Haberler

İstanbul’da 3. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021-22 sezonu heyecanı  13-19 Kasım 2021 tarihleri arasında oynanacak 3. hafta maçlarıyla devam edecek.

6-12 Kasım 2021 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

13.11.2021 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 İSTANBUL GELİŞİM GENÇ NESİL İSTANBUL U18K B BGR
13:00 EYÜPSULTAN BELEDİYESİ İSTANBUL VARDAR A U16K A
14:30 AÇI OKULLARI EMLAK KONUT U16K A
16:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14K A
17:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK MİMAR SİNAN KOLEJİ U16E B HGR AVR
S.K : 1 – 3 BAKİ GÜNER / 4 -5 LEVENT KÜRŞAT KIRCA
13.11.2021 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:30 ÇATALCA BELEDİYE KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U18K B BGR
17:00 DOSTLUKSPOR TEPE BASKET U16K B BGR
18:30 İSTANBUL PANTERLERİ BASKETS U16K B BGR
20:00 PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR AVRUPA KARŞIYAKA U18E B CGR AVR
S.K : BEKLAM BESİM ÖZGENÇ
13.11.2021 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BEYLERBEYİ A DİNAMO U16E B FGR ASYA
11:30 KÜÇÜKYALI GELİŞİM ALLSTARS İSTANBUL U18K B AGR
13:00 AKYILDIZ MARİNE İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U16K A
14:30 ŞERİFALİ GENÇLİK ASYA KARTALLARI U14K B AGR
16:00 ŞERİFALİ GENÇLİK GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL U18K B AGR
17:30 ŞERİFALİ GENÇLİK A ES SPOR U14E B BGR ASYA
S.K : 1 – 3 ERDOGAN ACIR / 4 – 6 YUSUF ARSLAN
14.11.2021 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AYKA AÇI GENÇLİK U14E B AGR AVR
11:30 AYKA DOSTLUKSPOR U18K B CGR
13:00 BÜYÜKKILIÇLI SPOR KULÜBÜ GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL U14K B AGR
14:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL YILDIZLARI U16K A
16:00 BEŞİKTAŞ TENİS ESKRİM DAĞCILIK U18E B CGR AVR
17:30 İBB A BEŞİKTAŞ B U14E A
19:00 FMV IŞIKSPOR SPOR FABRİKASI U18E B DGR AVR
S.K : 1 – 4 FİKRET AYGÜN / 5 – 7 NECDET CENGİZ
14.11.2021 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 GALATASARAY NEF B BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. U16E B BGR AVR
17:30 İTO ATL FMV ISPARTAKULE IŞIKSPOR U18E B DGR AVR
S.K : ERHAN KIŞLAKLI
14.11.2021 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:30 FENERBAHÇE B EMLAK KONUT A U14K A
14:00 ES SPOR FENERBAHÇE A U14K A
15:30 FENERBAHÇE GENÇ NESİL İSTANBUL U16K A
17:00 FESA B DEV ATAŞEHİR A U16E B GGR ASYA
18:30 MVP A İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF U16E B GGR ASYA
S.K : ERKAN YURTAY
14.11.2021 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL A PARLAYAN YILDIZLAR A U16E B FGR ASYA
19:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK FMV ERENKÖY IŞIK U18E B CGR ASYA
S.K : CENK ULA
15.11.2021 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT B İSTANBUL VARDAR U14K B CGR
18:30 AÇI GENÇLİK B BAKIRKÖY SPOR KULÜBÜ U18E B AGR AVR
20:00 ORİON A EMLAK KONUT U16E B AGR AVR
S.K : YAKUP DUMAN
15.11.2021 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE İSTANBUL TEKNİK BASKET U16E B GGR AVR
19:30 İSTANBUL BASKET MİMAR SİNAN KOLEJİ U14E B BGR AVR
S.K : CAN GÜRAKAR
15.11.2021 PAZARTESİ BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. GENÇ KOLEJ BASKETBOL U16E B DGR AVR
18:30 AVCILAR TANYILDIZI ATLANTİK SPOR KULÜBÜ U18E B BGR AVR
20:00 ÇATALCA BELEDİYESİ EGE MAVİSİ ÜMİT ERKEK B AVR
S.K : ERHAN KIŞLAKLI
15.11.2021 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL TİCARET ODASI A ANADOLU EFES A U16E A
18:30 PAMUKSPOR GELİŞİM ANADOLU EFES A U14E A
20:00 HİGH TOUCH CEDİ OSMAN BASKETBOL U14E A
S.K : ERKAN YURTAY
15.11.2021 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL ATLETİK SPORTİF İSTANBUL U18E B DGR ASYA
18:30 BOĞAZİÇİ AKADEMİ İSTANBUL U14E B CGR ASYA
20:00 İSTANBUL DSİ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A U16E A
S.K : CENK ULA
15.11.2021 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TİTAN AKADEMİ A FEN SPOR U16E B AGR ASYA
18:30 TİTAN AKADEMİ B UNİBASKET U16E B DGR ASYA
20:00 HİGH TOUCH SUADİYE BASKETBOL ÜMİT ERKEK
S.K : ERDOGAN ACIR
16.11.2021 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK A DARÜŞŞAFAKA B U16E B AGR AVR
18:30 MVP ETİLER AÇI GENÇLİK B U16E B FGR AVR
20:00 BASKETS TENİS ESKRİM DAĞCILIK U14E B DGR AVR
S.K : BAKİ GÜNER
16.11.2021 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIKSPOR B PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR U16E B BGR AVR
18:30 NEF BEYLİKDÜZÜ BASKET U18E B AGR AVR
20:00 GENÇ NESİL İSTANBUL ÜNSPED ÜMİT ERKEK A
S.K : ALPER SEYREK
16.11.2021 SALI BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 ORİON B BİZ BASKETBOL U18E B BGR AVR
19:30 İSTANBUL EFENDİLERİ SİLİVRİ SPOR KULÜBÜ ÜMİT ERKEK A
S.K : ERHAN KIŞLAKLI
16.11.2021 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A İSTANBUL TİCARET ODASI A U14E A
18:30 FENERBAHÇE BEKO A FESA A U14E A
20:00 FMV ERENKÖY IŞIK FENERBAHÇE BEKO B U14E B AGR ASYA
S.K : CENK ULA
16.11.2021 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEĞİŞİM HİGH TOUCH A U16E B CGR ASYA
18:30 SUADİYE BASKETBOL FLORYA ELİT U18E A
20:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM ARMADA ÜMİT ERKEK B ASYA
S.K : ERDOGAN ACIR
16.11.2021 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 ALLSTARS İSTANBUL ADA YILDIZLARI ÜMİT ERKEK A
19:30 KADIKÖY İSTANBUL GİRİŞİM ÜMİT ERKEK A
S.K : ERKAN YURTAY
17.11.2021 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ELİT ATLETİK TEŞVİKİYE A U16E B DGR AVR
18:30 İSTANBUL BASKET AVRUPA KARŞIYAKA A U16E B FGR AVR
20:00 AÇI GENÇLİK A ORİON A U18E B EGR AVR
S.K : LEVENT KURŞAT KIRCA
17.11.2021 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT A DARÜŞŞAFAKA B U14E B BGR AVR
18:30 GALATASARAY NEF A DARÜŞŞAFAKA A U14E A
20:00 FMV IŞIKSPOR DARÜŞŞAFAKA A U16E A
S.K : YAKUP DUMAN
17.11.2021 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE B FENERBAHÇE A U16E A
18:30 AKADEMİ İSTANBUL B KAAN GÖZTEPE A U16E B HGR ASYA
20:00 KAAN İSTANBUL DSİ U18E A
S.K : ERKAN YURTAY
17.11.2021 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TİTAN AKADEMİ A ALLSTARS İSTANBUL U18E B BGR ASYA
18:30 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ TİTAN AKADEMİ A U18E B AGR ASYA
20:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B PAMUKSPOR GELİŞİM U16E B CGR ASYA
S.K : GÖKHAN ANGIN
17.11.2021 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA A DUDULLU OSB U18E B CGR ASYA
18:30 ROTA AKADEMİ FESA B U18E B BGR ASYA
20:00 LİMA ASYA KARTALLARI U18E B AGR ASYA
S.K : CENK ULA
18.11.2021 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY KUTUP YILDIZI A U16K A
18:30 KUTUP YILDIZI B BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ U16K B CGR
20:00 ÜNSPED DARÜŞŞAFAKA U18E B BGR AVR
S.K : BAKİ GÜNER
18.11.2021 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İBB B ANADOLU EFES B U14E B DGR AVR
18:30 ANADOLU EFES BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. U18E A
20:00 İTO ATL KARTALTEPE SPOR KULÜBÜ ÜMİT ERKEK A
S.K : ALPER SEYREK
18.11.2021 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL TİCARET ODASI TEŞVİKİYE AKADEMİ A U18E A
18:30 KADIKÖY İSTANBUL İBB U18E A
20:00 FESA FMV ERENKÖY IŞIK ÜMİT ERKEK B ASYA
S.K : ERDOGAN ACIR
18.11.2021 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 BEŞAS KOŞUYOLU BASKETBOL ÜMİT ERKEK B ASYA
19:30 İSTANBUL ATA ÇENGELKÖY BASKETBOL ÜMİT ERKEK B ASYA
S.K : CENK ULA
19.11.2021 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ A GALATASARAY NEF A U16E A
18:30 KUTUP YILDIZI BAĞCILAR GÖZTEPE U14K B BGR
20:00 EMLAK KONUT TEŞVİKİYE AKADEMİ B U18E B EGR AVR
S.K : CAN GÜRAKAR
19.11.2021 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 MVP ETİLER PETNA AKADEMİ U14E B AGR AVR
19:30 FLORYA ELİT BEYKENT BASKETBOL ÜMİT ERKEK B AVR