Connect with us

İstanbul’da 34. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 20 – 26 Haziran 2022 tarihleri arasında oynanacak 34. hafta maçlarıyla devam edecek.

20 – 26 Haziran 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
Pazartesi, Haziran 20, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 ELİT ATLETİK HİGH TOUCH U11E C KL 1.GR
Pazartesi, Haziran 20, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 BEŞYILDIZ YEŞİLKÖY YILDIZLARI U12E C KL 2.GR AVR
Pazartesi, Haziran 20, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 KAAN GÖZTEPE ARMADA U12E C FNL 1.GR ASYA
Pazartesi, Haziran 20, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 MAÇ SAYISI KUTUP YILDIZI U11E C KL 2.GR
Pazartesi, Haziran 20, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 İSTANBULLS ATAKENT GENÇLİK A U11E C KL 1.GR
Pazartesi, Haziran 20, 2022 YAKACIK İTO S.S. 15:30 POTANIN ASLANLARI B DUDULLU OSB A U12E C KL 4.GR ASYA
Pazartesi, Haziran 20, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 ASYA KARTALLARI ÜSKÜDAR BASKETBOL U10E KL GR ASYA YF
Pazartesi, Haziran 20, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL GİRİŞİM U11E C FNL GR
Pazartesi, Haziran 20, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 BEYKOZ GENÇLİK ÜSKÜDAR BASKETBOL U12E C KL 4.GR ASYA
Salı, Haziran 21, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 ELİT ATLETİK İSTANBULLS U11E C KL 1.GR
Salı, Haziran 21, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 ATAKENT GENÇLİK A HİGH TOUCH U11E C KL 1.GR
Salı, Haziran 21, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 GENÇ PAŞABAHÇE MAÇ SAYISI U11E C KL 2.GR
Salı, Haziran 21, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 FENERBAHÇE A FENERBAHÇE B U12K KL GR YF
Salı, Haziran 21, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 HEYBELİADA SU SPORLARI BEŞİKTAŞ U12K KL GR YF
Çarşamba, Haziran 22, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 11:00 AVCILAR TANYILDIZI KL 2.GR İKİNCİSİ U12E C KL GR AVR ÇF
Çarşamba, Haziran 22, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 12:30 FMV IŞIKSPOR KL 2.GR BİRİNCİSİ U12E C KL GR AVR ÇF
Çarşamba, Haziran 22, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 14:00 TRUVA GENÇLİK KL 2.GR BİRİNCİSİ U12E C KL GR AVR ÇF
Çarşamba, Haziran 22, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 GENÇ PAŞABAHÇE KUTUP YILDIZI U11E C KL 2.GR
Çarşamba, Haziran 22, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 MAÇ SAYISI ÜNSPED U11E C KL 2.GR
Çarşamba, Haziran 22, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 İSTANBUL MARMARA ELİT ATLETİK U11E C KL 1.GR
Çarşamba, Haziran 22, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL BEYKOZ GENÇLİK U11E C FNL GR
Çarşamba, Haziran 22, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 DUDULLU OSB A ÜSKÜDAR BASKETBOL U12E C KL 4.GR ASYA
Çarşamba, Haziran 22, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 POTANIN ASLANLARI B PARLAYAN YILDIZLAR U12E C KL 4.GR ASYA
Perşembe, Haziran 23, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 ÜNSPED GENÇ PAŞABAHÇE U11E C KL 2.GR
Perşembe, Haziran 23, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 ATAKENT GENÇLİK A İSTANBUL MARMARA U11E C KL 1.GR
Perşembe, Haziran 23, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 KADIKÖY İSTANBUL TİTAN AKADEMİ U12E C KL 3.GR ASYA
Perşembe, Haziran 23, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 FENERBAHÇE A / FENERBAHÇE B HEYBELİADA SU SPORLARI / BEŞİKTAŞ U12K KL GR 3-4’LÜK
Perşembe, Haziran 23, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 FENERBAHÇE A / FENERBAHÇE B HEYBELİADA SU SPORLARI / BEŞİKTAŞ U12K KL GR FİNAL
Perşembe, Haziran 23, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 DUDULLU OSB A BEYKOZ GENÇLİK U12E C KL 4.GR ASYA
Perşembe, Haziran 23, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 ATAŞEHİR GENÇLİK ADA YILDIZLARI U12E KL GR ASYA ÇF
Cuma, Haziran 24, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 ÜNSPED KUTUP YILDIZI U11E C KL 2.GR
Cuma, Haziran 24, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 PETNA A AÇI GENÇLİK U10E FNL GR AVR FİNAL
Cuma, Haziran 24, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 İSTANBUL ATA ATAKENT GENÇLİK A U11E C KL 1.GR
Cuma, Haziran 24, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 ALLSTARS İSTANBUL ELİT ATLETİK U11E C KL 1.GR
Cuma, Haziran 24, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 POTANIN ASLANLARI A TİTAN AKADEMİ U12E C KL 3.GR ASYA
Cuma, Haziran 24, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 HİGH TOUCH İSTANBUL MARMARA U11E C KL 1.GR
Cuma, Haziran 24, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 DEV ATAŞEHİR B MAÇ SAYISI U11E C KL 2.GR
Cumartesi, Haziran 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 10:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ U12E C FNL GR AVR ÇF
Cumartesi, Haziran 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:30 KUTUP YILDIZI A BAŞARI PERFORMANS U12E B KL GR YF
Cumartesi, Haziran 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 KUTUP YILDIZI DEV ATAŞEHİR B U11E C KL 2.GR
Cumartesi, Haziran 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 ÜNSPED AKADEMİ İSTANBUL B U11E C KL 2.GR
Cumartesi, Haziran 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 PETNA A / AÇI GENÇLİK HİGH TOUCH U10E FNL GR YF
Cumartesi, Haziran 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 ANKA AVRUPA SUADİYE U12E B FNL GR YF
Cumartesi, Haziran 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 BAKIRKÖY ASLAN TEŞVİKİYE U12E C FNL GR AVR ÇF
Cumartesi, Haziran 25, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 12:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL ALTINYILDIZ U12E C FNL GR AVR ÇF
Cumartesi, Haziran 25, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 14:00 PETNA KL 4.GR İKİNCİSİ U12E C KL GR AVR ÇF
Cumartesi, Haziran 25, 2022 CAFERAĞA S.S. 12:00 FESA İSTANBUL MARMARA U10E KL GR ASYA YF
Cumartesi, Haziran 25, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:30 DEV ATAŞEHİR PETNA A / AÇI GENÇLİK U10E FNL GR YF
Cumartesi, Haziran 25, 2022 CAFERAĞA S.S. 15:00 ALLSTARS İSTANBUL İSTANBUL ATA U11E C KL 1.GR
Cumartesi, Haziran 25, 2022 CAFERAĞA S.S. 16:30 AKADEMİ İSTANBUL SPOR FABRİKASI U12E B KL GR YF
Cumartesi, Haziran 25, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:00 HİGH TOUCH İSTANBUL BASKET U12E B FNL GR YF
Cumartesi, Haziran 25, 2022 YAKACIK İTO S.S. 11:30 UFUKCAN AYDIN DUDULLU OSB B U12E C FNL GR ASYA YF
Cumartesi, Haziran 25, 2022 YAKACIK İTO S.S. 13:00 ŞERİFALİ GENÇLİK İSTANBUL ATA U12E C FNL GR ASYA YF
Cumartesi, Haziran 25, 2022 YAKACIK İTO S.S. 14:30 ANADOLU MARMARA GENÇ PAŞABAHÇE U12E C KL GR ASYA ÇF
Cumartesi, Haziran 25, 2022 YAKACIK İTO S.S. 16:00 KL 3.GR BİRİNCİSİ KL 4.GR İKİNCİSİ U12E C KL GR ASYA ÇF
Cumartesi, Haziran 25, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:30 KL 3.GR İKİNCİSİ KL 4.GR BİRİNCİSİ U12E C KL GR ASYA ÇF
Pazar, Haziran 26, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 U12E C FNL GR AVR YF
Pazar, Haziran 26, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 U12E C FNL GR AVR YF
Pazar, Haziran 26, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 KUTUP YILDIZI AKADEMİ İSTANBUL B U11E C KL 2.GR
Pazar, Haziran 26, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 U10E FNL GR 3-4’LÜK
Pazar, Haziran 26, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 U10E FNL GR FİNAL
Pazar, Haziran 26, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 16:00 ATAKENT GENÇLİK STARLARIN DOĞUŞU U12E C FNL GR AVR ÇF
Pazar, Haziran 26, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:30 U12E C KL GR AVR YF
Pazar, Haziran 26, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 19:00 U12E C KL GR AVR YF
Pazar, Haziran 26, 2022 CAFERAĞA S.S. 12:00 HİGH TOUCH İSTANBUL ATA U11E C KL 1.GR
Pazar, Haziran 26, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:30 İSTANBUL MARMARA ALLSTARS İSTANBUL U11E C KL 1.GR
Pazar, Haziran 26, 2022 CAFERAĞA S.S. 15:00 DEV ATAŞEHİR B ÜNSPED U11E C KL 2.GR
Pazar, Haziran 26, 2022 CAFERAĞA S.S. 16:30 AKADEMİ İSTANBUL SPOR FABRİKASI U12E B KL GR YF
Pazar, Haziran 26, 2022 YAKACIK İTO S.S. 14:30 UFUKCAN AYDIN / DUDULLU OSB B ŞERİFALİ GENÇLİK / İSTANBUL ATA U12E C FNL GR ASYA FİNAL
Pazar, Haziran 26, 2022 YAKACIK İTO S.S. 16:00 ASYA KARTALLARI / ÜSKÜDAR BASKETBOL FESA / İSTANBUL MARMARA U10E KL GR ASYA FİNAL
Pazar, Haziran 26, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:30 U12E C KL GR ASYA YF
Pazar, Haziran 26, 2022 YAKACIK İTO S.S. 19:00 U12E C KL GR ASYA YF

Daha Fazla Haber