Connect with us

İstanbul’da 31. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 30 Mayıs – 5 Haziran 2022 tarihleri arasında oynanacak 31. hafta maçlarıyla devam edecek.

30 Mayıs – 5 Haziran 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
Pazartesi, Mayıs 30, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 ANKA AVRUPA DEV ATAŞEHİR A U11E B FNL GR
Pazartesi, Mayıs 30, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 AYKA PARLAYAN YILDIZLAR U11E B KL GR
Pazartesi, Mayıs 30, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 DARÜŞŞAFAKA PAMUKSPOR GELİŞİM U11E B FNL GR
Pazartesi, Mayıs 30, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 BÜYÜKKILIÇLI / GENÇ PAŞABAHÇE GÜNGÖREN BELEDİYESİ / ALLSTARS İSTANBUL U10K 3-4’LÜK 1.MAÇ
Pazartesi, Mayıs 30, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 İSTANBUL UTKU AVCILAR TANYILDIZI / ELİT ATLETİK U16E B KL GR YF AVR
Pazartesi, Mayıs 30, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 FESA TENİS ESKRİM DAĞCILIK U11E B FNL GR
Pazartesi, Mayıs 30, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 FESA KÜÇÜKYALI GELİŞİM ÜMİT ERKEK B YF
Pazartesi, Mayıs 30, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 İSTANBUL DSİ AKADEMİ İSTANBUL U12E B KL GR ASYA
Pazartesi, Mayıs 30, 2022 MALTEPE S.S. 17:00 POTANIN KARTALLARI BAŞARI PERFORMANS U11E B KL GR
Pazartesi, Mayıs 30, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 GİRİŞİM SUADİYE U12E B FNL GR ASYA
Pazartesi, Mayıs 30, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 UNİBASKET MODA U16E C FNL GR YF ASYA
Pazartesi, Mayıs 30, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 ASYA KARTALLARI PETNA U11E B FNL GR
Pazartesi, Mayıs 30, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 BÜYÜKKILIÇLI / GENÇ PAŞABAHÇE GÜNGÖREN BELEDİYESİ / ALLSTARS İSTANBUL U10K FİNAL 1. MAÇ
Salı, Mayıs 31, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 BAHÇELİEVLER BASKETBOL TENİS ESKRİM DAĞCILIK U12E B FNL GR AVR
Salı, Mayıs 31, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK SPOR FABRİKASI U10E FNL 1.GR ASYA
Salı, Mayıs 31, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 SPOR FABRİKASI KUTUP YILDIZI A U12E B KL GR AVR
Salı, Mayıs 31, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 AYKA AÇI GENÇLİK U12E B KL GR AVR
Salı, Mayıs 31, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 GÜNGÖREN BELEDİYESİ AÇI GENÇLİK U10E GNL 1.GR AVR
Salı, Mayıs 31, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 AÇI GENÇLİK ÜNSPED U18E B KL GR FİNAL AVR
Salı, Mayıs 31, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 PAMUKSPOR GELİŞİM ANADOLU EFES U12E A
Salı, Mayıs 31, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 KAAN ŞERİFALİ GENÇLİK B U16E C KL GR YF ASYA
Salı, Mayıs 31, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 POTANIN KARTALLARI BİLGİ TEKNİK A U12E B FNL GR ASYA
Salı, Mayıs 31, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 ATAŞEHİR GENÇLİK / ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN İSTANBUL KARŞIYAKA U16E C KL GR YF ASYA
Salı, Mayıs 31, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 HEYBELİADA SU SPORLARI FENERBAHÇE B U12K KL 2.GR
Salı, Mayıs 31, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 ASYA KARTALLARI FENERBAHÇE A U12K KL 1.GR
Salı, Mayıs 31, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 BAŞARI PERFORMANS ASYA KARTALLARI U12E B KL GR ASYA
Çarşamba, Haziran 01, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 KUTUP YILDIZI GALATASARAY U12K FNL GR
Çarşamba, Haziran 01, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 EMLAK KONUT GENÇ PAŞABAHÇE U12K FNL GR
Çarşamba, Haziran 01, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 BEŞİKTAŞ BEYLİKDÜZÜ BASKET U12K KL 1.GR
Çarşamba, Haziran 01, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 ATLANTİK PETNA A U10E FNL 1.GR ASYA
Çarşamba, Haziran 01, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 İSTANBUL BASKET STARLARIN DOĞUŞU U10E KL 2.GR AVR
Çarşamba, Haziran 01, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 İSTANBUL BASKET ANKA AVRUPA U12E B FNL GR AVR
Çarşamba, Haziran 01, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 ÇATALCA BELEDİYESİ BÜYÜKKILIÇLI U12K KL 1.GR
Çarşamba, Haziran 01, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 AVCILAR ATAK ATLAS OLİMPİK U10E KL 1.GR AVR
Çarşamba, Haziran 01, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 FMV ERENKÖY IŞIK BEŞİKTAŞ U12E A
Çarşamba, Haziran 01, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 FESA DARÜŞŞAFAKA U12E A
Çarşamba, Haziran 01, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 ALLSTARS İSTANBUL GÜNGÖREN BELEDİYESİ U12K FNL GR
Çarşamba, Haziran 01, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 ÇEKMEKÖY ATAŞEHİR YILDIZLARI / PENDİK YEDİTEPE U16E C FNL GR YF ASYA
Perşembe, Haziran 02, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 KURTULUŞ ELİT ATLETİK U10E KL 2.GR AVR
Perşembe, Haziran 02, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK DEV ATAŞEHİR A U11E B FNL GR
Perşembe, Haziran 02, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 SPOR FABRİKASI POTANIN KARTALLARI U11E B KL GR
Perşembe, Haziran 02, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 GÜNGÖREN BELEDİYESİ / ASYA KARTALLARI BÜYÜKKILIÇLI / GENÇ PAŞABAHÇE U10K 3-4’LÜK 2.MAÇ
Perşembe, Haziran 02, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 PETNA DARÜŞŞAFAKA U11E B FNL GR
Perşembe, Haziran 02, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 ATAKENT GENÇLİK PETNA B U10E KL 1.GR ASYA
Perşembe, Haziran 02, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 BAŞARI PERFORMANS AYKA U11E B KL GR
Perşembe, Haziran 02, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 PAMUKSPOR GELİŞİM ANKA AVRUPA U11E B FNL GR
Perşembe, Haziran 02, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 SUADİYE POTANIN KARTALLARI U12E B FNL GR ASYA
Perşembe, Haziran 02, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 HİGH TOUCH GİRİŞİM U12E B FNL GR ASYA
Perşembe, Haziran 02, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 GÜNGÖREN BELEDİYESİ / ASYA KARTALLARI BÜYÜKKILIÇLI / GENÇ PAŞABAHÇE U10K FİNAL 2.MAÇ
Perşembe, Haziran 02, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 FESA ASYA KARTALLARI U11E B FNL GR
Cuma, Haziran 03, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 SPOR FABRİKASI PETNA A U10E FNL 1.GR AVR
Cuma, Haziran 03, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 AÇI GENÇLİK SPOR FABRİKASI U12E B KL GR AVR
Cuma, Haziran 03, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 AÇI GENÇLİK FAVORİ İSTANBUL U10E FNL 2.GR AVR
Cuma, Haziran 03, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 BEŞİKTAŞ GÜNGÖREN BELEDİYESİ U10E FNL 2.GR AVR
Cuma, Haziran 03, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 EMLAK KONUT ÜNSPED / BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U16E B KL GR YF AVR
Cuma, Haziran 03, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 AKADEMİ İSTANBUL BAŞARI PERFORMANS U12E B KL GR ASYA
Cuma, Haziran 03, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 ASYA KARTALLARI İSTANBUL DSİ U12E B KL GR ASYA
Cumartesi, Haziran 04, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 9:30 EMLAK KONUT İSTANBUL BASKET U12E B FNL GR AVR
Cumartesi, Haziran 04, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:00 AVCILAR TANYILDIZI İSTANBUL BASKET U10E KL 2.GR AVR
Cumartesi, Haziran 04, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 12:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK ATLANTİK U10E FNL 1.GR AVR
Cumartesi, Haziran 04, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:00 KURTULUŞ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U12E A
Cumartesi, Haziran 04, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 15:30 STARLARIN DOĞUŞU KURTULUŞ U10E KL 2.GR AVR
Cumartesi, Haziran 04, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. FENSPOR / ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E C KL GR YF
Cumartesi, Haziran 04, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 DEV ADAMLAR ÜSKÜDAR BASKETBOL / BOĞAZİÇİ U18E C FNL GR YF
Cumartesi, Haziran 04, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 11:00 İSTANBUL GENÇ SPORCULAR AYKA U12E B KL GR AVR
Cumartesi, Haziran 04, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 12:30 ANKA AVRUPA BAHÇELİEVLER BASKETBOL U12E B FNL GR AVR
Cumartesi, Haziran 04, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 14:00 ATLAS OLİMPİK ATAKENT GENÇLİK U10E KL 1.GR AVR
Cumartesi, Haziran 04, 2022 CAFERAĞA S.S. 16:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL / BOĞAZİÇİ İSTANBUL VARDAR B U18E C FNL GR YF
Cumartesi, Haziran 04, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:30 FENSPOR / ATAŞEHİR YILDIZLARI ROTARY 100.YIL AND. LİS. U18E C KL GR YF
Pazar, Haziran 05, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 9:30 ANKA AVRUPA PETNA U11E B FNL GR
Pazar, Haziran 05, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:00 BEŞİKTAŞ AÇI GENÇLİK U10E FNL 2.GR AVR
Pazar, Haziran 05, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 12:30 DARÜŞŞAFAKA FESA U11E B FNL GR
Pazar, Haziran 05, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:00 GÜNGÖREN BELEDİYESİ FAVORİ İSTANBUL U10E FNL 2.GR AVR
Pazar, Haziran 05, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 15:30 GÜNGÖREN BELEDİYESİ KUTUP YILDIZI U12K FNL GR
Pazar, Haziran 05, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 GALATASARAY EMLAK KONUT U12K FNL GR
Pazar, Haziran 05, 2022 CAFERAĞA S.S. 12:00 ASYA KARTALLARI TENİS ESKRİM DAĞCILIK U11E B FNL GR
Pazar, Haziran 05, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:30 GENÇ PAŞABAHÇE ALLSTARS İSTANBUL U12K FNL GR
Pazar, Haziran 05, 2022 CAFERAĞA S.S. 15:00 DEV ATAŞEHİR A PAMUKSPOR GELİŞİM U11E B FNL GR

Daha Fazla Haber