Haberler

İstanbul’da 33. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 13 – 19 Haziran 2022 tarihleri arasında oynanacak 33. hafta maçlarıyla devam edecek.

13 – 19 Haziran 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
Pazartesi, Haziran 13, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL ELİT ATLETİK U12E C FNL 1.GR AVR
Pazartesi, Haziran 13, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL MODA U16E C FNL GR YF
Pazartesi, Haziran 13, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 ÇATALCA BELEDİYE ŞERİFALİ GENÇLİK U16E C KL GR YF
Pazartesi, Haziran 13, 2022 BAĞCILAR S.S. 17:00 EMLAK KONUT TENİS ESKRİM DAĞCILIK U12E B FNL GR AVR
Pazartesi, Haziran 13, 2022 BAĞCILAR S.S. 18:30 NOVA BASKET ROTARY 100.YIL AND. LİS. U12E C FNL 1.GR AVR
Pazartesi, Haziran 13, 2022 BAĞCILAR S.S. 20:00 FMV IŞIKSPOR BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U12E C KL 1.GR AVR
Pazartesi, Haziran 13, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 AVCILAR ATAK AVCILAR TANYILDIZI U10E KL GR YF AVR
Pazartesi, Haziran 13, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 AVCILAR ATAK ALTINYILDIZ U12E C FNL 2.GR AVR
Pazartesi, Haziran 13, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 KURTULUŞ ATLAS OLİMPİK U10E KL GR YF AVR
Pazartesi, Haziran 13, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:30 ŞERİFALİ GENÇLİK MVP U12E C FNL 2.GR ASYA
Pazartesi, Haziran 13, 2022 CAFERAĞA S.S. 19:00 GİRİŞİM TEŞVİKİYE U11E C FNL GR
Pazartesi, Haziran 13, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:30 KAAN GÖZTEPE MODA U12E C FNL 1.GR ASYA
Pazartesi, Haziran 13, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 FESA ASYA KARTALLARI U11E B FNL GR
Pazartesi, Haziran 13, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 İSTANBUL KARŞIYAKA TRUVA GENÇLİK U16E C KL GR YF
Pazartesi, Haziran 13, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 DEV ATAŞEHİR HİGH TOUCH / PARLAYAN YILDIZLARI U10E FNL GR ASYA YF
Pazartesi, Haziran 13, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 ATAŞEHİR ASLANLARI İSTANBUL ATA U12E C FNL 1.GR ASYA
Pazartesi, Haziran 13, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 ALLSTARS İSTANBUL BİLGİ TEKNİK B U12E C FNL 2.GR ASYA
Pazartesi, Haziran 13, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 İSTANBULLS DUDULLU OSB B U12E C FNL 2.GR ASYA
Salı, Haziran 14, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK PETNA U11E B FNL GR
Salı, Haziran 14, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 PETNA GÜNGÖREN BELEDİYESİ U10E FNL GR AVR YF
Salı, Haziran 14, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 STARLARIN DOĞUŞU TEŞVİKİYE U12E C FNL 4.GR AVR
Salı, Haziran 14, 2022 BAĞCILAR S.S. 17:00 AVCILAR ATAK / AVCILAR TANYILDIZI KURTULUŞ / ATLAS OİLMPİK U10E KL GR FİNAL AVR
Salı, Haziran 14, 2022 BAĞCILAR S.S. 18:30 ÜNSPED A / ATLETİK SPORTİF İSTANBUL AÇI GENÇLİK A U18E B KL 3-4’LÜK
Salı, Haziran 14, 2022 BAĞCILAR S.S. 20:00 ÜNSPED A / ATLETİK SPORTİF İSTANBUL DUDULLU OSB U18E B KL FİNAL
Salı, Haziran 14, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ U12E C FNL 2.GR AVR
Salı, Haziran 14, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 BAKIRKÖYSPOR TÜRK HAVA YOLLARI U12E C KL 3.GR AVR
Salı, Haziran 14, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 BEŞYILDIZ IRMAK U12E C KL 2.GR AVR
Salı, Haziran 14, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 FESA PAMUKSPOR GELİŞİM U11E B FNL GR
Salı, Haziran 14, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 FMV ERENKÖY IŞIK KÜÇÜKYALI GELİŞİM ÜMİT ERKEK B 3-4’LÜK
Salı, Haziran 14, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ FESA ÜMİT ERKEK B FİNAL
Salı, Haziran 14, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:30 BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. / ATAŞEHİR YILDIZLARI FENSPOR / ROTARY 100.YIL AND. LİS. U18E C KL 3-4’LÜK
Salı, Haziran 14, 2022 YAKACIK İTO S.S. 19:00 BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. / ATAŞEHİR YILDIZLARI FENSPOR / ROTARY 100.YIL AND. LİS. U18E C KL FİNAL
Salı, Haziran 14, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:30 PENDİK YEDİTEPE İSTANBUL VARDAR U16E C FNL GR YF
Salı, Haziran 14, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 BİLGİ TEKNİK A GİRİŞİM U12E B FNL GR ASYA
Salı, Haziran 14, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 UFUKCAN AYDIN ARMADA U12E C FNL 1.GR ASYA
Salı, Haziran 14, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 MAÇ SAYISI ADA YILDIZLARI U12E C KL 2.GR ASYA
Çarşamba, Haziran 15, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 PERTEVNİYAL LİSESİ ŞİŞLİ U12E C FNL 4.GR AVR
Çarşamba, Haziran 15, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 YEŞİLKÖY YILDIZLARI KUTUP YILDIZI B U12E C KL 2.GR AVR
Çarşamba, Haziran 15, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 BEYKOZ GENÇLİK İSTANBUL BASKET U11E C FNL GR
Çarşamba, Haziran 15, 2022 BAĞCILAR S.S. 17:00 TRUVA GENÇLİK PETNA U12E C KL 3.GR AVR
Çarşamba, Haziran 15, 2022 BAĞCILAR S.S. 18:30 ÇATALCA BELEDİYE / ŞERİFALİ GENÇLİK İSTANBUL KARŞIYAKA / TRUVA GENÇLİK U16E C KL GR 3-4’LÜK
Çarşamba, Haziran 15, 2022 BAĞCILAR S.S. 20:00 ÇATALCA BELEDİYE / ŞERİFALİ GENÇLİK İSTANBUL KARŞIYAKA / TRUVA GENÇLİK U16E C KL GR FİNAL
Çarşamba, Haziran 15, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00
Çarşamba, Haziran 15, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 BASK BAKIRKÖY ASLAN U12E C FNL 3.GR AVR
Çarşamba, Haziran 15, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 BİZİMKENT AVCILAR TANYILDIZI U12E C KL 1.GR AVR
Çarşamba, Haziran 15, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 MODA UFUKCAN AYDIN U12E C FNL 1.GR ASYA
Çarşamba, Haziran 15, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL / MODA PENDİK YEDİTEPE / İSTANBUL VARDAR U16E C FNL GR 3-4’LÜK
Çarşamba, Haziran 15, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL / MODA PENDİK YEDİTEPE / İSTANBUL VARDAR U16E C FNL GR FİNAL
Çarşamba, Haziran 15, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 ASYA KARTALLARI DEV ATAŞEHİR A U11E B FNL GR
Çarşamba, Haziran 15, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 DUDULLU OSB B ALLSTARS İSTANBUL U12E C FNL 2.GR ASYA
Çarşamba, Haziran 15, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 İSTANBUL ATA KAAN GÖZTEPE U12E C FNL 1.GR ASYA
Çarşamba, Haziran 15, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 MVP İSTANBULLS U12E C FNL 2.GR ASYA
Çarşamba, Haziran 15, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 ARMADA ATAŞEHİR ASLANLARI U12E C FNL 1.GR ASYA
Çarşamba, Haziran 15, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 BİLGİ TEKNİK B ŞERİFALİ GENÇLİK U12E C FNL 2.GR ASYA
Perşembe, Haziran 16, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 EMLAK KONUT SUADİYE BASKETBOL A / FMV ERENKÖY IŞIK U16E B KL GR YF
Perşembe, Haziran 16, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 PETNA FESA U11E B FNL GR
Perşembe, Haziran 16, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 TEŞVİKİYE BEYKOZ GENÇLİK U11E C FNL GR
Perşembe, Haziran 16, 2022 BAĞCILAR S.S. 17:00
Perşembe, Haziran 16, 2022 BAĞCILAR S.S. 18:30 AVCILAR TANYILDIZI FMV IŞIKSPOR U12E C KL 1.GR AVR
Perşembe, Haziran 16, 2022 BAĞCILAR S.S. 20:00 IRMAK KUTUP YILDIZI B U12E C KL 2.GR AVR
Perşembe, Haziran 16, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. ÇATALCA BELEDİYESİ U12E C KL 4.GR AVR
Perşembe, Haziran 16, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 ATLAS OLİMPİK BİZİMKENT U12E C KL 1.GR AVR
Perşembe, Haziran 16, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 ATAKENT GENÇLİK MVP ETİLER U12E C FNL 3.GR AVR
Perşembe, Haziran 16, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 DEV ATAŞEHİR A DARÜŞŞAFAKA U11E B FNL GR
Perşembe, Haziran 16, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 BİLGİ TEKNİK B MVP U12E C FNL 2.GR ASYA
Perşembe, Haziran 16, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 TİTAN AKADEMİ Z10 U12E C KL 3.GR ASYA
Perşembe, Haziran 16, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 PAMUKSPOR GELİŞİM ASYA KARTALLARI U11E B FNL GR
Perşembe, Haziran 16, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 ALLSTARS İSTANBUL İSTANBULLS U12E C FNL 2.GR ASYA
Perşembe, Haziran 16, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 ÇEKMEKÖY SPORTİF GENÇ PAŞABAHÇE U12E C KL 2.GR ASYA
Perşembe, Haziran 16, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 ŞERİFALİ GENÇLİK DUDULLU OSB B U12E C FNL 2.GR ASYA
Perşembe, Haziran 16, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 SANCAKTEPE İSTANBUL ATAŞEHİR GENÇLİK U12E C KL 1.GR ASYA
Perşembe, Haziran 16, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 İSTANBUL DEV ANADOLU MARMARA U12E C KL 1.GR ASYA
Cuma, Haziran 17, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 AÇI GENÇLİK / TENİS ESKRİM DAĞCILIK PETNA / GÜNGÖREN BELEDİYESİ U10E FNL GR AVR FNL
Cuma, Haziran 17, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 ANKA AVRUPA TENİS ESKRİM DAĞCILIK U11E B FNL GR
Cuma, Haziran 17, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:30 İSTANBUL BASKET ŞERİFALİ GENÇLİK U11E C FNL GR
Cuma, Haziran 17, 2022 BAĞCILAR S.S. 17:30
Cuma, Haziran 17, 2022 BAĞCILAR S.S. 19:00 FMV IŞIKSPOR ATLAS OLİMPİK U12E C KL 1.GR AVR
Cuma, Haziran 17, 2022 BAĞCILAR S.S. 20:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK AVCILAR TANYILDIZI U12E C KL 1.GR AVR
Cuma, Haziran 17, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:30
Cuma, Haziran 17, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 19:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL FMV ISPARTAKULE IŞIK U12E C KL 4.GR AVR
Cuma, Haziran 17, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:30 BEŞYILDIZ IRMAK U12E C KL 2.GR AVR
Cuma, Haziran 17, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:30 SUADİYE BASKETBOL A / FMV ERENKÖY IŞIK İSTANBUL UTKU U16E B KL GR YF
Cuma, Haziran 17, 2022 CAFERAĞA S.S. 19:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL PARLAYAN YILDIZLAR U12E C KL 4.GR ASYA
Cuma, Haziran 17, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:30 HİGH TOUCH / PARLAYAN YILDIZLARI U10E FNL GR ASYA YF
Cuma, Haziran 17, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:30 ATAŞEHİR ASLANLARI UFUKCAN AYDIN U12E C FNL 1.GR ASYA
Cuma, Haziran 17, 2022 YAKACIK İTO S.S. 19:00 DUDULLU OSB A BEYKOZ GENÇLİK U12E C KL 4.GR ASYA
Cuma, Haziran 17, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:30 TİTAN AKADEMİ ÇENGEL SPOR U12E C KL 3.GR ASYA
Cuma, Haziran 17, 2022 KURTKÖY S.S. 17:30 ATAŞEHİR GENÇLİK ANADOLU MARMARA U12E C KL 1.GR ASYA
Cuma, Haziran 17, 2022 KURTKÖY S.S. 19:00 SANCAKTEPE İSTANBUL İSTANBUL DEV U12E C KL 1.GR ASYA
Cuma, Haziran 17, 2022 KURTKÖY S.S. 20:30 Z10 KADIKÖY İSTANBUL U12E C KL 3.GR ASYA