Haberler

İstanbul’da 30. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 23 – 29 Mayıs 2022 tarihleri arasında oynanacak 30. hafta maçlarıyla devam edecek.

23 – 29 Mayıs 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 GÜNGÖREN BELEDİYESİ ALLSTARS İSTANBUL U10K YF 1.MAÇ
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 BÜYÜKKILIÇLI GENÇ PAŞABAHÇE U10K YF 1.MAÇ
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 BÜYÜKKILIÇLI HEYBELİADA SU SPORLARI U12K KL 2.GR
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 EMLAK KONUT KUTUP YILDIZI U12K FNL GR
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 İSTANBUL UTKU AÇI GENÇLİK B U16E B KL GR ÇF AVR
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 EMLAK KONUT ORİON B U16E B KL GR ÇF AVR
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 PARLAYAN YILDIZLAR MVP U12E C DGR ASYA
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 ALLSTARS İSTANBUL PARLAYAN YILDIZLAR A U14E C FNL GR FİNAL ASYA
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 MODA ALLSTARS İSTANBUL B U16E C FNL GR ÇF ASYA
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 MALTEPE S.S. 17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL İSTANBUL ATA U12E C BGR ASYA
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL DEV ATAŞEHİR U10E B AGR ASYA
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 ŞERİFALİ GENÇLİK DEV ATAŞEHİR B U11E C AGR ASYA
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 ÇEKMEKÖY SPOR İSTANBULLS U16E C FNL GR ÇF ASYA
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 İSTANBULLS BEYKOZ GENÇLİK U12E C FGR ASYA
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 BEYKOZ GENÇLİK UNİBASKET U16E C FNL GR ÇF ASYA
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 PAMUKSPOR GELİŞİM / ŞERİFALİ GENÇLİK İSTANBUL KARŞIYAKA / İSTANBUL DEV U14E C KL GR FİNAL ASYA
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 ŞERİFALİ GENÇLİK B DUDULLU OSB B U16E C KL GR ÇG ASYA
Pazartesi, Mayıs 23, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 DUDULLU OSB ATLETİK SPORTİF İSTANBUL U18E B KL GR FİNAL ASYA
Salı, Mayıs 24, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE A U12K KL 1.GR
Salı, Mayıs 24, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 ÇATALCA BELEDİYESİ FENERBAHÇE B U12K KL 2.GR
Salı, Mayıs 24, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 BEYLİKDÜZÜ BASKET ASYA KARTALLARI U12K KL 1.GR
Salı, Mayıs 24, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL BAKIRKÖYSPOR A U16E C FNL GR ÇF AVR
Salı, Mayıs 24, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BAKIRKÖYSPOR U12E C BGR AVR
Salı, Mayıs 24, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. ROTARY 100.YIL AND. LİS. / SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ U18E C KL GR FİNAL AVR
Salı, Mayıs 24, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 ALLSTARS İSTANBUL GALATASARAY U12K FNL GR
Salı, Mayıs 24, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 GENÇ PAŞABAHÇE GÜNGÖREN BELEDİYESİ U12K FNL GR
Salı, Mayıs 24, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 FESA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U12E A
Salı, Mayıs 24, 2022 MALTEPE S.S. 17:00 ANKA GENÇLİK / PARLAYAN YILDIZLAR B KAAN U16E C KL GR ÇF ASYA
Salı, Mayıs 24, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 TİTAN AKADEMİ DUDULLU OSB A U12E C AGR ASYA
Salı, Mayıs 24, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 MAÇ SAYISI DUDULLU OSB B U12E C BGR ASYA
Salı, Mayıs 24, 2022 KURTKÖY S.S. 18:00 ANADOLU MARMARA ŞERİFALİ GENÇLİK U12E C AGR ASYA
Salı, Mayıs 24, 2022 KURTKÖY S.S. 19:30 İSTANBUL KARŞIYAKA İSTANBUL KARŞIYAKA U16E C KL GR ÇF ASYA
Çarşamba, Mayıs 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 PERTEVNİYAL LİSESİ İSTANBUL VARDAR U16E C FNL GR ÇF AVR
Çarşamba, Mayıs 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 ÇATALCA BELEDİYESİ PERTEVNİYAL LİSESİ U12E C BGR AVR
Çarşamba, Mayıs 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 SULTANGAZİ BELEDİYESİ / İSTANBUL VARDAR B DEV ADAMLAR U18E C FNL GR FİNAL AVR
Çarşamba, Mayıs 25, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 FLORYA ELİT İSTANBUL GELİŞİM U16E C KL GR ÇF AVR
Çarşamba, Mayıs 25, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 ELİT ATLETİK ATAKENT GENÇLİK A U11E C AVR
Çarşamba, Mayıs 25, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 BÜYÜKÇEKMECE BASK. / ATAKENT GENÇLİK B ALTINYILDIZ / GENÇ NESİL İSTANBUL U14E C FNL GR FİNAL AVR
Çarşamba, Mayıs 25, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 PARLAYAN YILDIZLAR ADA YILDIZLARI U10E B BGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 25, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 ADA YILDIZLARI ÇENGEL SPOR U12E C DGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 25, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF ATAŞEHİR ASLANLARI U12E C FGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 25, 2022 MALTEPE S.S. 17:00 UFUKCAN AYDIN ATAŞEHİR GENÇLİK U12E C CGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 25, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 AKADEMİ İSTANBUL BİLGİ TEKNİK U10E B AGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 25, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 AKADEMİ İSTANBUL İSTANBUL ATA U11E C AGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 25, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 TİTAN AKADEMİ ASYA KARTALLARI U10E B AGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 25, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 MAÇ SAYISI BAŞARI PERFORMANS U10E B AGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 25, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 BEYKOZ GENÇLİK MAÇ SAYISI U11E C BGR ASYA
Perşembe, Mayıs 26, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 ANADOLU EFES KURTULUŞ U12E A
Perşembe, Mayıs 26, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 TEŞVİKİYE İSTANBUL BASKET U11E C AVR
Perşembe, Mayıs 26, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 TEŞVİKİYE A AÇI GENÇLİK U14E B KL GR YF AVR
Perşembe, Mayıs 26, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ ŞİŞLİ U12E C FGR AVR
Perşembe, Mayıs 26, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 BEŞYILDIZ NOVA BASKET U12E C CGR AVR
Perşembe, Mayıs 26, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 TRUVA GENÇLİK ATLAS OLİMPİK U12E C CGR AVR
Perşembe, Mayıs 26, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 İSTANBUL MARMARA ÜSKÜDAR BASKETBOL U11E C AGR ASYA
Perşembe, Mayıs 26, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 İSTANBUL MARMARA HİGH TOUCH U10E B BGR ASYA
Perşembe, Mayıs 26, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 GİRİŞİM HİGH TOUCH U11E C BGR ASYA
Perşembe, Mayıs 26, 2022 MALTEPE S.S. 17:00 POTANIN ASLANLARI A ALLSTARS İSTANBUL U12E C CGR ASYA
Perşembe, Mayıs 26, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 ALLSTARS İSTANBUL FESA U10E B BGR ASYA
Perşembe, Mayıs 26, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 İSTANBULLS ALLSTARS İSTANBUL U11E C BGR ASYA
Cuma, Mayıs 27, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 DARÜŞŞAFAKA DEV ATAŞEHİR U12E A
Cuma, Mayıs 27, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 TEŞVİKİYE GENÇ KOLEJ BASKETBOL U12E C HGR AVR
Cuma, Mayıs 27, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 AÇI GENÇLİK A ÜNSPED A / FMV ISPARTAKULE IŞIK U18E B KL GR FİNAL AVR
Cuma, Mayıs 27, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 AVCILAR TANYILDIZI ELİT ATLETİK U16E C KL GR ÇF AVR
Cuma, Mayıs 27, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 ATAKENT GENÇLİK FMV IŞIKSPOR U12E C AGR AVR
Cuma, Mayıs 27, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 BAĞCILAR GÖZTEPE / BİZİMKENT PERTEVNİYAL LİSESİ / EYÜPSULTAN BELEDİYESİ U14E C KL GR FİNAL AVR
Cuma, Mayıs 27, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 DEV ATAŞEHİR B BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B U14E B KL GR YF ASYA
Cuma, Mayıs 27, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 İSTANBUL DEV ARMADA U12E C EGR ASYA
Cuma, Mayıs 27, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 ARMADA TEŞVİKİYE AKADEMİ ÜMİT ERKEK B ÇF
Cuma, Mayıs 27, 2022 MALTEPE S.S. 17:00 FENERBAHÇE B BÜYÜKKILIÇLI U12K KL 2.GR
Cuma, Mayıs 27, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 GENÇ PAŞABAHÇE BÜYÜKKILIÇLI U10K YF 2.MAÇ
Cuma, Mayıs 27, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 FENSPOR ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E C KL GR FİNAL ASYA
Cuma, Mayıs 27, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 UNİBASKET B / ÜSKÜDAR BASKETBOL BOĞAZİÇİ / BOĞAZİÇİ ELİT U18E C FNL GR FİNAL ASYA
Cuma, Mayıs 27, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 ALLSTARS İSTANBUL GÜNGÖREN BELEDİYESİ U10K YF 2.MAÇ
Cuma, Mayıs 27, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 ATAŞEHİR GENÇLİK ENERJİ MOTİVASYON ENERJİ U16E C KL GR ÇF AVR
Cumartesi, Mayıs 28, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 10:00 PETNA A TENİS ESKRİM DAĞCILIK U10E FNL 1.GR AVR
Cumartesi, Mayıs 28, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:30 PETNA B AVCILAR ATAK U10E KL 1.GR AVR
Cumartesi, Mayıs 28, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 SPOR FABRİKASI ATLANTİK SPOR U10E FNL 1.GR AVR
Cumartesi, Mayıs 28, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 KUTUP YILDIZI ALLSTARS İSTANBUL U12K FNL GR
Cumartesi, Mayıs 28, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 GALATASARAY GENÇ PAŞABAHÇE U12K FNL GR
Cumartesi, Mayıs 28, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 BEŞİKTAŞ FESA U12E A
Cumartesi, Mayıs 28, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 FAVORİ İSTANBUL BEŞİKTAŞ U10E FNL 2.GR
Cumartesi, Mayıs 28, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 10:00 YEŞİLYURT BASK U16E C FNL GR ÇF AVR
Cumartesi, Mayıs 28, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 11:30 BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ SULTANGAZİ BELEDİYESİ U16E C FNL GR ÇF AVR
Cumartesi, Mayıs 28, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 13:00 ÇATALCA BELEDİYE YENİ LEVENT BASKETBOL U16E C KL GR ÇF AVR
Cumartesi, Mayıs 28, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 14:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK B TRUVA GENÇLİK U16E C KL GR ÇF AVR
Cumartesi, Mayıs 28, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 16:00 ÜNSPED BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK A U16E B KL GR ÇF AVR
Cumartesi, Mayıs 28, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:30 MARMARA ELİT AVRUPA KARŞIYAKA B U16E C KL GR ÇF AVR
Cumartesi, Mayıs 28, 2022 CAFERAĞA S.S. 12:00 ASYA KARTALLARI BEŞİKTAŞ U12K KL 1.GR
Cumartesi, Mayıs 28, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:30 FENERBAHÇE A BEYLİKDÜZÜ BASKET U12K KL 1.GR
Cumartesi, Mayıs 28, 2022 CAFERAĞA S.S. 15:00 HEYBELİADA SU SPORLARI ÇATALCA BELEDİYESİ U12K KL 2.GR
Pazar, Mayıs 29, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:30 İSTANBUL BASKET KUTUP YILDIZI U11E C AVR
Pazar, Mayıs 29, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 ELİT İSTANBUL BASKET U10E KL 2.GR
Pazar, Mayıs 29, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK GENÇ KOLEJ BASKETBOL U12E C HGR AVR
Pazar, Mayıs 29, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 ÜNSPED TEŞVİKİYE U11E C AVR
Pazar, Mayıs 29, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 ALTINYIDIZ TEŞVİKİYE U12E C HGR AVR
Pazar, Mayıs 29, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 EMLAK KONUT A TEŞVİKİYE / AÇI GENÇLİK A U14E B KL GR FİNAL AVR
Pazar, Mayıs 29, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 11:00 GÜNGÖREN BELEDİYESİ EMLAK KONUT U12K FNL GR
Pazar, Mayıs 29, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 12:30 GÜNGÖREN BELEDİYESİ AÇI GENÇLİK U10E FNL 2.GR
Pazar, Mayıs 29, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 14:00 STARLARIN DOĞUŞU AVCILAR TANYILDIZI U10E KL 2.GR
Pazar, Mayıs 29, 2022 CAFERAĞA S.S. 12:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FMV ERENKÖY IŞIK U12E A
Pazar, Mayıs 29, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:30 FENERBAHÇE BEKO B DEV ATAŞEHİR B / BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B U14E B KL GR FİNAL ASYA
Pazar, Mayıs 29, 2022 CAFERAĞA S.S. 15:00 KADIKÖY İSTANBUL BİLGİ TEKNİK B U12E C EGR ASYA
Pazar, Mayıs 29, 2022 YAKACIK İTO S.S. 10:00 ALLSTARS İSTANBUL FESA B U16E B KL GR ÇF ASYA
Pazar, Mayıs 29, 2022 YAKACIK İTO S.S. 11:30 FESA A FMV ERENKÖY IŞIK U16E B KL GR ÇF ASYA
Pazar, Mayıs 29, 2022 YAKACIK İTO S.S. 13:00 AKADEMİ İSTANBUL B SUADİYE BASKETBOL A U16E B KL GR ÇF ASYA
Pazar, Mayıs 29, 2022 YAKACIK İTO S.S. 14:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL POTANIN KARTALLRI A U16E B KL GR ÇF ASYA
Pazar, Mayıs 29, 2022 YAKACIK İTO S.S. 16:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI PENDİK YEDİTEPE U16E C FNL GR ÇF ASYA