Haberler

İstanbul’da 32. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 6 – 12 Haziran 2022 tarihleri arasında oynanacak 32. hafta maçlarıyla devam edecek.

6 – 12 Haziran 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
Pazartesi, Haziran 06, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK ANKA AVRUPA U12E B FNL GR AVR
Pazartesi, Haziran 06, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 TEŞVİKİYE PERTEVNİYAL LİSESİ U12E C FNL 4.GR AVR
Pazartesi, Haziran 06, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 EMLAK KONUT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B U14E B KL GR YF
Pazartesi, Haziran 06, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 AYKA SPOR FABRİKASI U11E B KL GR
Pazartesi, Haziran 06, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 SPOR FABRİKASI İSTANBUL GENÇ SPORCULAR U12E B KL GR AVR
Pazartesi, Haziran 06, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 KUTUP YILDIZI A AÇI GENÇLİK U12E B KL GR AVR
Pazartesi, Haziran 06, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 ELİT ATLETİK NOVA BASKET U12E C FNL 1.GR AVR
Pazartesi, Haziran 06, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 TRUVA GENÇLİK AVRUPA KARŞIYAKA B U16E C KL GR YF AVR
Pazartesi, Haziran 06, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 İSTANBUL GELİŞİM ÇATALCA BELEDİYE U16E C KL GR YF AVR
Pazartesi, Haziran 06, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 BİLGİ TEKNİK ALLSTARS İSTANBUL U10E FNL 1.GR ASYA
Pazartesi, Haziran 06, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 ALLSTARS İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U14E C FNL GR YF
Pazartesi, Haziran 06, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 ALLSTARS İSTANBUL SUADİYE BASKETBOL A U16E B KL GR YF ASYA
Pazartesi, Haziran 06, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 MODA PENDİK YEDİTEPE U16E C FNL GR FİNAL ASYA
Pazartesi, Haziran 06, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 MAÇ SAYISI HİGH TOUCH U10E FNL 2.GR ASYA
Pazartesi, Haziran 06, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 ASYA KARTALLARI ANADOLU MARMARA U10E KL 1.GR ASYA
Pazartesi, Haziran 06, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 PARLAYAN YILDIZLAR BAŞARI PERFORMANS U11E B KL GR
Pazartesi, Haziran 06, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 DEV ATAŞEHİR ADA YILDIZLARI U10E FNL 1.GR ASYA
Pazartesi, Haziran 06, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 TİTAN AKADEMİ İSTANBUL MARMARA U10E KL 1.GR ASYA
Salı, Haziran 07, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK PAMUKSPOR GELİŞİM U11E B FNL GR
Salı, Haziran 07, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 PETNA DEV ATAŞEHİR A U11E B FNL GR
Salı, Haziran 07, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 ÜNSPED A ATLETİK SPORTİF İSTANBUL U18E B KL GR YF
Salı, Haziran 07, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 BASK MVP ETİLER U12E C FNL 3.GR AVR
Salı, Haziran 07, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 KURTULUŞ AVCILAR TANYILDIZI U10E KL 2.GR AVR
Salı, Haziran 07, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER ALTINYILDIZ U12E C FNL 2.GR AVR
Salı, Haziran 07, 2022 BAĞCILAR S.S. 17:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ AVCILAR ATAK U12E C FNL 2.GR AVR
Salı, Haziran 07, 2022 BAĞCILAR S.S. 18:30 ELİT ATLETİK STARLARIN DOĞUŞU U10E KL 2.GR AVR
Salı, Haziran 07, 2022 BAĞCILAR S.S. 20:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL ROTARY 100.YIL AND. LİS. U12E C FNL 1.GR AVR
Salı, Haziran 07, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 İSTANBUL VARDAR BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ U16E C FNL GR YF AVR
Salı, Haziran 07, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 AVCILAR ATAK ATAKENT GENÇLİK U10E KL 1.GR AVR
Salı, Haziran 07, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 YEŞİLYURT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U16E C FNL GR YF AVR
Salı, Haziran 07, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 ASYA KARTALLARI DARÜŞŞAFAKA U11E B FNL GR
Salı, Haziran 07, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 FENERBAHÇE BEKO B AÇI GENÇLİK A U14E B KL GR YF
Salı, Haziran 07, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 DUDULLU OSB AÇI GENÇLİK A U18E B KL GR YF
Salı, Haziran 07, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 BİLGİ TEKNİK SUADİYE U12E B FNL GR ASYA
Salı, Haziran 07, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 POTANIN KARTALLARI HİGH TOUCH U12E B FNL GR ASYA
Salı, Haziran 07, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 POTANIN KARTALLARI A FMV ERENKÖY IŞIK U16E B KL GR YF ASYA
Salı, Haziran 07, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 AKADEMİ İSTANBUL PARLAYAN YILDIZLAR U10E FNL 2.GR ASYA
Salı, Haziran 07, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 ALLSTARS İSTANBUL İSTANBUL DEV U12E C KL 1.GR ASYA
Salı, Haziran 07, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 Z10 POTANIN ASLANLARI A U12E C KL 3.GR ASYA
Çarşamba, Haziran 08, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 AYKA SPOR FABRİKASI U12E B KL GR AVR
Çarşamba, Haziran 08, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 SPOR FABRİKASI PARLAYAN YILDIZLAR U11E B KL GR
Çarşamba, Haziran 08, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 ALTINYILDIZ PARLAYAN YILDIZLAR A U14E C FNL GR YF
Çarşamba, Haziran 08, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 STARLARIN DOĞUŞU ŞİŞLİ U12E C FNL 4.GR AVR
Çarşamba, Haziran 08, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 PERTEVNİYAL LİSESİ İSTANBUL KARŞIYAKA U14E C KL GR YF
Çarşamba, Haziran 08, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 BAKIRKÖY ASLAN ATAKENT GENÇLİK U12E C FNL 3.GR AVR
Çarşamba, Haziran 08, 2022 BAĞCILAR S.S. 17:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK BİZİMKENT U12E C KL 1.GR AVR
Çarşamba, Haziran 08, 2022 BAĞCILAR S.S. 18:30 PETNA B ATLAS OLİMPİK U10E KL 1.GR AVR
Çarşamba, Haziran 08, 2022 BAĞCILAR S.S. 20:00 İSTANBUL GENÇ SPORCULAR KUTUP YILDIZI U12E B KL GR AVR
Çarşamba, Haziran 08, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 İSTANBUL UTKU EMLAK KONUT / ÜNSPED U16E B KL GR FİNAL AVR
Çarşamba, Haziran 08, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL EMLAK KONUT U12E B FNL GR AVR
Çarşamba, Haziran 08, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 AVCILAR TANYILDIZI ATLAS OLİMPİK U12E C KL 1.GR AVR
Çarşamba, Haziran 08, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL BAŞARI PERFORMANS U10E KL 2.GR ASYA
Çarşamba, Haziran 08, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 FESA ANKA AVRUPA U11E B FNL GR
Çarşamba, Haziran 08, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 ATAŞEHİR GENÇLİK MVP U12E C FNL 2.GR ASYA
Çarşamba, Haziran 08, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 DUDULLU OSB B BİLGİ TEKNİK U12E C FNL 2.GR ASYA
Çarşamba, Haziran 08, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 ADA YILDIZLARI BİLGİ TEKNİK U10E FNL 1.GR ASYA
Çarşamba, Haziran 08, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 ALLSTARS İSTANBUL DEV ATAŞEHİR U10E FNL 1.GR ASYA
Çarşamba, Haziran 08, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 İSTANBULLS MODA U12E C FNL 1.GR ASYA
Çarşamba, Haziran 08, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 ARMADA İSTANBUL ATA U12E C FNL 1.GR ASYA
Çarşamba, Haziran 08, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 ATAŞEHİR ASLANLARI ŞERİFALİ GENÇLİK U12E C FNL 2.GR ASYA
Perşembe, Haziran 09, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 İSTANBUL BASKET KURTULUŞ U10E KL 2.GR AVR
Perşembe, Haziran 09, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 DARÜŞŞAFAKA TENİS ESKRİM DAĞCILIK U11E B FNL GR
Perşembe, Haziran 09, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 İSTANBUL VARDAR / BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ YEŞİLYURT / BÜYÜKÇEKMCE BASKETBOL U16E C FNL GR FİNAL AVR
Perşembe, Haziran 09, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 AVCILAR ATAK ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U12E C FNL 2.GR AVR
Perşembe, Haziran 09, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 IRMAK YEŞİLKÖY YILDIZLARI U12E C KL 2.GR AVR
Perşembe, Haziran 09, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 KUTUP YILDIZI B BEŞYILDIZ U12E C KL 2.GR AVR
Perşembe, Haziran 09, 2022 BAĞCILAR S.S. 17:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. ELİT ATLETİK U12E C FNL 1.GR AVR
Perşembe, Haziran 09, 2022 BAĞCILAR S.S. 18:30 NOVA BASKET BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U12E C FNL 1.GR AVR
Perşembe, Haziran 09, 2022 BAĞCILAR S.S. 20:00 PERTEVNİYAL LİSESİ STARLARIN DOĞUŞU U12E C FNL 4.GR AVR
Perşembe, Haziran 09, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 AVCILAR TANYILDIZI ELİT ATLETİK U10E KL 2.GR AVR
Perşembe, Haziran 09, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 İSTANBUL GELİŞİM / ÇATALCA BELEDİYE TRUVA GENÇLİK / AVRUPA KARŞIYAKA B U16E C KL GR FİNAL AVR
Perşembe, Haziran 09, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 ALTINYILDIZ BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ U12E C FNL 2.GR AVR
Perşembe, Haziran 09, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 UFUKCAN AYDIN KAAN GÖZTEPE U12E C FNL 1.GR ASYA
Perşembe, Haziran 09, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 PARLAYAN YILDIZLAR MAÇ SAYISI U10E FNL 2.GR ASYA
Perşembe, Haziran 09, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 FMV ERENKÖY IŞIK TEŞVİKİYE AKADEMİ ÜMİT ERKEK B YF
Perşembe, Haziran 09, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 İSTANBUL MARMARA ASYA KARTALLARI U10E KL 1.GR ASYA
Perşembe, Haziran 09, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 PAMUKSPOR GELİŞİM BAĞCILAR GÖZTEPE U14E C KL GR YF
Perşembe, Haziran 09, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 POTANIN KARTALLARI AYKA U11E B KL GR
Perşembe, Haziran 09, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 ANADOLU MARMARA TİTAN AKADEMİ U10E KL 1.GR ASYA
Perşembe, Haziran 09, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 HİGH TOUCH AKADEMİ İSTANBUL U10E FNL 2.GR ASYA
Perşembe, Haziran 09, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 HİGH TOUCH BİLGİ TEKNİK U12E B FNL GR ASYA
Cuma, Haziran 10, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 PETNA BAKIRKÖYSPOR U12E C KL 3.HR AVR
Cuma, Haziran 10, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 ŞİŞLİ TEŞVİKİYE U12E C FNL 4.GR AVR
Cuma, Haziran 10, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 ANKA AVRUPA ASYA KARTALLARI U11E B FNL GR
Cuma, Haziran 10, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 MVP ETİLER BAKIRKÖY ASLAN U12E C FNL 3.GR AVR
Cuma, Haziran 10, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 ATAKENT GENÇLİK BASK U12E C FNL 3.GR AVR
Cuma, Haziran 10, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 KUTUP YILDIZI A AYKA U12E B KL GR AVR
Cuma, Haziran 10, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 İSTANBUL BASKET BAHÇELİEVLER BASKETBOL U12E B FNL GR AVR
Cuma, Haziran 10, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 EMLAK KONUT TENİS ESKRİM DAĞCILIK U12E B FNL GR AVR
Cuma, Haziran 10, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 AÇI GENÇLİK İSTANBUL GENÇ SPORCULAR U12E B KL GR AVR
Cuma, Haziran 10, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 DEV ATAŞEHİR BİLGİ TEKNİK U10E FNL 1.GR ASYA
Cuma, Haziran 10, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 DEV ATAŞEHİR FESA U11E B FNL GR
Cuma, Haziran 10, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 FESA ÜSKÜDAR BASKETBOL U10E KL 2.GR ASYA
Cuma, Haziran 10, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 ALLSTARS İSTANBUL EMLAK KONUT U12K FNL GR
Cuma, Haziran 10, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 PAMUKSPOR GELİŞİM PETNA U11E B FNL GR
Cuma, Haziran 10, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 BAŞARI PERFORMANS SPOR FABRİKASI U11E B KL GR
Cuma, Haziran 10, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 İSTANBUL KARŞIYAKA ŞERİFALİ GENÇLİK B U16E C KL GR FİNAL ASYA
Cuma, Haziran 10, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 ANADOLU MARMARA SANCAKTEPE İSTANBUL U12E C KL 1.GR ASYA
Cuma, Haziran 10, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 ALLSTARS İSTANBUL ADA YILDIZLARI U10E FNL 1.GR ASYA
Cumartesi, Haziran 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 9:30 TRUVA GENÇLİK TÜRK HAVA YOLLARI U12E C KL 3.GR AVR
Cumartesi, Haziran 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:00 ALTINYILDIZ / PARLAYAN YILDIZLAR A ALLSTARS İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U14E C FNL GR 3-4’LÜK
Cumartesi, Haziran 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 12:30 ALTINYILDIZ / PARLAYAN YILDIZLAR A ALLSTARS İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U14E C FNL GR FİNAL
Cumartesi, Haziran 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:00 ÜNSPED A / ATLETİK SPORTİF İSTANBUL DUDULLU OSB / AÇI GENÇLİK A U18E B KL GR 3-4’LÜK
Cumartesi, Haziran 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 15:30 ÜNSPED A / ATLETİK SPORTİF İSTANBUL DUDULLU OSB / AÇI GENÇLİK A U18E B KL GR FİNAL
Cumartesi, Haziran 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 MVP DUDULLU OSB B U12E C FNL 2.GR ASYA
Cumartesi, Haziran 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 KUTUP YILDIZI GENÇ PAŞABAHÇE U12K FNL GR
Cumartesi, Haziran 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 11:00 TRUVA GENÇLİK TÜRK HAVA YOLLARI U12E C KL 3.GR AVR
Cumartesi, Haziran 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 12:30 GÜNGÖREN BELEDİYESİ GALATASARAY U12K FNL GR
Cumartesi, Haziran 11, 2022 CAFERAĞA S.S. 12:00 ALLSTARS İSTANBUL / SUADİYE BASKETBOL A POTANIN KARTALLARI A / FMV ERENKÖY IŞIK U16E B KL GR FİNAL ASYA
Cumartesi, Haziran 11, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:30 PARLAYAN YILDIZLAR POTANIN KARTALLARI U11E B KL GR
Cumartesi, Haziran 11, 2022 CAFERAĞA S.S. 15:00 HİGH TOUCH PARLAYAN YILDIZLAR U10E FNL 2.GR ASYA
Cumartesi, Haziran 11, 2022 CAFERAĞA S.S. 16:30 SUADİYE HİGH TOUCH U12E B FNL GR ASYA
Cumartesi, Haziran 11, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:00 MODA ARMADA U12E C FNL 1.GR AVR
Cumartesi, Haziran 11, 2022 CAFERAĞA S.S. 19:30 KAAN GÖZTEPE İSTANBULLS U12E C FNL 1.GR AVR
Cumartesi, Haziran 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 9:30 AKADEMİ İSTANBUL MAÇ SAYISI U10E FNL 2.GR ASYA
Cumartesi, Haziran 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 11:00 ASYA KARTALLARI AKADEMİ İSTANBUL U12E B KL GR ASYA
Cumartesi, Haziran 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 12:30 ASYA KARTALLARI TİTAN AKADEMİ U10E KL 1.GR ASYA
Cumartesi, Haziran 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 14:00 İSTANBUL MARMARA ANADOLU MARMARA U10E KL 1.GR ASYA
Cumartesi, Haziran 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 15:30 İSTANBUL DSİ BAŞARI PERFORMANS U12E B KL GR ASYA
Cumartesi, Haziran 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 BİLGİ TEKNİK A ATAŞEHİR ASLANLARI U12E C FNL 2.GR AVR
Cumartesi, Haziran 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 ŞERİFALİ GENÇLİK ATAŞEHİR GENÇLİK U12E C FNL 2.GR AVR
Cumartesi, Haziran 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 İSTANBUL ATA UFUKCAN AYDIN U12E C FNL 1.GR AVR
Pazar, Haziran 12, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 9:30 AÇI GENÇLİK SPOR FABRİKASI U12E B KL GR AVR
Pazar, Haziran 12, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK İSTANBUL BASKET U12E B FNL GR AVR
Pazar, Haziran 12, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 12:30 ANKA AVRUPA EMLAK KONUT U12E B FNL GR AVR
Pazar, Haziran 12, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:00 EMLAK KONUT A / BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B FENERBAHÇE BEKO B / AÇI GENÇLİK A U14E B KL GR 3-4’LÜK
Pazar, Haziran 12, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 15:30 EMLAK KONUT A / BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B FENERBAHÇE BEKO B / AÇI GENÇLİK A U14E B KL GR FİNAL
Pazar, Haziran 12, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 PERTEVNİYAL LİSESİ / İSTANBUL KARŞIYAKA PAMUKSPOR GELİŞİM / BAĞCILAR GÖZTEPE U14E C KL GR 3-4’LÜK
Pazar, Haziran 12, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 PERTEVNİYAL LİSESİ / İSTANBUL KARŞIYAKA PAMUKSPOR GELİŞİM / BAĞCILAR GÖZTEPE U14E C KL GR FİNAL
Pazar, Haziran 12, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 11:00 BAKIRKÖYSPOR TRUVA GENÇLİK U12E C KL 3.GR AVR
Pazar, Haziran 12, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 12:30 TÜRK HAVA YOLLARI PETNA U12E C KL 3.GR AVR
Pazar, Haziran 12, 2022 CAFERAĞA S.S. 12:00 BAŞARI PERFORMANS FESA U10E KL 1.GR ASYA
Pazar, Haziran 12, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:30 DEV ADAMLAR / ÜSKÜDAR BASKETBOL BOĞAZİÇİ / İSTANBUL VARDAR B U18E C FNL GR 3-4’LÜK
Pazar, Haziran 12, 2022 CAFERAĞA S.S. 15:00 DEV ADAMLAR / ÜSKÜDAR BASKETBOL BOĞAZİÇİ / İSTANBUL VARDAR B U18E C FNL GR FİNAL
Pazar, Haziran 12, 2022 CAFERAĞA S.S. 16:30 KADIKÖY İSTANBUL ÇENGELSPOR U12E C KL 3.GR ASYA
Pazar, Haziran 12, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:00 PARLAYAN YILDIZLAR DUDULLU OSB A U12E C KL 4.GR ASYA
Pazar, Haziran 12, 2022 YAKACIK İTO S.S. 9:30 ADA YILDIZLARI ÇEKMEKÖY SPORTİF U12E C KL 2.GR ASYA
Pazar, Haziran 12, 2022 YAKACIK İTO S.S. 11:00 GİRİŞİM POTANIN KARTALLARI U12E B FNL GR ASYA
Pazar, Haziran 12, 2022 YAKACIK İTO S.S. 12:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. / ATAŞEHİR YILDIZLARI FENSPOR / BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. U18E C KL GR 3-4’LÜK
Pazar, Haziran 12, 2022 YAKACIK İTO S.S. 14:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. / ATAŞEHİR YILDIZLARI FENSPOR / BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. U18E C KL GR FİNAL
Pazar, Haziran 12, 2022 YAKACIK İTO S.S. 15:30 GENÇ PAŞABAHÇE MAÇ SAYISI U12E C KL 2.GR ASYA
Pazar, Haziran 12, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 BEYKOZ GENÇLİK POTANIN ASLANLARI B U12E C KL 4.GR ASYA