Connect with us

İstanbul’da 4. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021-22 sezonu heyecanı 20-26 Kasım 2021 tarihleri arasında oynanacak 4. hafta maçlarıyla devam edecek.

20-26 Kasım 2021 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

20.11.2021 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 BAKIRKÖY GELİŞİM ROTARY 100.YIL AND. LİS. U18E C DGR AVR
11:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. AVCILAR DEMİRORDU U14E C BGR AVR
16:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR U18E B CGR AVR
17:30 FMV ISPARTAKULE IŞIK FMV IŞIK U18E B DGR AVR
19:00 FMV ISPARTAKULE IŞIK AYKA U18K B CGR
20.11.2021 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 ATAKENT GENÇLİK HAZNEDAR DORUK U18E C AGR AVR
11:00 ATLANTİK SPOR KULÜBÜ SİGORTAM.NET BASKETBOL U18E C FGR AVR
16:00 GENÇ NESİL İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYE U18K B BGR
17:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL İSTANBUL GELİŞİM U18K B BGR
19:00 ATLANTİK SPOR KULÜBÜ ORİON B U18E B BGR AVR
20.11.2021 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 İSTANBUL DSİ KADIKÖY İSTANBUL U18E A
19:30 LİMA DEĞİŞİM U16E B CGR ASYA
20.11.2021 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E C FGR ASYA
11:30 POTANIN ASLANLARI ANATOLYA TURKUAZ U18E C EGR ASYA
13:00 BOĞAZİÇİ BEŞAS U18E C DGR ASYA
14:30 ARMADA BEYLERBEYİ U18E C DGR ASYA
16:00 BEYKOZ ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN U18E C BGR ASYA
17:30 DUDULLU OSB İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U18E B CGR ASYA
19:00 ALLSTARS İSTANBUL KÜÇÜKYALI GELİŞİM U18E B BGR ASYA
20.11.2021 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GİRİŞİM FENSPOR U18E C CGR ASYA
11:30 MAVİ BİRLİK ADA YILDIZLARI U18E C BGR ASYA
13:00 KAAN GÖZTEPE B İSTANBUL KARŞIYAKA U18E C AGR ASYA
14:30 İSTANBUL KARŞIYAKA ASYA KARTALLARI U14E C BGR ASYA
16:00 UNİBASKET A ANADOLU MARMARA U18E C EGR ASYA
17:30 ÇUBUKLU SPOR KULÜBÜ ANADOLU MARMARA U14E C FGR ASYA
19:00 PAMUKSPOR GELİŞİM ÇUBUKLU SPOR KULÜBÜ U18E B EGR ASYA
21.11.2021 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 ORİON EMLAK KONUT A U14E B BGR AVR
11:00 EMLAK KONUT AKYILDIZ MARİNE U16K A
16:00 TEPEBASKET ÇATALCA BELEDİYESİ U18E C GGR AVR
17:30 GALATASARAY B KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK U14K B CGR
19:00 GENÇ NESİL İSTANBUL GALATASARAY U16K A
21.11.2021 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BEYLİKDÜZÜ BASKET AÇI GENÇLİK B U18E B AGR AVR
11:30 AÇI GENÇLİK BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ U14K B BGR
13:00 İBB B BASKETS A U16E B EGR AVR
14:30 CEDİ OSMAN BASKETBOL İBB A U14E A
16:00 CEDİ OSMAN BASKETBOL İTO ATL U18E B DGR AVR
17:30 İSTANBUL TEKNİK BASKET AVCILAR TANYILDIZI U16E B GGR AVR
19:00 BAKIRKÖY GELİŞİM İSTANBUL TEKNİK BASKET ÜMİT ERKEK B AVR
21.11.2021 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 ASYA KARTALLARI ÜSKÜDAR BASKETBOL U16K B AGR
14:30 FENERBAHÇE BEKO A PAMUKSPOR GELİŞİM U14E A
16:00 MVP FESA A U18E B CGR ASYA
21.11.2021 PAZAR MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBULLS KARŞIYAKA DOĞAN U14E C EGR ASYA
11:30 Z10 SPORTS ŞERİFALİ GENÇLİK U18E C CGR ASYA
13:00 MODA POTANIN ASLANLARI A U14E C HGR ASYA
14:30 GİRİŞİM B ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U14E C BGR ASYA
16:00 ADA YILDIZLARI ALLSTARS İSTANBUL U14E C DGR ASYA
17:30 GİRİŞİM ALLSTARS İSTANBUL ÜMİT ERKEK A
19:00 GENÇ PAŞABAHÇE BOĞAZİÇİ ELİT U18E C FGR ASYA
22.11.2021 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DARÜŞŞAFAKA A HİGH TOUCH U14E A
18:30 ÜNSPED HİGH TOUCH ÜMİT ERKEK A
20:00 ÜNSPED TENİS ESKRİM DAĞCILIK U16E B CGR AVR
22.11.2021 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MVP ETİLER GALATASARAY NEF U18E A
18:30 BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. FMV IŞIK OKULLARI B U16E B BGR AVR
20:00 LEYLA ÇALIŞKAN OLİMPOS U18E C BGR AVR
22.11.2021 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR SPOR KULÜBÜ YEŞİLKÖY YILDIZLARI U18E C GGR AVR
18:30 ATLETİK BAHÇEŞEHİR FYL U18E C HGR AVR
20:00 BEŞYILDIZ DOSTLUKSPOR U18E C HGR AVR
22.11.2021 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÇENGELKÖY BASKETBOL TAKIM YILDIZLARI B U14E C DGR ASYA
18:30 ŞERİFALİ GENÇLİK PAMUKSPOR GELİŞİM U16E B BGR ASYA
20:00 ADA YILDIZLARI GENÇ NESİL İSTANBUL ÜMİT ERKEK A
22.11.2021 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA A ALLSTARS İSTANBUL A U16E B AGR ASYA
18:30 DUDULLU OSB ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E B EGR ASYA
20:00 POTANIN KARTALLARI A GİRİŞİM U16E B HGR ASYA
23.11.2021 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT A ES SPOR U14K A
18:30 PERTEVNİYAL İTÜ İSTANBUL TİCARET ODASI U18E A
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ ANKA AVRUPA ÜMİT ERKEK B AVR
23.11.2021 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ İSTANBUL VARDAR B U16K B CGR
18:30 İSTANBUL VARDAR A NEF U18E B AGR AVR
20:00 İSTANBUL GELİŞİM İSTANBUL VARDAR B U18E C FGR AVR
23.11.2021 SALI BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ORİON B LEYLA ÇALIŞKAN U16E B HGR AVR
18:30 KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK MİMAROBA U18E C EGR AVR
20:00 TRUVA GENÇLİK BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ U18E C EGR AVR
23.11.2021 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A U14E A
18:30 ÜMRANİYE BELEDİYESİ GALATASARAY A U14K A
20:00 FESA A GALATASARAY NEF A U14E A
23.11.2021 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYKOZ GENÇLİK TAKIM YILDIZLARI U14E B DGR ASYA
18:30 TAKIM YILDIZLARI TİTAN AKADEMİ B U18E B BGR ASYA
20:00 TİTAN AKADEMİ A GENÇ PAŞABAHÇE U18E B AGR ASYA
24.11.2021 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SPOR FABRİKASI TEŞVİKİYE A U14E B CGR AVR
18:30 İBB A BEŞİKTAŞ A U16E A
20:00 GALATASARAY NEF A BEŞİKTAŞ B U16E A
24.11.2021 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BİZ BASKETBOL ÜNSPED U18E B BGR AVR
18:30 DOSTLUKSPOR EYÜPSULTAN BELEDİYESİ U18K B CGR
20:00 SİLİVRİ SPOR KULÜBÜ İTO ATL ÜMİT ERKEK A
24.11.2021 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HİGH TOUCH ÜSKÜDAR BELEDİYESİ U18E B AGR ASYA
18:30 AKADEMİ İSTANBUL A ANADOLU EFES B U16E A
20:00 LİMA FMV ERENKÖY IŞIK U14E B AGR ASYA
24.11.2021 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL PARLAYAN YILDIZLAR A U16E B FGR ASYA
18:30 MVP DUDULLU OSB U14E B BGR ASYA
20:00 SUADİYE BASKETBOL İSTANBUL EFENDİLERİ ÜMİT ERKEK A
24.11.2021 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 POTANIN KARTALLARI A DEV ATAŞEHİR B U14E B DGR ASYA
18:30 FENERBAHÇE BEKO B DEV ATAŞEHİR A U14E B AGR ASYA
20:00 İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF FESA B U16E B GGR ASYA
25.11.2021 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FLORYA ELİT ANADOLU EFES U18E A
18:30 TEŞVİKİYE B İSTANBUL UTKU U16E B CGR AVR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U18E A
25.11.2021 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASKETS DOSTLUKSPOR U16K B BGR
18:30 DARÜŞŞAFAKA AVCILAR TANYILDIZI U18E B BGR AVR
20:00 ALTINELLER EMLAK KONUT U18E B EGR AVR
25.11.2021 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 İSTANBUL TİCARET ODASI BEŞİKTAŞ A U14E A
20:30 BAŞARI PERFORMANS MVP U16E B GGR ASYA
25.11.2021 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TİTAN AKADEMİ B UNİBASKET U16E B DGR ASYA
18:30 TİTAN AKADEMİ A FENSPOR U16E B AGR ASYA
20:00 KIZILTOPRAK KAAN GÖZTEPE A U18E B EGR ASYA
26.11.2021 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK A MVP ETİLER U14E B AGR AVR
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ B AÇI GENÇLİK A U18E B EGR AVR
20:00 KARTALTEPE KADIKÖY İSTANBUL ÜMİT ERKEK A
26.11.2021 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR GALATASARAY NEF B U16E B BGR AVR
18:30 GENÇ NESİL İSTANBUL BEŞİKTAŞ U18E B CGR AVR
20:00 ŞEFKATGÜCÜ GENÇ KOLEJ BASKETBOL U18E C BGR AVR
26.11.2021 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HİGH TOUCH A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B U16E B CGR ASYA
18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B BOĞAZİÇİ U14E B CGR ASYA
20:00 TAKIM YILDIZLARI GENÇ PAŞABAHÇE U16E B BGR ASYA
26.11.2021 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL İSTANBUL MARMARA U18E B DGR ASYA
18:30 AKADEMİ İSTANBUL B İSTANBUL DSİ U14E B CGR ASYA
20:00 DİNAMO AKADEMİ İSTANBUL U18E B DGR ASYA

Daha Fazla Haber