPOR STARLARIN DOĞUŞU U14E C HGR AVR
17:00 ŞİŞLİ İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U14E C FGR AVR
18:30 AVRUPA KARŞIYAKA TENİS ESKRİM DAĞCILIK U18E B CGR AVR
20:00 EMLAK KONUT A İSTANBUL BASKET U14E B BGR AVR
28.11.2021 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ATLAS OLİMPİK SİGORTAM NET BASKETBOL AKADEMİ U18E C FGR AVR
11:30 SİGORTAM NET BASKETBOL AKADEMİ BASK B U14E C AGR AVR
17:30 GALATASARAY NEF B SPOR FABRİKASI U14E B CGR AVR
19:00 AVCILAR TANYILDIZI BAĞCILAR GÖZTEPE U14E C AGR AVR
29.11.2021 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ B İBB A U16E A
18:30 BEŞİKTAŞ A İSTANBUL DSİ U16E A
20:00 BİZİMKENT PETNA SPOR KULÜBÜ U16E C EGR AVR
29.11.2021 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEV ADAMLAR YENİ LEVENT BASKETBOL U18E C DGR AVR
18:30 ATAKENT GENÇLİK İSTBOL U14E C GGR AVR
20:00 ATAKENT GENÇLİK B SULTANGAZİ BELEDİYESİ U18E C CGR AVR
29.11.2021 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYLİKDÜZÜ BASKET YEŞİLYURT U16E C EGR AVR
18:30 DOSTLUKSPOR PERTEVNİYAL LİSESİ U14E C BGR AVR
20:00 BEŞYILDIZ ALTINYILDIZ U16E C BGR AVR
29.11.2021 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ROTA AKADEMİ TAKIM YILDIZLARI U16E B BGR ASYA
18:30 ADA YILDIZLARI KIZILTOPRAK U18E B EGR ASYA
20:00 ASYA KARTALLARI GENÇ PAŞABAHÇE A U18E B AGR ASYA
30.111.2021 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DARÜŞŞAFAKA A GALATASARAY NEF A U16E A
18:30 BEŞİKTAŞ A AKADEMİ İSTANBUL A U14E A
20:00 BEŞİKTAŞ B İSTANBUL TİCARET ODASI U14E A
30.111.2021 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES B ANADOLU EFES A U16E A
18:30 GALATASARAY A BEŞİKTAŞ U14K A
20:00 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U18E A
30.111.2021 SALI BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÜNSPED BEYKENT BASKETBOL U14E C AGR AVR
18:30 İSTANBUL UTKU ÜNSPED U16E B CGR AVR
20:00 AÇI GENÇLİK A ALTINELLER U18E B EGR AVR
30.111.2021 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENSPOR FESA A U16E B AGR AVR
18:30 KAAN GÖZTEPE PAMUKSPOR GELİŞİM U18E B EGR ASYA
20:00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ LİMA U18E B AGR ASYA
01.12.2021 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DARÜŞŞAFAKA B ORİON U14E B BGR AVR
18:30 DARÜŞŞAFAKA A FENERBAHÇE A U14E A
20:00 TEŞVİKİYE A ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U14E B CGR AVR
01.12.2021 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖY SPOR KULÜBÜ İSTANBUL PANTERLERİ U18E B AGR AVR
18:30 İSTANBUL ANKA İSTANBUL PANTERLERİ U16K B BGR
20:00 İSTANBUL ANKA İSTANBUL PANTERLERİ U16E C CGR AVR
01.12.2021 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAGÜL BASKETBOL AVCILAR DEMİRORDU U16E C FGR AVR
18:30 ÇATALCA BELEDİYESİ FYL U16E C DGR AVR
20:00 PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR GENÇ NESİL İSTANBUL U18E B CGR AVR
01.12.2021 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE B İSTANBUL TİCARET ODASI A U16E A
18:30 FENERBAHÇE A FMV IŞIKSPOR U16E A
20:00 FMV ERENKÖY IŞIK TİTAN AKADEMİ A U16E B AGR ASYA
01.12.2021 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE A ÜMRANİYE BELEDİYESİ U14K A
18:30 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ BEŞİKTAŞ U16K A
20:00 İSTANBUL YILDIZLARI EYÜPSULTAN BELEDİYESİ U16K A
02.12.2021 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASRAY NEF SUADİYE BASKETBOL U18E A
18:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK TEŞVİKİYE B U16E B CGR AVR
20:00 PERTEVNİYAL İTÜ TEŞVİKİYE AKADEMİ U18E A
02.12.2021 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ORİON B DARÜŞŞAFAKA U18E B BGR AVR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FENERBAHÇE B U14K A
20:00 AVCILAR TANYILDIZI ÜNSPED U18E B BGR AVR
02.12.2021 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYKENT BASKETBOL TÜRK HAVA YOLLARI U16E C FGR AVR
18:30 TEŞVİKİYE A BAHÇEŞEHİR BASK. İHT U16E B DGR AVR
20:00 FLORYA ELİT BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASKETBOL U14E C FGR AVR
02.12.2021 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A AKADEMİ İSTANBUL A U16E A
18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A ANADOLU EFES A U14E A
20:00 KIZILTOPRAK TİTAN AKADEMİ B U16E B DGR ASYA
03.12.2021 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İBB MVP ETİLER U18E A
18:30 ŞİŞLİ PERTEVNİYAL LİSESİ U16E C GGR AVR
20:00 ORİON A TEŞVİKİYE AKADEMİ B U18E B EGR AVR
03.12.2021 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MARMARA ELİT FLORYA ELİT U16E C HGR AVR
18:30 KUTUP YILDIZI A AÇI GENÇLİK U16K A
20:00 BAĞCILAR GÖZTEPE KUTUP YILDIZI B U16K B CGR
03.12.2021 CUMA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK OLİMPOS U16E C IGR AVR
18:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL NOVA BASKET U16E C HGR AVR
20:00 BEŞYILDIZ B BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U16E C GGR AVR
03.12.2021 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL MARMARA DİNAMO U18E B DGR ASYA
18:30 ATAŞEHİR GENÇLİK ATLETİK SPORTİF U18E B DGR ASYA
20:00 İSTANBUL TİCARET ODASI KAAN U18E A