Haberler

İstanbul’da 35. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 27 Haziran – 3 Temmuz 2022 tarihleri arasında oynanacak 35. hafta maçlarıyla devam edecek.

27 Haziran – 3 Temmuz 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
Salı, Haziran 28, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 15:30 GENÇ KOLEJ BASKETBOL FMV ISPARTAKULE IŞIK U12E C KL GR AVR FİNAL
Salı, Haziran 28, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 KUTUP YILDIZI A BAŞARI PERFORMANS U12E B KL GR YF
Salı, Haziran 28, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 DARÜŞŞAFAKA ANKA AVRUPA U11E B FNL GR
Salı, Haziran 28, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 AVCILAR ATAK ASYA KARTALLARI U10E KL GR YF
Salı, Haziran 28, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 GİRİŞİM ŞERİFALİ GENÇLİK U11E C FNL GR
Salı, Haziran 28, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 FESA KURTULUŞ U10E KL GR YF
Salı, Haziran 28, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 AKADEMİ İSTANBUL SPOR FABRİKASI U12E B KL GR YF
Çarşamba, Haziran 29, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:00 İSTANBUL BASKET ÜSKÜDAR BASKETBOL U11E C FNL GR
Çarşamba, Haziran 29, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 15:30 ANKA AVRUPA SUADİYE U12E B FNL GR YF
Çarşamba, Haziran 29, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ BAKIRKÖY ASLAN U12E C FNL GR AVR YF
Çarşamba, Haziran 29, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 AVCILAR ATAK / ASYA KARTALLARI FESA / KURTULUŞ U10E KL GR 3-4’LÜK
Çarşamba, Haziran 29, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 AVCILAR ATAK / ASYA KARTALLARI FESA / KURTULUŞ U10E KL GR FİNAL
Çarşamba, Haziran 29, 2022 MALTEPE S.S. 15:30 ÇENGEL SPOR PARLAYAN YILDIZLAR U12E C KL GR ASYA ÇF
Çarşamba, Haziran 29, 2022 MALTEPE S.S. 17:00 MAÇ SAYISI AKADEMİ İSTANBUL B U11E C KL GR
Çarşamba, Haziran 29, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 KUTUP YILDIZI A / BAŞARI PERFORMANS AKADEMİ İSTANBUL / SPOR FABRİKASI U12E B KL GR 3-4’LÜK
Çarşamba, Haziran 29, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 KUTUP YILDIZI A / BAŞARI PERFORMANS AKADEMİ İSTANBUL / SPOR FABRİKASI U12E B KL GR FİNAL
Çarşamba, Haziran 29, 2022 YAKACIK İTO S.S. 15:30 ŞERİFALİ GENÇLİK BEYKOZ GENÇLİK U11E C FNL GR
Çarşamba, Haziran 29, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 DEV ATAŞEHİR B ÜNSPED U11E C KL GR
Çarşamba, Haziran 29, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 ATAŞEHİR GENÇLİK ADA YILDIZLARI U12E C KL GR ASYA ÇF
Çarşamba, Haziran 29, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 TİTAN AKADEMİ ÜSKÜDAR BASKETBOL U12E C KL GR ASYA ÇF
Perşembe, Haziran 30, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 15:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ / BAKIRKÖY ASLAN ALTINYILDIZ U12E C FNL GR AVR FİNAL
Perşembe, Haziran 30, 2022 CAFERAĞA S.S. 12:00 U12E C KL GR ASYA YF
Perşembe, Haziran 30, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:30 GENÇ PAŞABAHÇE U12E C KL GR ASYA YF
Perşembe, Haziran 30, 2022 CAFERAĞA S.S. 15:00 DEV ATAŞEHİR B MAÇ SAYISI U11E C KL GR
Cuma, Temmuz 01, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:00 ŞERİFALİ GENÇLİK U12E C FNL GR YF
Cuma, Temmuz 01, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 15:30 ATAKENT GENÇLİK A KL GR 1.GR İKİNCİSİ U11E C KL GR YF
Cuma, Temmuz 01, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 PETNA A HİGH TOUCH U10E FNL GR YF
Cuma, Temmuz 01, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 ANKA AVRUPA / SUADİYE İSTANBUL BASKET U12E B FNL GR 3-4’LÜK
Cuma, Temmuz 01, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 ANKA AVRUPA / SUADİYE HİGH TOUCH U12E B FNL GR FİNAL
Cuma, Temmuz 01, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:00 UFUKCAN AYDIN U12E C FNL GR YF
Cuma, Temmuz 01, 2022 CAFERAĞA S.S. 14:30 DEV ATAŞEHİR AÇI GENÇLİK U10E FNL GR YF
Cuma, Temmuz 01, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 İSTANBULLS KL GR 2.GR İKİNCİSİ U11E C KL GR YF
Cuma, Temmuz 01, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 U12E C KL GR ASYA FİNAL
Cumartesi, Temmuz 02, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 10:00 U12E C KL GR YF
Cumartesi, Temmuz 02, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:30 U12E C FNL GR 3-4’LÜK
Cumartesi, Temmuz 02, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 U12E C FNL GR FİNAL
Cumartesi, Temmuz 02, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 U11E C KL GR 3-4’LÜK
Cumartesi, Temmuz 02, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 U11E C KL GR FİNAL
Cumartesi, Temmuz 02, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 PETNA A / HİGH TOUCH DEV ATAŞEHİR / AÇI GENÇLİK U10E FNL GR 3-4’LÜK
Cumartesi, Temmuz 02, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 PETNA A / HİGH TOUCH DEV ATAŞEHİR / AÇI GENÇLİK U10E FNL GR FİNAL
Cumartesi, Temmuz 02, 2022 CAFERAĞA S.S. 12:00 U12E C KL GR YF
Pazar, Temmuz 03, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 U12E C KL GR 3-4’LÜK
Pazar, Temmuz 03, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 U12E C KL GR FİNAL